abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 27 oktober 2009 @ 09:49:17 #251
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_74102558
twas wel 112 dollar, maar voor een keer mag dat.
pi_74102981
Leuk, DaD!! Krijg ook veel zin om te gaan!!
  dinsdag 27 oktober 2009 @ 10:16:07 #253
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_74103228
quote:
Op maandag 26 oktober 2009 22:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ook weer terug van een geweldige week! Eens kijken of ik nog ongeveer weet wat we allemaal gedaan hebben...

Zaterdag 24 oktober:
Bronx Zoo! Supermooie dierentuin, alleen een beetje jammer van het slechte weer die dag. Maar ach, met een paraplu overleef je dat ook wel weer. De reis ernaartoe was al een 'belevenis', ik voelde me hoe verder we kwamen steeds blonder worden. Absoluut geen nare sfeer ervaren, overigens.
Is dat echt de moeite, die bronx zoo, helemaal anders dan andere zoos? mijn vriendin wil er graag heen?
Is het te doen op een namiddag of heb je echt een hele dag nodig?
  dinsdag 27 oktober 2009 @ 10:52:05 #254
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_74104259
Bronx Zoo kan ook wel in een middagje. Mooie vond ik de rit erheen met de metro, en zon kabelbaantje in de zoo
Haters everywhere but I don't really care.
pi_74110802
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 10:16 schreef Beregd het volgende:

[..]

Is dat echt de moeite, die bronx zoo, helemaal anders dan andere zoos? mijn vriendin wil er graag heen?
Is het te doen op een namiddag of heb je echt een hele dag nodig?
Wij waren er rond een uur of 12 en moesten ons haasten om voor 5 uur (sluitingstijd) eruit te zijn. Dat lag vooral aan het feit dat het zo ruim is, gewoon met rondlopen kun je al heel lang zoet zijn. De hele zoo was trouwens in Halloweenstijl gebracht (net als de rest van de stad), erg leuk!
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  dinsdag 27 oktober 2009 @ 14:22:52 #256
34586 kepler
No bounce, no play
pi_74110840
quote:
Op dinsdag 27 oktober 2009 01:17 schreef Demarest het volgende:

[..]

Fraaie foto's, vooral de eerste!
Ligt 113th Street niet (deels) in Harlem? Hoe was de buurt rondom je hostel? Harlem is lange tijd een lugubere achterbuurt geweest, maar de omstandigheden lijken er inmiddels wat te verbeteren.
Het schijnt hartstikke veilig te zijn, behalve als je door een park heen loopt

Columbia University zit er ook in de buurt, en dat helpt wel in de veiligheid
The line is a dot to you!
pi_74115725
www.anthropologie.com

geweldige winkel ofniej?
heb er 3 jurken gekocht... echt heeerlijk
1 afgeprijsd van 200 naar 50 dollar!!
Be brave. Be kind.
pi_74126320
TVP, volgende week woensdag ga ik ook!
  woensdag 28 oktober 2009 @ 08:28:47 #259
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74138473
Beter voor je Ben sinds gistermiddag terug. Helemaal te gek, moet nog wel een paar dagen bij komen. Heel veel plezier daar. Mijn verslag komt eraan.
pi_74138979
Goed je weer terug te zien, DaD!
pi_74175956
Ik kom er ook net vandaan.... Ben er helaas maar 2 dagen geweest, wel veel gezien

We kwamen 's avonds aan op JFK, hebben de bus gepakt naar Penn Station en moesten ff lopen naar Centrale bus halte.... We stapten uit de bus, genoten van de omgeving en keken rond en er kwam al een neger op ons aflopen, super vriendelijk waar we heen moesten en hoe alles super uitleggen.. Helemaal mooi begin... Met de bus naar New Jersey gegaan (daar was ons hotel) en daar ook super ontvangen (aardige amerikanen allemaal)... Daar lekker geslapen en volgende dag vroeg op.... Eerst ff daar op zoek naar een nieuwe camera dus hebben we eerst alles rond 5th afgelopen... Uiteindelijk camera gekocht en toen hebbem we alles in 2 dagen afgelopen....
Dag 1: Empire State, alle winkelsstraten rond 5th, MoMa, Central Park, Natural History Museum, Top of the rock (rockafeller), MET, Time square en Hard rock
Dag 2: City hall, Downtown, Twin towers, Statue of liberty ferry, China town, Little ilaty, Bij CBS geweest, helaas was tour al over, Central Station, Gugenheim, Madam Tussue ff, was gratis en daarna wederom weer time square... langs Giants stadium gereden
Dag 3 terug met taxi.... Langs Yankee stadium, Mets stadium en nog een NFL stadion gereden.. erg groots
Helaas was 2 dagen echt veel te weinig, maar voor ons doen hebben we veel gezien.... Ondanks die metro moet je toch erg veel lopen
O+ BlaBlub O+
pi_74175967
Ik ga komend jaar ook, weet nog niet zeker of ik in de lente of zomer ga.
pi_74177677
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 08:34 schreef MINDSICK het volgende:
Ik ga komend jaar ook, weet nog niet zeker of ik in de lente of zomer ga.
Ik zou de lente doen, in de zomer kan het er echt vies warm zijn!
pi_74177895
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 09:58 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik zou de lente doen, in de zomer kan het er echt vies warm zijn!
Dat inderdaad. Tenzij je langer wilt blijven (paar weekjes ofzo) of er alleen heen gaat voor wat uitgaan/shopping, etc. De zomer is namelijk prima als je gewoon kunt relaxen, voor het sightseeing is het dan vies warm inderdaad.
"Winners never quit, 'cause quitters never win"
"Greedy people get rich, but pigs get slaughtered"
  donderdag 29 oktober 2009 @ 11:54:19 #265
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74181335
Pffff ,sinds dinsdag thuis en nog steeds helemaal gaar..... Verslag komt volgende week wel
pi_74182518
Ik ben ook net terug van 4 dagen New York, wat een vette stad is dat.
Wij hadden een auto gehuurd en reden daarmee overal naar toe in Manhatten, alle hotspots gezien. We heel erg veel geshopt, de komende jaar hoef ik geen kleding meer te kopen. Wij hebben ook elke nacht gefeest, wat gewoon super was. De New Yorkers zijn super aardig en heel erg open, daar kunnen wij wel wat van leren.
pi_74183084
En dan steeds de auto ergens zien te parkeren Fouadi
pi_74183601
't Is wel weer eens wat anders. Ik neem zelf gewoon de hele dag taxi's (raak je aan gewend als je zelf geen auto hebt in Londen) of loop. Waarschijnlijk ben ik dan iets goedkoper uit dan een auto huren en heb ik minder gedoe met parkeren.

Man, ik heb zo'n zin om weer eens te gaan. Laatste keer al iets van een jaar geleden...

Nog goeie nieuwe clubs Fouadi?
"Winners never quit, 'cause quitters never win"
"Greedy people get rich, but pigs get slaughtered"
  donderdag 29 oktober 2009 @ 14:20:31 #269
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74186863
Taxi rules big time in NY! Kost echt bijna niets. Instappen is 2,50 dollar. Haha lachertje. In Nederland ben je 7,50 euro kwijt als je de deur open doet. Veel met de voet, metro (weekkaart) en taxi gedaan. Echt prima te doen.

Hier een paar foto's van onze week:






Vanaf Empire State Building


Vanuit ons hotel (Pennsylvania)


Met de achterste heli hebben we een vlucht gemaakt

Meer foto's op facebook

Dit zijn mijn (amateur ) foto's. Mijn neef is fotograaf (website) en die heeft binnenkort zijn foto's klaar.
Dan zal ik een paar van zijn foto's posten hier.
pi_74193490
De auto parkeren was geen probleem, door de weeks na 7pm en het hele weekend mag het gewoon gratis op straat. Parkeer plek vinden was makkelijker dan in Amsterdam. Wij waren met 3 mensen, dus alle kosten werden gedeeld, uiteindelijk viel het wel mee met de kosten. Maar de metro is natuurlijk goedkoper als je hotel in manhatten hebt, maar dat hadden wij niet. Als een auto hebt, heb je veel meer vrijheid, vooral 's nachts.
Er zijn heel veel goede clubs, wij zijn naar Marquee, Pink Elephant en Cain geweest.
Niet al te groot, maar wel zeer trendy.
  donderdag 29 oktober 2009 @ 17:20:36 #271
125420 Starlie
a dirty mind is a joy forever
pi_74194018
Leuke foto's Klojooh!! Hoe was het hotel??
  donderdag 29 oktober 2009 @ 17:34:19 #272
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_74194447
erg mooie foto's

(overmorgen )
pi_74194476
gave foto's hoor
en wij hebben pas plannen voor mei volgend jaar
en als ik dit dan nu allemaal telkens zie.....
what you see, is what you get!
pi_74194988
Toffe foto's! (Geldt voor allen, Mip1988, kepler, kL0j00h). Krijg steeds gelijk weer zin om te gaan als ik foto's bekijk.

Verder eens met dat het in de zomer onaangenaam warm kan worden en dat taxi/metro/lopen makkelijk is.

[ Bericht 17% gewijzigd door krioro op 29-10-2009 17:59:07 ]
full stops and exclamation marks
pi_74195137
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 17:05 schreef Fouadi het volgende:
De auto parkeren was geen probleem, door de weeks na 7pm en het hele weekend mag het gewoon gratis op straat. Parkeer plek vinden was makkelijker dan in Amsterdam. Wij waren met 3 mensen, dus alle kosten werden gedeeld, uiteindelijk viel het wel mee met de kosten. Maar de metro is natuurlijk goedkoper als je hotel in manhatten hebt, maar dat hadden wij niet. Als een auto hebt, heb je veel meer vrijheid, vooral 's nachts.
Er zijn heel veel goede clubs, wij zijn naar Marquee, Pink Elephant en Cain geweest.
Niet al te groot, maar wel zeer trendy.
Nog dezelfde als waar ik heen ging, gelukkig. Maar 's avonds met de auto lijkt me ellende, moet iemand dan de Bob spelen op vakantie? Ik liever niet, maar misschien hadden jullie een vaste chauffeur die niet dronk?

Cain vond ik altijd erg relaxed, hoewel ik ook van naar Marquee ging. Pink Elephant zelden, alleen als vrienden daar toevallig waren.
"Winners never quit, 'cause quitters never win"
"Greedy people get rich, but pigs get slaughtered"
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 08:27:27 #276
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74213349
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 17:20 schreef Starlie het volgende:
Leuke foto's Klojooh!! Hoe was het hotel??
Ja goed hoor. Helemaal niets mis mee. Verwacht geen super luxe kamer, maar om te slapen om even in terug te trekken is het prima. Echt niets mis mee. Erg aardige kamer meisjes, elke dag schone handdoeken, mooi opgemaakt bed. Helemaal goed. Ik legde elke dag 5 dollar op de handdoeken. Is niet veel, maar ze waarderen dat enorm daar.

Verder heb ik een video gemaakt van 10 minuten maar youtube upload maar 5 minuten. Echt irritant. Ik moet nog even uitzoeken waarom dat is, maar hier is vast deel 1 (binnenkort post ik de rest, dit is meer de intro)

pi_74216949
quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 08:27 schreef kL0j00h het volgende:

Ik legde elke dag 5 dollar op de handdoeken. Is niet veel, maar ze waarderen dat enorm daar.
Normale fooi, niet echt weinig Handig lijstje van CNN: http://money.cnn.com/pf/features/lists/tipping/ (ja, sommige zaken lijken bizar voor ons... "tip no less than 10% if service was poor" )
pi_74217191
Elke dag 5 dollar ik vind dat wel veel hoor
pi_74218026
Ik had ook echt geen idee hoeveel ik de dame bij de nagelsalon moest tippen. Het was 15 dollar en ik heb 17,50 gegeven, dus ik zat redelijk ok zie ik in dat lijstje. .

Overigens stond op zo'n beetje elke rekening de tip al inclusief.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 11:50:27 #280
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74218637
Roy_T: Dat is een handig lijstje. Wij hebben maar wat gedaan Soms was een taxi zo goedkoop, dat we 10 dollar gaven als het 6 dollar was. Met het idee in ons hoofd dat we in NL waarschijnlijk rond de 20 euro kwijt waren geweest voor hetzelfde stuk.
quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 11:09 schreef Bulletdodger het volgende:
Elke dag 5 dollar ik vind dat wel veel hoor
Mwa, over hoeveel Euro heb je het dan? 3,50 of zo?
pi_74219117
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 17:56 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Nog dezelfde als waar ik heen ging, gelukkig. Maar 's avonds met de auto lijkt me ellende, moet iemand dan de Bob spelen op vakantie? Ik liever niet, maar misschien hadden jullie een vaste chauffeur die niet dronk?

Cain vond ik altijd erg relaxed, hoewel ik ook van naar Marquee ging. Pink Elephant zelden, alleen als vrienden daar toevallig waren.

Ja klopt, dit waren erg leuke en relaxte clubs, je hebt er nog veel meer, alleen dan moet je daar wonen om alles echt uit te zoeken.
De bob spelen was geen probleem, ik drink nooit alcohol, dus das makkelijk.
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 12:09:33 #282
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74219297
Ik had ook graag een auto gehuurd , maar dan om wat buitenwijken van NY te bezoeken. Vanuit het vliegtuig zagen we mooie wijken. Maar ja, 6 dagen zijn zo om en als we zagen hoe gekkenhuis het was op straat hadden we zoiets van: Dat komt de volgende keer wel
pi_74219539
quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 12:04 schreef Fouadi het volgende:

[..]

Ja klopt, dit waren erg leuke en relaxte clubs, je hebt er nog veel meer, alleen dan moet je daar wonen om alles echt uit te zoeken.
De bob spelen was geen probleem, ik drink nooit alcohol, dus das makkelijk.
Als je niet drinkt, wordt het inderdaad een stuk makkelijker. Ik heb ooit een week of 10 in NY gezeten voor werk en ging er daarna regelmatig weer heen voor werk, zodoende heb ik in die tijd aardig wat clubs leren kennen en de stad een keer anders kunnen bekijken. Op zich heb je een aantal goeie al gehad, de clubs die je noemde zijn ook niet bepaald toeristisch op zich.
"Winners never quit, 'cause quitters never win"
"Greedy people get rich, but pigs get slaughtered"
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 12:32:05 #284
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74219988
Wij hebben de 2e nacht een uur bij Chielo (of zoiets) in de rij gestaan en bij de ingang kwamen we er achter dat mijn neef geen ID bij zich had. Damn it. Je komt er dan echt niet in hoor. Misschien als je een mooie dame bent, maar anders vergeet het maar.
pi_74224823
quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 11:32 schreef DevilsAndDust het volgende:

Overigens stond op zo'n beetje elke rekening de tip al inclusief.
Is dat zo? Ik heb het nergens gezien, daar kun je bijvoorbeeld zelf een bedrag invullen op de bon bij "gratuity" als je met CC betaalt. Ben je niet in de war met de BTW of andere sales tax die apart op de bon komt (en vaak niet al verrekend is in de prijs op het menu/prijssticker)?
pi_74226090
quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 14:49 schreef Roy_T het volgende:

[..]

Is dat zo? Ik heb het nergens gezien, daar kun je bijvoorbeeld zelf een bedrag invullen op de bon bij "gratuity" als je met CC betaalt. Ben je niet in de war met de BTW of andere sales tax die apart op de bon komt (en vaak niet al verrekend is in de prijs op het menu/prijssticker)?
Zowel tax als tip stonden erop. Niet overal hoor, maar wel vaak. Je kon inderdaad wel bij het betalen met CC nog een bedrag invullen, maar dat was dan ook nog eens extra. Zo is het ons ook uitgelegd door een serveerster aan wie we vroegen hoe het nu precies zat.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 15:28:39 #287
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_74226181
Als de standaard fooi accepteert laat je je toch wel naaien hoor. Gebruikelijk is dat ze standaard 15 tot 20 procent erbij doen bij grotere groepen. Of ze merken dat je buitenlander bent en dan proberen ze je op deze manier makkelijk geld uit de zak te troggelen.

Been there, done that.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_74226404
Dus de standaard fooi is in veel gevallen hoger?
anonieme razernist
pi_74226496
quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 11:02 schreef Roy_T het volgende:

[..]

Normale fooi, niet echt weinig Handig lijstje van CNN: http://money.cnn.com/pf/features/lists/tipping/ (ja, sommige zaken lijken bizar voor ons... "tip no less than 10% if service was poor" )
Op zich wel handig, maar hoe moet je een sommelier nog eens extra tippen? Hij rekent toch ook niet apart af?
anonieme razernist
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 15:51:37 #290
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74226919
quote:
Op vrijdag 30 oktober 2009 15:25 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Zowel tax als tip stonden erop. Niet overal hoor, maar wel vaak.
Dat klopt inderdaad.Of er staat: Thank you
  vrijdag 30 oktober 2009 @ 21:04:59 #291
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_74236653
mijn volgende post is een verslag. Morgenvroeg vertrekken we.

  vrijdag 30 oktober 2009 @ 23:03:44 #292
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74241016
Have fun
pi_74270723
quote:
Op donderdag 29 oktober 2009 10:06 schreef Drive-r het volgende:

[..]

Dat inderdaad. Tenzij je langer wilt blijven (paar weekjes ofzo) of er alleen heen gaat voor wat uitgaan/shopping, etc. De zomer is namelijk prima als je gewoon kunt relaxen, voor het sightseeing is het dan vies warm inderdaad.

Bedankt voor jullie reactie's! Het word de lente in dat geval. (:
  zondag 1 november 2009 @ 16:29:44 #294
117662 Slappe_hap
Slappe, geen vloeibare!
pi_74281064
Ik ga binnenkort dus voor de 5e keer naar NYC.

Heb al erg veel gezien daar, vnl alle toeristische bezienswaardigheden.

Hebben de kenners nog tips voor bijzondere activiteiten die ik daar kan ondernemen?
pi_74284454
Afgelopen dinsdag teruggekomen van 8 dagen NY (1ste keer VS). Er is nog geen dag voorbij gegaan dat ik er niet aan heb teruggedacht. Wat een fantastische stad! Echt super!! De openheid, vriendelijkheid en behulpzaamheid van de mensen daar hebben mij echt verbaasd. Prachtig om te zien en te ervaren.

De vlucht met Swiss was perfect. Het weer was de hele week heerlijk. Elke dag zon (op donderdag zelfs 23C!) behalve zaterdag maar toen was ik toch in Woodbury. Hostel viel 100% mee, was netjes en zou ik de volgende keer weer doen. Elke dag vroeg op en laat naar bed zodat ik veel heb kunnen zien & doen. Handig dat ik vantevoren een dagprogramma had gemaakt. Natuurlijk ook veel geshopt! Hoe kan het prijsverschil qua kleding tussen VS en NL zó groot zijn trouwens? Iig ik ben de komende weken denk ik nog wel aan het nagenieten.


  zondag 1 november 2009 @ 18:36:58 #296
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_74284916
Waar ben je wezen shoppen?
Where law ends, tyrrany begins.
  zondag 1 november 2009 @ 18:45:16 #297
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74285168
JTB85: Super foto's zeg

Gunner: Ik heb aardig wat leuke kleding kunnen scoren bij JCPenny.
Inderdaad, wat een prijsverschil met Nederland, belachelijk gewoon.
pi_74285265
quote:
Op zondag 1 november 2009 18:45 schreef kL0j00h het volgende:
Gunner: Ik heb aardig wat leuke kleding kunnen scoren bij JCPenny.
Inderdaad, wat een prijsverschil met Nederland, belachelijk gewoon.
Ook merken als Ralph Lauren en Tommy Hilfiger?
  zondag 1 november 2009 @ 18:59:33 #299
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_74285648
Oh, daar heb ik niet op gelet sorry. Ik kijk altijd naar wat ik leuk vind en niet naar merk of zo. Nike weet ik wel omdat ik een trainingsbroek voor chill avondjes thuis heb gekocht

Maar kijk anders op de website:
http://www.jcpenny.com

Edit: Moet wel zeggen dat de site er minder uit ziet dan als je daar rond loopt. De site lijkt wel beetje wehkamp of zo En daar hebben ze ook hele afdelingen met aanbiedingen en zo.
pi_74285808
@ Klojooh
Thanks! Vond ze zelf ook goed gelukt.

@ Gunner
Vooral een dagje naar Woodbury gaan voor aantrekkelijke prijzen. Veel winkels van verschillende merken (o.a. Tommy). Google de site even daar staan alle winkels. Voor de rest heb ik voornamelijk bij Macy's en Century 21 gehaald.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')