Het-is-mij ik begrijp je helemaal. Je leven gaat straks van het een op het andere moment totaal veranderen, maar je merkt daar nu nog niets van... je weet alleen het kan nooit langer dan drie weken meer gaan duren... Onvoorstelbaar!quote:Op maandag 5 oktober 2009 11:40 schreef het-is-mij het volgende:
[..]
...
Blijf het gewoon raar vinden dat er binen ong.2,5 week een beebs hier in huis is en ook met de bevalling zeg maar dat het zo ineens kan gebeuren, lijkt me zo raar dat het je ineens kan overkomen.
...
Trust me, de rare posities zijn verleden tijdquote:Op maandag 5 oktober 2009 14:57 schreef Vlindur het volgende:
Asy!![]()
Wel klote zeg, dat het echt niet meer lukt.En gewoon jij op je rug, lukt dat ook niet meer dan? Dan hoef je verder ook geen rare positie aan te nemen?
Ja hé! Das heul niet eerlijk!quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:02 schreef Troel het volgende:
Oja, en ook al ligt de datum binnen de nu en drie weken, ik doe niet aan vervroegde meldplicht
quote:
hmmquote:Op maandag 5 oktober 2009 15:11 schreef Troel het volgende:
[..]
![]()
Als je zo gaat doen, doe ik straks helemaal niet aan meldplicht
Oh hihiquote:Op maandag 5 oktober 2009 15:09 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Trust me, de rare posities zijn verleden tijd![]()
de beschrijving was gewoon ik op mijn rug
quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:18 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Oh hihi![]()
Ach, dan hebben we altijd nog het hand en mondwerken he![]()
quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:18 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Oh hihi![]()
Ach, dan hebben we altijd nog het hand en mondwerken he![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Time is the quality of nature that keeps events from happening all at once. Lately, it doesn't seem to be working.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:29 schreef Ca.ra het volgende:
Ik ben gelokt door Asy op PM en ik kan het niet laten...Ik heb je heul niet gelokt!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Die buik is het probleem (nog) niet, dat bekken icm de ischias
Maar dank voor de tips! Misschien moeten we er een topic voor openen?![]()
Open jij hem dan? Eens kijken hoeveel ONZ mensen komen rellenquote:Op maandag 5 oktober 2009 15:32 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Maar dank voor de tips! Misschien moeten we er een topic voor openen?
Hebben jullie een bad? Als je bad lang genoeg is kan dat ook een uitkomst zijn (maar ik weet dan niets van bekken of andere pijntjes, geen idee of het daar tegen helpt, maar het scheelt in de dikke buikquote:Op maandag 5 oktober 2009 15:32 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Ik heb je heul niet gelokt!![]()
Die buik is het probleem (nog) niet, dat bekken icm de ischias
Maar dank voor de tips! Misschien moeten we er een topic voor openen?
en je erna een tijd moet latenquote:Op maandag 5 oktober 2009 15:34 schreef Ca.ra het volgende:
hernoem het topic naar zwangerschap, geboorte en wat eraan vooraf ging?
quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:34 schreef octopussy het volgende:
En alsje een harde buik bezorgt doet ie tenminste iets goed
quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:35 schreef Troel het volgende:
[..]
Hebben jullie een bad? Als je bad lang genoeg is kan dat ook een uitkomst zijn (maar ik weet dan niets van bekken of andere pijntjes, geen idee of het daar tegen helpt, maar het scheelt in de dikke buik)
En NEE DAT is dus niet de reden dat ik 2 a 3 maal daags in bad zit![]()
![]()
heb je ook helemaal gelijk, maar ik ben nogal van het plannen normaal. En dity is nu zo'n situatie waar ik weinig kan plannenquote:Op maandag 5 oktober 2009 12:02 schreef MeNicole2 het volgende:
Bucko daar moet je je helemaal niet druk om maken joh.
Wij hebben hier toen de weeen begonnen nog lekker met zijn allen de hond uit gelaten. Af en toe even stoppen om een wee weg te puffenToen ' s avonds de weeen erger werden is R snel met de hond naar beneden gelopen. Daarna moesten we naar het ziekenhuis. R kwam pas om 5 uur ofzo weer thuis. Die is toen direct weer naar buiten gegaan. Scheeld dat die van ons altijd in de bench slaapt. Maar als ie een plas ofzo in de kamer had gedaan had ik in dit geval ook niet erg gevonden.
Hmm ik lees net hier even : http://www.medischforum.nl/onderwerp/1934quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:05 schreef MsDynabite het volgende:
Ik loop enorm achter met lezen. Maar kom wel nog even melden dat het hier waarschijnlijk mis is.
Ik heb sinds gisteravond bruinige afscheiding en ondertussen word het steeds erger en ook wat roder qua kleur. Nog geen buikpijn maar wel een rare druk van onderen.
Heb de verloskundige gebeld en gevraagd hoe nu verder en de assistente zou de verloskundige terug laten bellen, maar tot op heden nog niks gehoord. Als het mis gaat kunnen zij er toch ook niks aan doen.
![]()
Verloskundige heeft net gebeld en heb voor as. vrijdag middag een afspraak om te kijken of ik schoon ben of dat er heel misschien toch nog iets zit.
Voor de rest van de dames hier heel veel succes en geniet van jullie zwangerschap.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1930 waren we lekker thuis met zijn drieeen
Het is een hittepit, borstvoeding loopt goed zodra het snel lukt, anders is het krijsen. Overdag slaap ze goed, 's nachts is het nog nachtbraken voor ons drieen. Maar als ze dan lekker bij je slaapt...![]()
![]()
![]()
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
Lol als dat piesen het ergste isquote:Op maandag 5 oktober 2009 17:03 schreef Troel het volgende:
Tja en waarom geen bloedtransfusie, geen idee eigenlijk, maar er zitten daar sowieso wel veel haken en ogen aan (maarja, liever voor de bevalling dan erna, want je moet er enorm van piesen). Als volgende week mijn HB nog zo laag is, ga ik dat ook aankaarten
Vorige keer was ik 200cc verloren, dus dat viel wel mee.quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:07 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Lol als dat piesen het ergste is![]()
Maar ik kan me zo voorstellen dat je nu niet ook nog bloed moet gaan verliezen tijdens de bevallingHoud je helemaal geen Hb meer over!
Ja! Het is een complot!!quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:09 schreef Lijnloos het volgende:
Oh en Twinkly,voor het spijkerbroeken en leuke kleren complot...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |