Bij 21 jarige meisjes die reageren op een datingsite gaan bij mij gelijk alle alarmbellen rinkelen.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:03 schreef Lamon. het volgende:
en verdomme, weer enkel reacties van meisjes niet ouder dan 21 jaar, wat is dat toch?
Ik ben vervloekt...
Jouw recht, ik vond het een luie zelfzuchtige arrogante nietsnut, voor zover je iemand kunt kennen op internet idd.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:07 schreef Stali het volgende:
Wtf? IQM weg? Wat heb ik gemist?
Sorry Lamon, ik vind je een hele lieve user maar ik mocht IQM wel. Voor zover je iemand op internet natuurlijk kunt mogen.
Nee hoor, ik zet er bitter weinig in, hoe meer je erin zet, hoe meer probleemgevallen je aantrekt, en dan is het altijd erg jong.quote:Btw, doe eens een tipje van de sluier? Als je naar jouw zin te jonge meiden aantrekt kan het misschien ook wel aan jouw advertentie liggen he? No worries maar ga in vredesnaam geen rare 0900 nummers bellen he?
Ik ben tot nu toe gelukkig nog nooit bij de eerste date beroofd.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:15 schreef sig000 het volgende:
[..]
Bij 21 jarige meisjes die reageren op een datingsite gaan bij mij gelijk alle alarmbellen rinkelen.
Maar wat heb ik gemist dan? Ik kende IQM uit een ander subforum en echt als een prima user.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:17 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Jouw recht, ik vond het een luie zelfzuchtige arrogante nietsnut, voor zover je iemand kunt kennen op internet idd.
Ik vind het best verdacht dat je ergens net ingeschreven staat en meisjes van 21 zich aandienen.quote:Nee hoor, ik zet er bitter weinig in, hoe meer je erin zet, hoe meer probleemgevallen je aantrekt, en dan is het altijd erg jong.
Daar is op zich niets mis mee, ik trek altijd jonge vrouwen, alleen ik wil dan wel een enigszins ontwikkelde jonge vrouw zien, en dat is buiten enkele uitzonderingen zelden het geval geweest.
Of ik ben gewoon te kritisch, dat kan ook natuurlijk...
quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:19 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ik ben tot nu toe gelukkig nog nooit bij de eerste date beroofd.
Ik ga geen uitgebreide persoonlijke rotte dingen over mensen blijven zeggen, dan verlaag ik me tot zijn niveau, en daar doe ik niet aan. Ik mag hem gewoon niet, klaar.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:21 schreef Stali het volgende:
[..]
Maar wat heb ik gemist dan? Ik kende IQM uit een ander subforum en echt als een prima user.
Denk je echt dat ik naief ben ofzo, ik ben nog nooit beroofd of bestolen of opgelicht, hoor.quote:Ik vind het best verdacht dat je ergens net ingeschreven staat en meisjes van 21 zich aandienen.
Prima om mee te mailen en af te spreken maar doe voorzichtig. Wat Sig ook al vond.
Kijk gewoon uit.
Als Tong om 16:03 post post jij toch ook niet om 16:04?quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:39 schreef Lamon. het volgende:
HET WAS STALI!!!!
Ze gooit heel het bikkeltijd principe overhoop, al 2 dagen.
Jij liep gezellig hand in hand met mij mee hoor.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:39 schreef Lamon. het volgende:
[..]
HET WAS STALI!!!!
Ze gooit heel het bikkeltijd principe overhoop, al 2 dagen.
Goede vraag!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 03:25 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Begrijpelijk. Hoe zit het met de kaalheid?
De rode draad door alle delen heen, waar wij mannen mee te kampen hebben?
Nou ja, het was bijna 2.00.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:42 schreef Arcee het volgende:
[..]
Als Tong om 16:03 post post jij toch ook niet om 16:04?
Nee, natuurlijk niet.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:42 schreef Arcee het volgende:
[..]
Als Tong om 16:03 post post jij toch ook niet om 16:04?
Oeps.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:46 schreef Lamon. het volgende:
En I.R. is er toch niet om te checken,
We zijn al heel vriendelijk geweest door je niet die vragen die ElizabethR ooit bedacht had te laten beantwoorden.quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:55 schreef Stali het volgende:
Minutenmierenneukers, dat zijn jullie.
Hoeveel slaap ik al mis als w.b. bikkel he? Nergens is er ook maar een greintje medeleven te vinden hier. Een beetje support voor iemand die zo graag een bikkel wil zijn en daar enorm hard aan werkt.
Stelletje apen..
Dat is net zoiets als bij een voetbalwedstrijd zeggen 'he ja, één keer met de hand is toch niet zo erg'. Niks daarvan, voor je het weet is er sprake van verval en ellende en gaan we ten onder in een bloederige apocalyps..quote:Op zondag 11 oktober 2009 02:55 schreef Stali het volgende:
Minutenmierenneukers, dat zijn jullie.
Alleen als het nodig is.quote:
Dat is toch een Belgische film?quote:Op zondag 11 oktober 2009 03:01 schreef I.R.Baboon het volgende:
Maar ik was vanavond bij De Helaasheid Der Dingen, en die kan ik wel aanraden.
Ja, is het niet tof?quote:
De titel klinkt inspirerend...quote:Op zondag 11 oktober 2009 03:01 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Alleen als het nodig is.
Maar ik was vanavond bij De Helaasheid Der Dingen, en die kan ik wel aanraden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |