Mwah er zijn richtlijnen zegmaar, zodat huurders niet een belachelijk hoge prijs kunnen vragen ofzo? Je hebt een puntentellingsysteem.. aantal vierkante meters, of je een wastafel op je kamer hebt of niet, etc. etc.quote:
alleen als je frikadellen meeneemt blijkbaarquote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:03 schreef existenz het volgende:
Dus de 8e blijven we allemaal bij zusje slapen>?
En de frietpanquote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:03 schreef Guard het volgende:
[..]
alleen als je frikadellen meeneemt blijkbaar
Dan is ook meteen het probleem van niemand herkennen over...quote:
Zoietsquote:
Nee, alleen ik! En ik ga "mijn bed" niet delenquote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:03 schreef existenz het volgende:
Dus de 8e blijven we allemaal bij zusje slapen>?
Hooooi!quote:
Ze verplaatsen onze meet gewoonquote:
Maar wat gaat de aftermeet dan worden?quote:
Onze eigen Tilburg Après-Fok!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:21 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Maar wat gaat de aftermeet dan worden?
Crazy, onbekend, 8 oktober, hetzusjevan is dan in de stad.quote:
He, ik zei alleen maar dat ik 8okt wss ga stappen, dat mensen dan ineens die meet gaan verzetten is toch niet mijn schuldquote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:35 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Crazy, onbekend, 8 oktober, hetzusjevan is dan in de stad.
Alleen met 2 katten en mn vriendin af en toe. Tja, connecties he..quote:Op donderdag 1 oktober 2009 22:57 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Samen of alleen? Heb je een studiootje? Waarom woon jij goedkoper dan ik op mijn studentenkamertjeBuuh.
Ja, die Crazy doet zijn naam eer aan...quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:42 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
He, ik zei alleen maar dat ik 8okt wss ga stappen, dat mensen dan ineens die meet gaan verzetten is toch niet mijn schuld!
Zo ist... help mn poes heeft aandacht te kort, zit op mn schoot en die staart hangt op mn toetsenbord en dat beest geeft knetterharde kopjes en kusjes (dat ze hun lip langs je wang halenquote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:45 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ja, die Crazy doet zijn naam eer aan...
Ik heb zelf geen katten maar de kat van een vriend van me vind het altijd wel leuk als ik hem kroel, en dat gaat ie weleens met z'n mondje langs m'n hand ofzo en dan voel je die tandjes zoquote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:47 schreef Stuurloos het volgende:
[..]
Zo ist... help mn poes heeft aandacht te kort, zit op mn schoot en die staart hangt op mn toetsenbord en dat beest geeft knetterharde kopjes en kusjes (dat ze hun lip langs je wang halen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |