Hier precies hetzelfdequote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:18 schreef Colplay het volgende:
Heb zin in de playoffs. Toch het opstaan 's nachts wel waard.
Go Yankees
Zie Angels - Red Sox. Elk jaar weer hebben de Angels betere resultaten in het seizoen, maar in de playoffs leggen ze altijd het loodje tegen Boston.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 01:35 schreef olavski het volgende:
Dat de Tigers niet zo'n indruk maken hoeft niks te zeggen, playoff baseball is zo onvoorspelbaar soms.
De Tigers hebben vanavond Alfredo Figaro op de heuvel staan. Dat word pas zijn derde career start. De Twins moeten het vanavond opnemen tegen Zack Greinke. Niet makkelijk dus. Voor de Twins staat Blackburn op de heuvel, op slechts 3 dagen rust.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 09:36 schreef Colplay het volgende:
Tigers maken het spannend. Verliezen kansloos van Chicago terwijl Twins wel winnen. Voorsprong nog maar 1 wedstrijd. Als ze vandaag de play-offs niet veilig stellen met een zege en een nederlaag van de Twins dan zullen ze morgen Verlander laten werpen. Zou betekenen dat hij maar een keer kan gooien in de ALDS. Maar ja, voor de Tigers eerst maar eens zaak dat ze er bij komen en van de week geen play-off nodig hebben. Die play-off zou pas dinsdag zijn, omdat Minnesota maandag Monday Night Football op bezoek heeft.
Als ze Verlander meer dan één keer willen laten pitchen dan moeten ze hopen dat ze vanavond de AL Central clinchen. Anders lijkt me dat onmogelijk aangezien hij op Zondag moet pitchen mocht het toch nodig zijn. En Jackson is de laatste tijd erg uit vorm voor de Tigers. Zijn ERA over de laatste weken zit dik boven de 5. Niet erg verwonderlijk aangezien hij nog nooit in z'n carrière meer dan 200 innings gegooid heeft en dit jaar al 214 innings op de heuvel heeft gestaan. Hij lijkt een beetje op.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 01:35 schreef olavski het volgende:
Dat de Tigers niet zo'n indruk maken hoeft niks te zeggen, playoff baseball is zo onvoorspelbaar soms.
Als ze Verlander, Porcello en Jackson op rij hebben zie ik mogelijkheden.
Maar kijk nu wat te ver vooruit, Tigers zijn er nog niet.
Zo'n extra wedstrijd wordt nog lachen in de Metrodome. De MLB wil die wedstrijd maandagavond laten spelen, maar dan spelen de Vikings thuis tegen de Packers. En de NFL wil die wedstrijd niet verplaatsen.quote:Op zondag 4 oktober 2009 06:08 schreef maartena het volgende:
Oei. Morgen dus showdown voor de Tigers.... ze MOETEN winnen. Ook de Twins MOETEN uiteraard winnen.
Winnen ze allebei, dan krijgen we nog een extra wedstrijd om de winnaar AL Central te bepalen.
Tja, "Monday Night Football" is untouchable natuurlijk.quote:Op zondag 4 oktober 2009 12:25 schreef zjroentje het volgende:
Zo'n extra wedstrijd wordt nog lachen in de Metrodome. De MLB wil die wedstrijd maandagavond laten spelen, maar dan spelen de Vikings thuis tegen de Packers. En de NFL wil die wedstrijd niet verplaatsen.
quote:Despite playing just 124 games, A-Rod reached 30 HR and 100 RBI for the 12th straight season and for the 13th time in his career.
Hey mitd! Waar was je nou man?quote:Op zondag 4 oktober 2009 22:17 schreef mitt het volgende:
Detroit kwam ook nog goed weg door Granderson.
popo ook weer blij.
popo
Kwijt.quote:
Klinkt als goed avondje stappen iddquote:Op maandag 5 oktober 2009 18:50 schreef popolon het volgende:
Dus straalbezopen om 6 uur 's ochtends thuiskomen, dan met z'n vrouw op de vuist.![]()
Morneau ligt er al een tijdje uitquote:
Ach, zal ook wel een beetje een loterij worden. Net als de playoffs met die best of five series..quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 18:50 schreef popolon het volgende:
Nu mag een rookie het dus gaan opknappen.
Heb er echt héél weinig vertrouwen in. Wel in Porcello, niet in de offense.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |