heb jij nog geluk:quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:04 schreef Katth het volgende:
48% Alliance en 52% Horde op Chromaggus-EU op level 80. Horde is wel duidelijk meer actief in Wintergrasp.
Een Death Knight die een grote eikel is? De wonderen zijn de wereld nog niet uit.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:36 schreef ufopiloot het volgende:
Ik zag gisteren bij een Death Knight (toevallig hoor!) in de groep, hij need de Edge of Ruin in ToC HC.. terwijl hij er al één had equipped. Dus ik zeg er iets over, zegt hij doodleuk: 'yes but i can sell vendor'.
Nu was dit wel een grote eikel natuurlijk, maar er zijn vast meer mensen die gewoon needen op items (offspec bijvoorbeeld), terwijl ze dat item al hebben of al betere gear hebben, zodat ze het kunnen vendoren voor een paar gold.
Ik merk het bij mijzelf ook wel, holy paladin gear heb ik op de bank staan, maar ik vergeet telkens wat ik nou wel en niet heb. Inmiddels heb ik 4x de hands uit ToC geloof ik![]()
Op Wildhammer zijn de verhoudingen wat betreft bestaande chars redelijk gebalanceerd, maar gemiddeld zijn er bijna dubbel zoveel Allies echt actief als de Horde. Het komt vaak genoeg voor dat we AV beginnen met elf man, terwijl de Alliance al dertig man verzamelt heeft voordat het potje nog maar begint.quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:51 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
heb jij nog geluk:
Alonsus 5,410 (70%) 2,315 (30%)
en ik ben horde!
Battlegrounds gaan op Battlegroup, is niet alleen jouw server.quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:11 schreef Rikketik het volgende:
Ligt het nou aan mij of begroet Blizzard je wel erg sarcastisch als je je gametime verlengd hebt?
Tales of this historic moment will be told and retold down through the generations. Way to go!
Ehr...
[..]
Op Wildhammer zijn de verhoudingen wat betreft bestaande chars redelijk gebalanceerd, maar gemiddeld zijn er bijna dubbel zoveel Allies echt actief als de Horde. Het komt vaak genoeg voor dat we AV beginnen met elf man, terwijl de Alliance al dertig man verzamelt heeft voordat het potje nog maar begint.
Ondanks dat winnen we wel vaak.
alt, pug, Black Temple. als dan de Warglaive dropped en je krijgt hem niet, tja jammer maar heeft niets met eerlijkheid te maken imho.quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:58 schreef Nachtraaf het volgende:
[..]
Ach, ik was met mn alt op lvl 70 in Black Temple in een pug, en de Warglaive dropt ook, roll verloren van een prot warrior. Pugs en eerlijkheid tja.
Dat vind ik dan wel weer bullshit. 'Omdat het maar een alt/pug is', bestaat er niet meer zoiets als common sense en fatsoen?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 07:52 schreef Fratz het volgende:
[..]
alt, pug, Black Temple. als dan de Warglaive dropped en je krijgt hem niet, tja jammer maar heeft niets met eerlijkheid te maken imho.
pug's zijn raids buiten je guild?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 09:45 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Dat vind ik dan wel weer bullshit. 'Omdat het maar een alt/pug is', bestaat er niet meer zoiets als common sense en fatsoen?
Inderdaad. Raids die gemaakt zijn via LFG, /1, /2 en de /Y. In de meeste gevallen ben je verplicht je achievement te linken. Ik zeg.. Raid achievements? De fik erin!quote:
Mkej ik had laatst een raid naxx 25, had um nog nooit eerder gedaan en ik kwam erin via /1 /2.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 10:41 schreef Metonae het volgende:
[..]
Inderdaad. Raids die gemaakt zijn via LFG, /1, /2 en de /Y. In de meeste gevallen ben je verplicht je achievement te linken. Ik zeg.. Raid achievements? De fik erin!
Hehe, MMO lingo kan soms best leuk zijnquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 11:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Tering, dat heb ik nooit gewetenIk dacht dat Pug gewoon een benaming was, geen afkorting
Yup healen met een shammy is leukquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 09:20 schreef ufopiloot het volgende:
Gisteren bezig geweest met mijn alt, Shaman. Enhancement mainspec gewisseld naar healing mainspec, gear enchants etc. Nu 2100 healing powerEn over 2 dagen nieuwe shoulders van triumph badges. En 2 nieuwe professions om te levelen.. Mijn pala tank heb ik nu niet zoveel tijd meer voor denk ik, healen is erg leuk om te doen
En weer een beetje afwisseling t.o.v. tanken.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Trollbane&n=Kampioen
Op Auchindoun gebeurt dit regelmatig, maar het zijn wel altijd guilds die één persoon te weinig hebben en dan willekeurig iemand meenemen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 11:02 schreef ufopiloot het volgende:
Netjes dat hij iemand meeneemt en uitlegt. In een PUG heb je dat normaal nooit. Alleen vorige week deed ik dan ToC, wel door eerst WoWwiki te lezen. Maar anders moet ik eerst met de guild een raid doen (voor de achievement) voordat ik aan pugs kan beginnen.
Behalve met nieuwe bosses zoals VoA en Ony, dan kan je gelijk in de eerste groep+haal je gelijk je achievement voor de volgende keren![]()
Mjah het healen ging wel toen de 2de healer stopte met slacken. Die druid had bij de eerste whipe maar de helft van mijn healing done.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 12:09 schreef ufopiloot het volgende:
Zal wel raidroll geweest zijn
Wat is jouw char trouwens? En ging het healen in Ony een beetje? Ik zit er aan te denken om ook VoA10/Ony10 te joinen maar weet niet of de gear goed genoeg is voor het healen.
Healen in beide gevallen stelt niet zo heel veel voor. Tis wel zo dat er soms snel en grote heals verwacht wordt.. bijvoorbeeld wanneer er iemand toch in het vuur blijft staan.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 12:09 schreef ufopiloot het volgende:
Zal wel raidroll geweest zijn
Wat is jouw char trouwens? En ging het healen in Ony een beetje? Ik zit er aan te denken om ook VoA10/Ony10 te joinen maar weet niet of de gear goed genoeg is voor het healen.
Guildraids.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:44 schreef Ulreazj het volgende:
Beste raids zijn
Yupquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |