quote:
Op dinsdag 13 oktober 2009 14:41 schreef Kersjes het volgende:Karin, we hadden een brief gehad met een afspraak voor begin september.Toen was Toby net geboren, kwam niet zo lekker uit dus. De eerstvolgende mogelijkheid op dagen dat Devin niet naar de psz gaat was dit.
En is Meike altijd zo bij vreemden, of alleen als ze iets van d'r willen?
Wij moeten binnenkort ook maar eens de tandarts gaan proberen. Ben benieuwd hoe dat zal gaan bij opa in de stoel... Zal hij meewerken omdat het zijn lieve opa is waar hij zo dol op is? Of gaat hij juist muiten omdat hij weet dat hij alles van hem gedaan krijgt als hij wil? Vreemde ogen dwingen wel namelijk. Nou ja, we zien wel.
Dus als ik het goed begrijp is opa de tandarts? Dat is ideaal zeg!
Nijna, Meike is nu voor de 2e keer echt meegeweest, en dat ze ook in de stoel ging.
Dus vanaf 2 jaar hier.
Daarvoor was ze ook al wel meegeweest, maar mocht ze nog niet in de stoel van de tandarts. (ws omdat hij er toch nog geen poen voor kreeg, en tijd=geld enzo)
Kersjes, Meike is niet zo vrij bij vreemde mensen.
Als het maar vanuit haar komt wil ze best wel met andere mensen kletsen en dingen doen, maar ze moeten haar niet ineens rechtsstreeks benaderen, dan klapt ze dicht.
Al moet ik zeggen dat het wel beter gaan nu ze naar de psz gaat.