Niet voor iedereen, veel eerstejaars hebben een OV gekregen die pas vandaag geldig is (18, kinderbijslag etc)quote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:16 schreef Airlocker het volgende:
Is toch allang geldig?
quote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:23 schreef Seam het volgende:
EerstejaarsDie mensen neem ik pas serieus als ze daadwerkelijk hun P hebben gehaald.
quote:HBO/WO bash
De laatste tijd weer veelvuldig aanwezig, en niet gewaardeerd door de topic openers en de lezers van deze topics. Deze opmerkingen zijn voornamelijk als troll bedoeld, en vinden wij note- en banwaardig.
Dat neem ik sowieso niet serieus, maar daar ging het hier toch nog niet overquote:
En meteen voor de hele weekquote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:28 schreef Fip het volgende:
Wel kut dat je over drie maanden alweer een nieuwe moet halen.Maak hem dan gewoon een jaar geldig ofzo.
quote:Op donderdag 1 oktober 2009 17:29 schreef Renesite het volgende:
Opruimen
--
En weer open.
2 mensen zijn gewaarschuwd.
Zou je dit soort mensen ook zien steigeren als er vanuit de politiek weer es geluiden komen om de stufi of de OV in te korten?quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:08 schreef Andyy het volgende:
[..]
Het is best relaxt dat ik maar 3 dagen les heb, zo kan ik als ik wil overal heen
Uiteraard. Net zoals werknemers steigeren als de AOW-leeftijd omhoog gaat of rokers steigeren als ze weer meer accijns moeten betalen. Niet zo vreemd toch?quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:48 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Zou je dit soort mensen ook zien steigeren als er vanuit de politiek weer es geluiden komen om de stufi of de OV in te korten?
Dat kon een aantal jaar geleden nog wel, dan kreeg je een aantal honderd euro per jaar als je die kaart weigerde. Dat hebben ze ergens in de afgelopen 3 jaar afgeschaft.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:02 schreef Renesite het volgende:
Als het kan lever ik overigens net zo lief mijn OV in voor geld (niet mindering in lening wanneer ik niets af maak, nee, echte euro's)
Die keren dat ik met de bus ga kost het me 3 euro per dag hoogstens.
Ik studeer momenteel in de VS, en omdat ik in het buitenland OV niet kan gebruiken krijg ik 90 per maand op mn rekening gestort? Dan kan dat in Nederland toch ook nog wel?quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 20:11 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Dat kon een aantal jaar geleden nog wel, dan kreeg je een aantal honderd euro per jaar als je die kaart weigerde. Dat hebben ze ergens in de afgelopen 3 jaar afgeschaft.
Nee, alleen als je in het buitenland studeert.quote:Op zondag 4 oktober 2009 03:30 schreef Mieks het volgende:
[..]
Ik studeer momenteel in de VS, en omdat ik in het buitenland OV niet kan gebruiken krijg ik 90 per maand op mn rekening gestort? Dan kan dat in Nederland toch ook nog wel?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |