die doen alleen thema blokuren helaas.quote:Op dinsdag 29 september 2009 21:08 schreef Qunix het volgende:
Jammer dat TMF ofzo geen thema weken doet zoals de 90's...
lachwekkend? dat was serious bussiness in mijn jeugdjaren hoorquote:Op dinsdag 29 september 2009 21:05 schreef Sersjee het volgende:
Behoorlijk lachwekkend groepje, maar dat Stay another day vond ik wel mooi...
ik wil weer naar school *boehoehoe*quote:Op dinsdag 29 september 2009 21:12 schreef Cee het volgende:
Eliza, je Shampoo-recensie uit de Smash Hits in die agenda twitpic.![]()
* Briggy gaat ook ff in haar oude schoolagenda's snuffelenquote:Op dinsdag 29 september 2009 21:13 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
ik wil weer naar school *boehoehoe*
[ afbeelding ]
leukquote:Op dinsdag 29 september 2009 21:17 schreef Briggy het volgende:
[..]
* Briggy gaat ook ff in haar oude schoolagenda's snuffelen![]()
In die van mij staan nog aantekeningen die ik maakte toen een vriendin van me die engels studeerde, ons ging uitleggen hoe je het beste een Manchester accent kon doen. Met een glottal stop en een 'ink' in plaats van 'ing'. En daarna gingen we altijd de vader van Howard van Take That bellen.quote:
yoquote:
quote:Op dinsdag 29 september 2009 21:19 schreef Cee het volgende:
[..]
In die van mij staan nog aantekeningen die ik maakte toen een vriendin van me die engels studeerde, ons ging uitleggen hoe je het beste een Manchester accent kon doen. Met een glottal stop en een 'ink' in plaats van 'ing'. En daarna gingen we altijd de vader van Howard van Take That bellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |