A Piece of Cake is inderdaad een aanrader. Wel heftig, maar met loutering in het verschiet.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:54 schreef Noek het volgende:
Klinkt vreemd. Wat niet vreemd maar wel erg lekker is,' a piece of cake.' Dat is nou ook echt een boek voor je. Misschien ken je hem al of heb je hem al 100 jaar maar misschien ook niet. Hij is erg tof iig.
Nou zal het hier wel achtergebleven gebied zijn, maar hier wordt gewoon nog verstoppertie, buskruit, stoepranden, voetballen touwtje springen, elastieken, knikkeren, en polsstokspringen gedaan, alhoewel het polsspringen voornamelijk in het voorjaar is, voor het eieren zoeken.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Waar is de tijd gebleven dat er echte spelletjes werden gedaan, zoals hinkelen, elastieken, tollen, haasje over, landjekaap, hoepelen, slootje- en polsstok springen, sjoelen en spoorzoeken, tikkertje en stoeprand gooien.
Vinger opsteken doen ze nog steeds op school, maar dan meestal als ze het ergens niet mee eens zijnquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:05 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Doen meesters dat nog, voorlezen? Bij ons in de klas ging er altijd een gejuich op als we na het schrijven en/of rekenen te horen kregen dat de meester een half uurtje ging voorlezen. Jack en Sheltie, de negerhut van Oom Tom, Arendsoog, etc. Je kon een speld horen vallen.![]()
En als je moest plassen dan mocht dat na het opsteken van een vinger. Je liep dan door die lange gang die vol hing met jassen. Altijd maar weer zoeken naar de ene jas van haar om daar een stiekem liefdesbriefje in de zak te stoppen. Mijn favoriete jaszak had een bontkraagje en een rode kleur, die kon ik meestal redelijk snel vinden.
Het is ook mijn mooiste herinnering, de vertellingen en het voorlezenquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:10 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
en voorlezen doen ze ook hoor. alleen dan uit Dolfje Weerwolfje. en de juf van mijn middelste vertelt al zolang als ze aan de school staat verhalen over Heks Karoetsjie. En dat is voor vrijwel alle kinderen die van school gaan de mooiste herinnering die ze hebben.
Het wordt weer tijd om een nieuw boek te bestellen bij ECI. Kan alleen maar dit vinden maar dat boek bedoel je vast niet.quote:Op dinsdag 29 september 2009 13:54 schreef Noek het volgende:
Klinkt vreemd. Wat niet vreemd maar wel erg lekker is,' a piece of cake.' Dat is nou ook echt een boek voor je. Misschien ken je hem al of heb je hem al 100 jaar maar misschien ook niet. Hij is erg tof iig.
Oh jawel.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:15 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het wordt weer tijd om een nieuw boek te bestellen bij ECI. Kan alleen maar dit vinden maar dat boek bedoel je vast niet.
De tijdgeestquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:14 schreef Noek het volgende:
Wie bepaalt eigenlijk wat echte spelletjes zijn?
Nee natuurlijk niet. Moderatieteam Fok!quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:16 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ze durven geen nieuwe te openen.
Het staat er ook wel heel streng!quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:16 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ze durven geen nieuwe te openen.
Maar dat is toch ook kookboek of ben ik nou gek?quote:
Of Wolf (hihi) of Snuf de Hond. Het ene speelt zich af rond Hilversum met een gevonden herder en zonen van een politieagent, het andere in de tweede wereldoorlog.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:13 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Vinger opsteken doen ze nog steeds op school, maar dan meestal als ze het ergens niet mee eens zijn![]()
Volgens mij lezen ze nog steeds voor, dat vinden alle kinderen ook nog steeds fijn hoe oud ze ook zijn. Mijn meester Wolf uit de 5e klas las voor uit een boek met een herdershond op de kaft, maar ik ben de naam kwijt.
Het is idd beter zo.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:18 schreef Noek het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. Moderatieteam Fok!
Mooi zo laten!
Ja en dan blijkt dat er alleen maar dingen worden toegevoegd maar dat heel veel dingen er gewoon nog zijn.quote:
Niet eens kook maar enkel bak, koek, taart, brood dingen. Wel honderden!quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:19 schreef beequeen het volgende:
[..]
Maar dat is toch ook kookboek of ben ik nou gek?
Jij hebt het niet over taarten hè?quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:17 schreef Copycat het volgende:
Schrijfster is Cupcake Brown. Hence de titel.
Ja, Snuf de Hond was hetquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:19 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Of Wolf (hihi) of Snuf de Hond. Het ene speelt zich af rond Hilversum met een gevonden herder en zonen van een politieagent, het andere in de tweede wereldoorlog.
En ziet er inderdaad uit als een boek voor mij!![]()
Aan mijn Zweedse Bonusmoeder vragen.
Ja, de mijne heeft niks met taartjes, maar alles met drank, drugs, seks en loutering te maken.quote:
quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:11 schreef Peter6000 het volgende:
Dit was het laatste topic over BB, CBL, DGK en TBO.
Bedankt voor jullie inzet.
Een nieuw geopend topic wordt gesloten, en bestraft met een note.
Gebeurt dit vaker, hebben we geen andere mogelijk dan het uitdelen van een ban.
We rekenen op jullie medewerking, en bedanken jullie nogmaals hartelijk voor alle energie die jullie hierin gestoken hebben.
Mvg,
Moderatieteam FOK!
Ik wilde een nieuwe openen want ik postte door het slotje heen. Maar we zullen eens afwachten wie het gore lef heeft.quote:
Ik ga maar beginnen in Het Schervengericht. Jullie brengen me helemaal van mijn apropoise.quote:
Och, kalfjes die groot worden.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:24 schreef Deisyy het volgende:
Mijn kalfje is vanmorgen op kamp gegaan, wat zal het thuis rustig zijn
quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:26 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik wilde een nieuwe openen want ik postte door het slotje heen. Maar we zullen eens afwachten wie het gore lef heeft.
Nee dat klopt wel. Tussen het moment dat je de index bekeek en dat je het topic opende, had ik mijn (301e) post verwijderd.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:24 schreef Marrije het volgende:
Maar eh, Gert is de laatste poster? Ik zie geen post van hem. Is dit echt? Geen grap?Volgens mij keek ik scheel ofzo
![]()
Is dat echt?!quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:24 schreef Marrije het volgende:
[..]
![]()
Geweldige grap Peet!!
Maar eh, Gert is de laatste poster? Ik zie geen post van hem. Is dit echt? Geen grap?Volgens mij keek ik scheel ofzo
![]()
Oh dat is wel tof dan. Ik ben bezig met Overdosis en dat gaat, je raadt het misschien al, niet over taarten.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:24 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja, de mijne heeft niks met taartjes, maar alles met drank, drugs, seks en loutering te maken.
Duh.
Achteraf stom dat ik dan aan mezelf ga twijfelenquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:27 schreef Gert het volgende:
[..]
Nee dat klopt wel. Tussen het bekijken van de index en het openen van het topic had ik mijn (301e) post verwijderd.
De jongen in de gestreepte Pyama.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:28 schreef Noek het volgende:
[..]
Oh dat is wel tof dan. Ik ben bezig met Overdosis en dat gaat, je raadt het misschien al, niet over taarten.
Niks aan trouwens. Daarom ben ik tussendoor ook maar met een Giphart begonnen en ook die is niks aan.
Dus ik kan iedereeen piece of cake aanraden want dan hoef je alleen maar plaatjes te bekijken.
Mijn kalfje staat vrijdag weer op stal, in de herfstvakantie mag hij mee snorkelen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:26 schreef Noek het volgende:
[..]
Och, kalfjes die groot worden.![]()
Wil je mij lenen in de herfstvakantie of is kalf dan weer op stal?
In mijn tijd gaven een zoen op de wang en dat was meer dan genoeg om rood aan te lopen als je betrapt werd.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:30 schreef debuurvrouw het volgende:
Ja! nu we het toch over kalfjes die groot worden hebben.![]()
![]()
Mijn oudste, gister gezellig onder het genot van een boterham met pindakaas. "ik heb uit betrouwbare bron dat R heeft getongt met R. *moeder verslikt zich in thee* eurm... R?? uit jouw klas, die van 11???@!![]()
![]()
ja dus. die kinders tongen er al een end op los in groep 8.![]()
Ik word oud, ik zweer het je.
Dat zijn van die neus-op-de-feiten momenten die je een wee gevoel in de maag gevenquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:30 schreef debuurvrouw het volgende:
Ja! nu we het toch over kalfjes die groot worden hebben.![]()
![]()
Mijn oudste, gister gezellig onder het genot van een boterham met pindakaas. "ik heb uit betrouwbare bron dat R heeft getongt met R. *moeder verslikt zich in thee* eurm... R?? uit jouw klas, die van 11???@!![]()
![]()
ja dus. die kinders tongen er al een end op los in groep 8.![]()
Ik word oud, ik zweer het je.
Muilen willen ze tegenwoordig, het liefst als ze nog in de zandbak zittenquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:32 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
In mijn tijd gaven een zoen op de wang en dat was meer dan genoeg om rood aan te lopen als je betrapt werd.![]()
Hand in hand lopen deed je ook als niemand het zag, want het was niet stoer om te doen!
Ik moest vooral erg lachen om zijn "uit betrouwbare bron"quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:33 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat zijn van die neus-op-de-feiten momenten die je een wee gevoel in de maag geven
Muilen? Wat ordinair!quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Muilen willen ze tegenwoordig, het liefst als ze nog in de zandbak zitten
quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Muilen willen ze tegenwoordig, het liefst als ze nog in de zandbak zitten
OH? was dat vroeger al in groep 8?quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:36 schreef Noek het volgende:
[..]
Muilen? Wat ordinair!![]()
Noemen ze dat ook echt zo? Wij tongden gewoon in rondjes. Heel beschaafd zonder enig speekselverlies. Je ging echt dood van verveling.In groep 8, dat wel.
Je gaat mij toch niet vertellen dat tegenwoordig je kwijl van je kin loopt bij het "bekken"quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:36 schreef Noek het volgende:
[..]
Heel beschaafd zonder enig speekselverlies.
Ja man, dan hupte je toch iets fijner de middelbare periode in.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:38 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
OH? was dat vroeger al in groep 8?
Dat heb ik ff verdrongen dan.
Het zal het gebrek aan jongens in mijn klas wel geweest zijn dan.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:37 schreef Copycat het volgende:
In klas vijf tongden we al dat het een lieve lust was. Nu was het weinig lustvol, maar toch.
Ik ook. En af en toe werd er 'gebekt'.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:39 schreef debuurvrouw het volgende:
Het zal het gebrek aan jongens in mijn klas wel geweest zijn dan.(namelijk 0)
volgens mij speelde ik nog met barbies toen.
Nou, ik ben er niet netter op geworden. Ook speel ik ondertussen niet meer mijn tenen in de schoenen. Dan ging ik luchtpiano spelen met mijn tenen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:38 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Je gaat mij toch niet vertellen dat tegenwoordig je kwijl van je kin loopt bij het "bekken"![]()
nah, ik zat ook in groep 8quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:39 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja man, dan hupte je toch iets fijner de middelbare periode in.
Schoolkamp ook hè. God, spannende nachten beleefd zeg.En maar rondjes draaien.
Die kalveren van tegenwoordig!quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:42 schreef Deisyy het volgende:
Mijn kalfje vroeg vorige week aan mij: O ja mam, hoe oud was jij toen je werd ontmaagd?
oh ja. Ik ben daar zooooooooooooo nog niet aan toe, aan dat soort gesprekken.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:42 schreef Deisyy het volgende:
Mijn kalfje vroeg vorige week aan mij: O ja mam, hoe oud was jij toen je werd ontmaagd?
Daar ga je toch ook niet serieus op in voordat ze 20 zijn? 't Gaat ze niets aan lijkt mij.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:43 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
oh ja. Ik ben daar zooooooooooooo nog niet aan toe, aan dat soort gesprekken.
Tuurlijk wel. En waarom zou ze dat niet aangaan?? Ik probeer juist alle communicatie open te houden, en er normaal over te doen, Het hoort bij het leven, maar niet zo spannend dat je er geheimzinnig over moet doen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:44 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Daar ga je toch ook niet serieus op in voordat ze 20 zijn? 't Gaat ze niets aan lijkt mij.
Ze moeten toch weten wanneer zij aan de beurt zijn?!quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:44 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Daar ga je toch ook niet serieus op in voordat ze 20 zijn? 't Gaat ze niets aan lijkt mij.
Tsja, niet alles wat bij het leven hoort hoeven ze als puber te weten en ik vond het allemaal hartstikke spannend. Persoonlijk zou ik er achteraf van gebaald hebben als mij alles verteld zou zijn. Die spanning en het "niet exact weten" van hoe of wat geeft mij juist "sweet memories"quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:46 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. En waarom zou ze dat niet aangaan?? Ik probeer juist alle communicatie open te houden, en er normaal over te doen, Het hoort bij het leven, maar niet zo spannend dat je er geheimzinnig over moet doen.
oh ja, hahahahaha, ik zou ook ff op adem moeten komen...quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:48 schreef Deisyy het volgende:
Ik heb 3 uur nodig gehad om weer normaal adem te halen en hij had geen zin om daarop te wachten dus was inmiddels weer de deur uit met zijn blikje energie-drank![]()
Ik ben best open naar mijn kinderen toe, maar vond dat toch net iets te open
Oh ik ben echt zéér uitgebreid voorgelicht (kind van de jaren '70, dus allemaal van die boekjes van de rutgersstichting met dingen die ik ab-so-luut niet mogelijk had gedachtquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:51 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Tsja, niet alles wat bij het leven hoort hoeven ze als puber te weten en ik vond het allemaal hartstikke spannend. Persoonlijk zou ik er achteraf van gebaald hebben als mij alles verteld zou zijn. Die spanning en het "niet exact weten" van hoe of wat geeft mij juist "sweet memories"
Bovendien loop je het grote risico dat elders aan een keukentafel een puber komt met de tekst "Ik heb uit betrouwbare bron dat Buuf......".
Als ze kunnen schommelen kunnen ze wippen ook.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:40 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nah, ik zat ook in groep 8idd.
![]()
jamaar. ik was al 12 natuurlijk, dat scheelt heus ook.
Ik zat dus achter het stuur toen hij erover begon, levensgevaarlijkquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:51 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
oh ja, hahahahaha, ik zou ook ff op adem moeten komen...Maar die fase kwam zeg maar iets eerder dan ik m voorzien had. Maar wel weer grappig, zo'n volgende stap.
Ik zou alleen maar denken waarom?? waarom wil ie dit weten, nu, zo vlak voor kamp enzo.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:56 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik zat dus achter het stuur toen hij erover begon, levensgevaarlijk![]()
Ben je op de vraag voorbereid dan is het net ff anders.
quote:Op dinsdag 29 september 2009 15:00 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ik zou alleen maar denken waarom?? waarom wil ie dit weten, nu, zo vlak voor kamp enzo.Maar zal je niet onnodig ongerust maken.
quote:Op dinsdag 29 september 2009 15:00 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ik zou alleen maar denken waarom?? waarom wil ie dit weten, nu, zo vlak voor kamp enzo.Maar zal je niet onnodig ongerust maken.
Ja, dit is wel met recht een sprongetje te noemen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 15:01 schreef Noek het volgende:
[..]
Oei.
Oei, ik groei! Ook zo'n klote-boek trouwens.
Oei.quote:
quote:Op dinsdag 29 september 2009 15:02 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja, dit is wel met recht een sprongetje te noemen.![]()
[..]
Oei.Sorry Deez
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |