Je gaat mij toch niet vertellen dat tegenwoordig je kwijl van je kin loopt bij het "bekken"quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:36 schreef Noek het volgende:
[..]
Heel beschaafd zonder enig speekselverlies.
Ja man, dan hupte je toch iets fijner de middelbare periode in.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:38 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
OH? was dat vroeger al in groep 8?
Dat heb ik ff verdrongen dan.
Het zal het gebrek aan jongens in mijn klas wel geweest zijn dan.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:37 schreef Copycat het volgende:
In klas vijf tongden we al dat het een lieve lust was. Nu was het weinig lustvol, maar toch.
Ik ook. En af en toe werd er 'gebekt'.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:39 schreef debuurvrouw het volgende:
Het zal het gebrek aan jongens in mijn klas wel geweest zijn dan.(namelijk 0)
volgens mij speelde ik nog met barbies toen.
Nou, ik ben er niet netter op geworden. Ook speel ik ondertussen niet meer mijn tenen in de schoenen. Dan ging ik luchtpiano spelen met mijn tenen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:38 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Je gaat mij toch niet vertellen dat tegenwoordig je kwijl van je kin loopt bij het "bekken"![]()
nah, ik zat ook in groep 8quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:39 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja man, dan hupte je toch iets fijner de middelbare periode in.
Schoolkamp ook hè. God, spannende nachten beleefd zeg.En maar rondjes draaien.
Die kalveren van tegenwoordig!quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:42 schreef Deisyy het volgende:
Mijn kalfje vroeg vorige week aan mij: O ja mam, hoe oud was jij toen je werd ontmaagd?
oh ja. Ik ben daar zooooooooooooo nog niet aan toe, aan dat soort gesprekken.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:42 schreef Deisyy het volgende:
Mijn kalfje vroeg vorige week aan mij: O ja mam, hoe oud was jij toen je werd ontmaagd?
Daar ga je toch ook niet serieus op in voordat ze 20 zijn? 't Gaat ze niets aan lijkt mij.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:43 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
oh ja. Ik ben daar zooooooooooooo nog niet aan toe, aan dat soort gesprekken.
Tuurlijk wel. En waarom zou ze dat niet aangaan?? Ik probeer juist alle communicatie open te houden, en er normaal over te doen, Het hoort bij het leven, maar niet zo spannend dat je er geheimzinnig over moet doen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:44 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Daar ga je toch ook niet serieus op in voordat ze 20 zijn? 't Gaat ze niets aan lijkt mij.
Ze moeten toch weten wanneer zij aan de beurt zijn?!quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:44 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Daar ga je toch ook niet serieus op in voordat ze 20 zijn? 't Gaat ze niets aan lijkt mij.
Tsja, niet alles wat bij het leven hoort hoeven ze als puber te weten en ik vond het allemaal hartstikke spannend. Persoonlijk zou ik er achteraf van gebaald hebben als mij alles verteld zou zijn. Die spanning en het "niet exact weten" van hoe of wat geeft mij juist "sweet memories"quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:46 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. En waarom zou ze dat niet aangaan?? Ik probeer juist alle communicatie open te houden, en er normaal over te doen, Het hoort bij het leven, maar niet zo spannend dat je er geheimzinnig over moet doen.
oh ja, hahahahaha, ik zou ook ff op adem moeten komen...quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:48 schreef Deisyy het volgende:
Ik heb 3 uur nodig gehad om weer normaal adem te halen en hij had geen zin om daarop te wachten dus was inmiddels weer de deur uit met zijn blikje energie-drank![]()
Ik ben best open naar mijn kinderen toe, maar vond dat toch net iets te open
Oh ik ben echt zéér uitgebreid voorgelicht (kind van de jaren '70, dus allemaal van die boekjes van de rutgersstichting met dingen die ik ab-so-luut niet mogelijk had gedachtquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:51 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Tsja, niet alles wat bij het leven hoort hoeven ze als puber te weten en ik vond het allemaal hartstikke spannend. Persoonlijk zou ik er achteraf van gebaald hebben als mij alles verteld zou zijn. Die spanning en het "niet exact weten" van hoe of wat geeft mij juist "sweet memories"
Bovendien loop je het grote risico dat elders aan een keukentafel een puber komt met de tekst "Ik heb uit betrouwbare bron dat Buuf......".
Als ze kunnen schommelen kunnen ze wippen ook.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:40 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nah, ik zat ook in groep 8idd.
![]()
jamaar. ik was al 12 natuurlijk, dat scheelt heus ook.
Ik zat dus achter het stuur toen hij erover begon, levensgevaarlijkquote:Op dinsdag 29 september 2009 14:51 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
oh ja, hahahahaha, ik zou ook ff op adem moeten komen...Maar die fase kwam zeg maar iets eerder dan ik m voorzien had. Maar wel weer grappig, zo'n volgende stap.
Ik zou alleen maar denken waarom?? waarom wil ie dit weten, nu, zo vlak voor kamp enzo.quote:Op dinsdag 29 september 2009 14:56 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik zat dus achter het stuur toen hij erover begon, levensgevaarlijk![]()
Ben je op de vraag voorbereid dan is het net ff anders.
quote:Op dinsdag 29 september 2009 15:00 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ik zou alleen maar denken waarom?? waarom wil ie dit weten, nu, zo vlak voor kamp enzo.Maar zal je niet onnodig ongerust maken.
quote:Op dinsdag 29 september 2009 15:00 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ik zou alleen maar denken waarom?? waarom wil ie dit weten, nu, zo vlak voor kamp enzo.Maar zal je niet onnodig ongerust maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |