klopt hellemaal alleen bij de juiste persoon is het te geil voor woordenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 09:14 schreef sexysan het volgende:
Het is ook niet ALTIJD zo moet ik eerlijk zeggen!
teveel troep gewoon erin houdenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:44 schreef nl1970 het volgende:
Ik vind het geil om haar van achter te nemen en dan op het moment sureme mn zaad over haar rug en billen te spuiten..........
Dat vindt die van mij ook & so do Iquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:44 schreef nl1970 het volgende:
Ik vind het geil om haar van achter te nemen en dan op het moment sureme mn zaad over haar rug en billen te spuiten..........
Ja, maar mijn partners voelen het sperma zelf niet hoor, kan natuurlijk dat jij heel bijzonder bentquote:Op maandag 28 september 2009 19:38 schreef RedPeaches het volgende:
[..]
JahwelJe zit nog uren met een handdoek tussen je benen en je voelt gewoon dat er in je gespoten word, de lul voelt gewoon anders, dat merk je echt wel
nee vana chteren is super en als hij dan klaarkomt voel je het extra vind ik maar op me rug enz.. nee to damn sticky!quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:11 schreef Peachy. het volgende:
[..]
Dat vindt die van mij ook & so do I
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:14 schreef fs180 het volgende:
[..]
Ja, maar mijn partners voelen het sperma zelf niet hoor, kan natuurlijk dat jij heel bijzonder bent
Ik heb toch graag dat ze ziet als ik haar onderspuit...quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:11 schreef Peachy. het volgende:
[..]
Dat vindt die van mij ook & so do I
leukquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:30 schreef Motorist het volgende:...
m.n omdat ze dan meestal vastgebonden is en er weinig aan kan doen![]()
ook zat maar van mn dinnetje hoor ik ook dat het erg lekker is om het te voelen zonder het aan te zien komen, zij heeft met allebei wel iets...... en ook met proeven trouwens.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:37 schreef tropicalgirl het volgende:
het is wel een stuk geiler als je het idd gewoon zietipv dat het op je rug gespoten wordt
me vriend vind dat ook geil maar t lukt me niet echt niet elke keer automatisch kotsneigingen en niet eens dat t vies is ofzoquote:
ja mnaar t smaakt niet vies dat is het m nu juist maar zodra ik het in me mond krijg..quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:55 schreef nl1970 het volgende:
das vervelend........
voor jullie allebei, veel fruit eten en niet roken, geen drank maar zoete thee...... het schijnt de smaak te bevorderen niet dat ik me daar nu zo aan hou hoor maar je leest wel eens wat
nja, misschien is t gewoon niet voor je weggelegt danquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:00 schreef TheBlondy het volgende:
[..]
ja mnaar t smaakt niet vies dat is het m nu juist maar zodra ik het in me mond krijg..
gewoon veel oefenenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:06 schreef Motorist het volgende:
[..]
nja, misschien is t gewoon niet voor je weggelegt dan
quote:
kan ookquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:09 schreef Motorist het volgende:
[..]
of mischien netjes met mes en vork eten??
We wijken af van het onderwerp...quote:
ja klopt going back on topic...quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 15:52 schreef Motorist het volgende:
We wijken af van het onderwerp...
t ging over onderspuiten en niet hoe je de rommelzooi netjes naar binnen krijgt....
Toch bijzonder he, er zijn miljoenen mannen die totaal niets kunnen opwekken bij een vrouw tijdens de seks, maar het spuitende zaad voelen ze wel..quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:04 schreef Loodje het volgende:
Ik moet zeggen ik vind het heerlijk als mijn vriend over mij heen spuit, Maar als hij in me komt, voel ik zeer zeker mijn vagina invloeien. Zit geen Mach 5 achter maar het voelt wel heerlijk. Hmm
Zie net dat ik zelf t laat lijken alsof ik het vocht voel.. Woeps! Maar voel alleen de bewegingquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:14 schreef fs180 het volgende:
[..]
Ja, maar mijn partners voelen het sperma zelf niet hoor, kan natuurlijk dat jij heel bijzonder bent
Bullshit, je voelt het je vagina 'invloeien' nog welquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 23:04 schreef Loodje het volgende:
Ik moet zeggen ik vind het heerlijk als mijn vriend over mij heen spuit, Maar als hij in me komt, voel ik zeer zeker mijn vagina invloeien. Zit geen Mach 5 achter maar het voelt wel heerlijk. Hmm
En jij bent gewoon de grootste doos van 't forum.quote:
nee waarschijnlijk wil ze heel graag ondergespoten worden maar durft ze het niet dus dan wil ze het afkrakenquote:Op woensdag 7 oktober 2009 11:43 schreef Catbert het volgende:
En jij bent gewoon de grootste doos van 't forum.
Nou, gezien eerdere reacties van haar ga ik toch van de "enorme doos" optie uit hoorquote:Op woensdag 7 oktober 2009 11:52 schreef TheBlondy het volgende:
nee waarschijnlijk wil ze heel graag ondergespoten worden maar durft ze het niet dus dan wil ze het afkraken
kan ook nog gewoon ja *lol*quote:Op woensdag 7 oktober 2009 11:53 schreef Catbert het volgende:
[..]
Nou, gezien eerdere reacties van haar ga ik toch van de "enorme doos" optie uit hoor
Je voelt dat tochquote:Op woensdag 7 oktober 2009 00:10 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Bullshit, je voelt het je vagina 'invloeien' nog wel![]()
. Het enige wat je voelt aan sperma, is als die natte kledder weer eruit druipt, je kunt me niet wijsmaken dat je dat een prettig gevoel vindt. Je vindt gewoon de gedachte opwindend, that's it.
quote:Op maandag 28 september 2009 13:53 schreef mirved het volgende:
Ook leuk: Doggystyle bezig en dan trek je hem eruit net voordat je komt. Laat spuug op haar rug vallen zodat ze denkt dat je klaar bent gekomen. Maar tegelijkertijd kom je onopvallend klaar in je hand. Vervolgens draait ze d'r hoofd om om te zeggen dat ze het lekker vond en dan SCHEEWWEWEEFFFF gooi je je spiderman web vanuit je hand zo in dr gezicht
Ik moet bekennen dat ik t toch ook voel. Niet altijd. Maar soms wel. Maar het is toch vooral het idee dat het geil maaktquote:Op woensdag 7 oktober 2009 12:13 schreef CherryBoomBoom het volgende:
[..]
Je voelt dat toch![]()
Laat ik het anders zeggen, ik voel dat ook..
Ik voel dat hij klaarkomt (niet dat hij schokt of zijn ademhaling ofzo, nog anders, echt 'vanbinnen').
Het is niet omdat jij dat niet voelt dat het direct onmogelijk is om het te voelen.
Wat dat betreft was sperma-in-poedervorm beter, dan kun je de rommelzooi gewoon met de stofzuiger opzuigen. Nadeel is dat als je dat dan weer op je partner spuit t er niet zo mooi uitziet.quote:
Wat valt daar nu aan te durfen, kwestie van over je heen laten komen... toch?quote:Op woensdag 7 oktober 2009 11:52 schreef TheBlondy het volgende:
[..]
nee waarschijnlijk wil ze heel graag ondergespoten worden maar durft ze het niet dus dan wil ze het afkraken
Het ziet er alleen mooi uit op dat moment zelf imo of als je gewoon ganz geyl bent. Als ik nu in een regular mood een griet ziet met een white shower over heel dr porem, denk ik niet van ZO, dat ziet er knap uit!quote:Op woensdag 7 oktober 2009 13:33 schreef Motorist het volgende:
[..]
Wat dat betreft was sperma-in-poedervorm beter, dan kun je de rommelzooi gewoon met de stofzuiger opzuigen. Nadeel is dat als je dat dan weer op je partner spuit t er niet zo mooi uitziet.
Dank voor de subtiele aanvullingquote:Op woensdag 7 oktober 2009 13:40 schreef AlligatorNL het volgende:
[..]
Het ziet er alleen mooi uit op dat moment zelf imo of als je gewoon ganz geyl bent. Als ik nu in een regular mood een griet ziet met een white shower over heel dr porem, denk ik niet van ZO, dat ziet er knap uit!
Zij vond het een prima idee:quote:Op woensdag 7 oktober 2009 13:33 schreef Motorist het volgende:
Wat dat betreft was sperma-in-poedervorm beter, dan kun je de rommelzooi gewoon met de stofzuiger opzuigen. Nadeel is dat als je dat dan weer op je partner spuit t er niet zo mooi uitziet.
Toppunt van aderverkalking: stuivend klaarkomenquote:Op woensdag 7 oktober 2009 13:33 schreef Motorist het volgende:
[..]
Wat dat betreft was sperma-in-poedervorm beter, dan kun je de rommelzooi gewoon met de stofzuiger opzuigen. Nadeel is dat als je dat dan weer op je partner spuit t er niet zo mooi uitziet.
quote:Op woensdag 7 oktober 2009 13:50 schreef Csbs het volgende:
[..]
Toppunt van aderverkalking: stuivend klaarkomen
En vrouwen die dit veelvuldig mee zouden maken, in de porno-industrie bijvoorbeeld, krijgen te kampen met stoflongen. Zullen ze ook wel weer beperkt enthousiast over zijn.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 13:33 schreef Motorist het volgende:
Wat dat betreft was sperma-in-poedervorm beter, dan kun je de rommelzooi gewoon met de stofzuiger opzuigen. Nadeel is dat als je dat dan weer op je partner spuit t er niet zo mooi uitziet.
Das met meer onderwerpen. Anonieme enquêtes over spontane trio's en 'uitwonen' enzo...quote:Op woensdag 7 oktober 2009 18:07 schreef PalmRoyale het volgende:
Ik vraag me af hoeveel vrouwen zouden zeggen dat ze het zaad van hun vriend in zich kunnen voelen spuiten als hij klaarkomt als het een vraag voor een anonieme enquete is. Het aantal zal in ieder geval beduidend minder zijn als hier op Fok!.
quote:Op maandag 28 september 2009 14:08 schreef Kevincy het volgende:
Doe mij maar de Zombie Mask:
Tijdens een lekkere pijpbeurt zeg je tegen je vriendin dat ze je moet aankijken met haar mooie kleine twinkelende oogjes als je geweer klaar is om een volle lading pudding af te vuren. Op dat moment trek je je snikkel naar buiten en spuit je in allebei de ogen. Deze tijdelijke staat van blindheid produceert het zombie effect als ze stuntelig met haar armen zwaaiend en jammerend als een wandelend lijk naar de badkamer strompelt.
Dan ookquote:
quote:Op maandag 28 september 2009 19:26 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Doet me denken aan een grap die ik dit weekend te horen kreeg: waarom komen mannen schokkend klaar?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
schreef Siniti het volgende
Omg wat een topic Buffalo, je flikt et em weer, zoeen kwaliteitstopic. Je bent mijn grote voorbeeld gast !
schreef stevenmac26 het volgende:
Dit is toch een pure kwaliteits topic, hoe doet die jongen dat toch ook?
Ad fundum. (Latijn) Letterlijk: tot de bodem. De verbastering wordt meestal gebruikt om aan te duiden dat een drankje in een keer opgedronken wordt.quote:Op zondag 11 oktober 2009 01:14 schreef nl1970 het volgende:
atten?
De grap was zowiezo al niet leuk want er zijn zat vrouwen die kunnen attenquote:Op zondag 11 oktober 2009 08:55 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
Als je een garpje moet uitleggen is het meteen niet leuk meer
niet zo opscheppen jijquote:Op maandag 12 oktober 2009 01:29 schreef RedPeaches het volgende:
[..]
De grap was zowiezo al niet leuk want er zijn zat vrouwen die kunnen atten
Ja bierdrinkende vrouwen ja.quote:Op maandag 12 oktober 2009 01:29 schreef RedPeaches het volgende:
[..]
De grap was zowiezo al niet leuk want er zijn zat vrouwen die kunnen atten
Niks mis met bierdrinkende vrouwen! Bier is mjam!quote:
GirlyGlue plakt niet in de ogen! Een geluk voor de man.quote:Op maandag 28 september 2009 14:08 schreef Kevincy het volgende:
Doe mij maar de Zombie Mask:
Tijdens een lekkere pijpbeurt zeg je tegen je vriendin dat ze je moet aankijken met haar mooie kleine twinkelende oogjes als je geweer klaar is om een volle lading pudding af te vuren. Op dat moment trek je je snikkel naar buiten en spuit je in allebei de ogen. Deze tijdelijke staat van blindheid produceert het zombie effect als ze stuntelig met haar armen zwaaiend en jammerend als een wandelend lijk naar de badkamer strompelt.
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:18 schreef zhe-devilll het volgende:
Gaan we nou krijgen, vies gedoe!
Stel je eens niet zo aan joh.quote:Op zondag 4 oktober 2009 22:35 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Dat vreselijke denigrerende toontje van jou is echt mateloos irritant. Naast dat je natuurlijk gewoon een ordinair kind bent ("ohhh ik vind het zo geil om ondergespoten te worden oehh ahh" op een openbaar forum, waar is je zelfrespect?).
Ik heb er trouwens nog eens op gelet () en het is echt zó'n onzin dat jij een penis zou voelen schokken op het moment van klaarkomen. Op dat moment beweegt de penis zich als het goed is nog gewoon op en neer en het enige wat 'schokt' is het lichaam van je vriend. Zelfs al zou de penis 'schokken' is dat zo'n marginale beweging dat je dat echt niet voelt. Of je vriend heeft echt een monsterpenis
. Je zit hier gewoon dingen te verzinnen om over te komen als een of andere seksexpert.
quote:Op maandag 28 september 2009 13:45 schreef RedPeaches het volgende:
Vind ik dan..![]()
Ik vind het zo geil als mn vriend over me heen spuit of in me spuit als hij klaar komt. Het voelt gewoon fijn om zn warme zaad in me of op me te voelen. Ik heb dit een paar weken geleden ter woord gebracht bij mijn vriend en hij was in eerste instantie heel erg verbaast maar gaf later wel te kennen dat hij t toch ook wel heel erg geil vond om me onder te spuiten.
Zijn er meer mensen die hier ervaring mee hebben en het geil vinden of niet? En waarom dan wel of niet?
Wat een kutcorpsbaljargonquote:
Ja, want dat is vergelijkbaar....quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:18 schreef zhe-devilll het volgende:
Nou ik zeg altijd maar zo als jij mij in mijn mondje wil spuiten prima!
Maar dan schijt ik jou op je kop!
Duhuh!!!!!
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 22:18 schreef zhe-devilll het volgende:
Nou ik zeg altijd maar zo als jij mij in mijn mondje wil spuiten prima!
Maar dan schijt ik jou op je kop!
Duhuh!!!!!
"Gniffel"quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:18 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Wahahaha.. true... gelukkig waren de dames waarmee ik het heb meegemaakt allemaal voorzien van eigen onderdak, alwaar ik ze compleet uit mekaar heb getrokken (metaphorically speaking natuurlijk).
En zo geschiedde: mijn meubels werden gered.
Whahaha 25000+ views voor zulke opmerkingen.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:43 schreef Wazeggie het volgende:
Het is ook erg lekker als je op je knieen voor hem zit en als hij komt je mond open en tong uitsteken zodat hij op je tong kan spuiten
Neeheee, dan draait ze zich om en HOEK je haar keihard neer, om haar vervolgens keihard in de reet verder te neuken.quote:Op maandag 28 september 2009 13:53 schreef mirved het volgende:
Ook leuk: Doggystyle bezig en dan trek je hem eruit net voordat je komt. Laat spuug op haar rug vallen zodat ze denkt dat je klaar bent gekomen. Dan draait ze zich om en spuit je haar helemaal onder!
kloptquote:Op donderdag 22 oktober 2009 16:43 schreef Wazeggie het volgende:
Het is ook erg lekker als je op je knieen voor hem zit en als hij komt je mond open en tong uitsteken zodat hij op je tong kan spuiten
<3 Jaaaa! Op je buik of borsten. <3quote:Op maandag 28 september 2009 13:45 schreef RedPeaches het volgende:
Vind ik dan..![]()
Ik vind het zo geil als mn vriend over me heen spuit of in me spuit als hij klaar komt. Het voelt gewoon fijn om zn warme zaad in me of op me te voelen. Ik heb dit een paar weken geleden ter woord gebracht bij mijn vriend en hij was in eerste instantie heel erg verbaast maar gaf later wel te kennen dat hij t toch ook wel heel erg geil vond om me onder te spuiten.
Zijn er meer mensen die hier ervaring mee hebben en het geil vinden of niet? En waarom dan wel of niet?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |