Cara wat goed van Thomas en wat fijn voor jou.
Mefke, Rocka en Serpente nog van harte met jullie nieuwe schatjes.
Rocka wat kijkt hij al wijs de wereld in zeg.
Mefke echt een mooi droppie hebben jullie geproduceert.
Wat sneu zeg beebjes met een voorkeurshouding. Erg moeilijk lijkt me dit om af te leren. Veel sterkte hiermee dames.
Tess die omrolt.

Echt een leuk filmpje en haar gezichtsuitdrukking ook.
Prikjes krijgen was hier ook heel naar. Ze bleef maar hartverscheurend huilen met zo'n zielig bibberend huiltje.

Daarna ook best wel last gehad en ook nog dubbelop, want de volgende dag was hier in huis onze eigen pandemie van griep uitgebroken. We zijn net weer een beetje beter.
Haarclipjes glijden hier trouwens nog steeds uit. Het haar lijkt wel te glad ofzo. Ik heb wel alleen de iets grotere gebruikt.
En Seb heeft een tandje las ik. Goed zo Seb
Over kolven en aanvullend flesvoeding geven weet ik echt niks, maar hier kolf ik de ochtenden altijd met beeb in de buurt en dan kan ik een volledige voeding kolven van 135 ml. Als ik het op andere tijdstippen doe of zonder beeb in de buurt kom ik op een stuk minder uit. Ik gebruik trouwens gewoon een handkolf van medela.
Het leegdrinken van het flesje is weer een heel ander verhaal. Eerst zoop ze die zo op, maar tegenwoordig drinkt ze traag en draait ze d'r hoofd steeds rond om alles te bekijken. (Hubbie maar steeds met de fles erachteraan

) Ook speelt ze met de speen en laat breedlachend de melk uit haar mondje stromen. Na veel moeite zit er een halve voeding in. Ach het zal wel goedkomen als ik weer eenmaal werk. We praten hier over 4 ochtenden waar ik max 5 uur niet live kan voeden.