Hoe is het bij jullie nu?quote:Op maandag 28 september 2009 21:13 schreef huuphuup het volgende:
fijn dat je zo snel al verbetering ziet BEgeeft goede moed!
goed hoorquote:
quote:Op maandag 28 september 2009 19:36 schreef RockabeIIa het volgende:
ben erg gelukkig dat ik me hier weer mag melden met onze nieuwe aanwinst
http://yfrog.com/5jslmyj
Dat is we schrikken, wij hebben het maatje groter ook al in huis, maar daar kan jesse zo in bewegen dat hij er nog niet in kan slapen. Gelukkig past jesse nog wel in de piepquote:Op dinsdag 29 september 2009 09:03 schreef Vicky het volgende:welkom Rocka!
Ik ben vanmorgen geschrokken! Omdat Tess gister d'r inentingen heeft gehad mocht ze niet ingebakerd slapen. Ik had haar in de pucka gedaan maar die is nog best wel aan de grote kant. De piep past ze niet meer in, ik heb nu een maatje groter. Maar ja, daar kan mevrouw haar armen beter in bewegen. Vanmorgen toen ik haar wakker ging maken voor een fles zag ik haar hoofdje bijna niet meer. Ze had op de een of andere manier de deken over haar heen gekregen, en had zich verstopt in de pucka.... Kreeg zowat een hartverzakking.
quote:
Het zal wel niet te lang meer duren voordat er meer komen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 09:26 schreef Chan het volgende:
Och arme Seb, komt er misschien nog een tand? En arme jij ook, 4 nachten zo slecht slapen en dan nog moeten werken ooksucces met de dag doorkomen!
Oh en ik zou het haast vergeten: Rocka wat een mooierd is het zeg!
En Grasjes, is je meisje alweer wat beter?..
Thanks Chan, 13 uur is het zover ben echt zoo benieuwd!quote:Op dinsdag 29 september 2009 09:18 schreef Chan het volgende:
TheFranky zijn jullie de dag een beetje doorgekomen gisteren?
MamaNik heel veel succes vandaag!
Vicky wat goed van Tess dat ze roltMaar wel heel erg schrikken zeg vanmorgen
Timo heeft gisteren van 17:00 's avonds tot half 1 's nachts geslapen... als hij dat vandaag nou eens van 11 's avonds tot 7 's ochtends zou doen zou het ideaal zijn
Jawel, hij had wel erg gehuild toen hij erachter kwam dat iemand anders hem uit bedje haalde etc. Maar heeft evengoed goed zijn flessen gedronken en in de middag ook goed geslapen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 09:18 schreef Chan het volgende:
TheFranky zijn jullie de dag een beetje doorgekomen gisteren?
quote:Op dinsdag 29 september 2009 09:48 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Rocka, wat een mooi mannetje! Gaaf pakje heeft ie aan!!!!
Tess kwam voorbij rollen! Goedzo!
Maar niet meer van die griezelige acties uithalen he!
Kersjes, hopelijk gaat de behandeling helpen, wat sneu dat hij zo'n exceem heeft!
Stiemie, sterkte met de krampjes....
Nachtvoedingingen vervelend? Nee joh
Vannacht, Lars had zijn flesje net op, en lag nog even bij me uit te buiken....
Zoekt ie zelf een stukje blote huid van me op (ik had een badjas aan) en vlijt zich heerlijk tegen me aan.....
GENIETEN!
quote:
Dit laat ik straks even aan Tessel zien..quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |