quote:
quote:
Dacht ik ook direct. Ja je bent tof en ziet er jong uit, maar iemand die jonger is dan zo nadrukkelijk U gaan noemen... beetje overdrevenquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 21:09 schreef Pisces29 het volgende:
Ik denk dat Patries er zo het accent op wilde leggen dat zij veel jonger lijkt en dus ook 'is' *kuch*. Afstand creëren
Dat is Patricia haar Rotterdamse bescheidenheidquote:
In Rotterdam zijn we heel bescheiden inderdaadquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 21:18 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat is Patricia haar Rotterdamse bescheidenheid
Ook heel bescheiden ipv recht voor z'n raap hèquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 21:19 schreef BVO het volgende:
[..]
In Rotterdam zijn we heel bescheiden inderdaad.
Amerikaans gegil.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 21:28 schreef InTrePidIvity het volgende:
Ze zingt wel een beetje ingetogen
Dat deed Bianca Ryan toch beter.
dat dacht ik ook gelijk, Bianca Ryan deed het echt veel beterquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 21:28 schreef InTrePidIvity het volgende:
Ze zingt wel een beetje ingetogen
Dat deed Bianca Ryan toch beter.
Het kost veel te veel moeite voor haar. Niet slecht, maar ik denk dat ze wel heel veel op dit nummer heeft geoefend.quote:
Oh, over drie weken dusquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 20:31 schreef Rauzer het volgende:
[..]
Over twee weken, vandaag en volgende week nog audities.
Iig geen televizierpropaganda meer, de stembussen zijn gesloten!
Die gozerquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 21:54 schreef MissJ het volgende:
zomg die moeder en die zus van die gozer uit Den Haag![]()
ja die ookquote:
quote:
ze heeft volgens mij een Griekse achternaamquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |