Drugs maak je ook niet met een receptenboek van Oma, er zullen vast wel scheikundige mensen in de bajes zitten.quote:Op vrijdag 25 september 2009 09:04 schreef Ragnarock het volgende:
Gevangenen maken drank van zeepbellen
Uitgegeven: 24 september 2009 18:49
Laatst gewijzigd: 24 september 2009 18:49
AMSTERDAM - Gedetineerden in een gevangenis in het Britse Dorset wassen hun handen noodgedwongen niet meer met alcoholhoudende zeep. Die is onlangs vervangen, toen bleek dat de gevangenen er dronken van werden.
© ANPDe gedetineerden gebruikten de zeepgel, die was bedoeld om verspreiding van de Mexicaanse griep tegen te gaan, om er drank mee te maken.
De gel werd gemixt met fruit, water en suiker -wat een gevaarlijk mengsel opleverde, volgens de Britse bond voor gevangenbewaarders.
Voordat deze week het zeepdrankincident aan het licht kwam, raakte de gevangenis in Dorset al in opspraak door berichten over illegale bokswedstrijden.
© Novum
Bron: www.nu.nl
Ik vraag me toch altijd af hoe die gevangenen erachter komen hoe ze ergens drank van kunnen maken!
Creativiteit ten top!quote:Op vrijdag 25 september 2009 09:06 schreef JoaC het volgende:
[..]
Drugs maak je ook niet met een receptenboek van Oma, er zullen vast wel scheikundige mensen in de bajes zitten.
Zweedse kinderen drinken zeep om dronken te wordenquote:Op vrijdag 25 september 2009 09:13 schreef mime_negert het volgende:
Waarschijnlijk hebben ze gewoon op het etiket gezien dat er alcohol in zit. En om de gore smaak van de handgel te verdoezelen hebben ze het gewoon gemixt met fruit, water en suiker.
Hoef je geen scheikundige voor te zijn, wel een idioot maar dat terzijde.
Stali was me voor...
Daar zit een rare smaak aan en maakt teveel zeepbellen.quote:Op vrijdag 25 september 2009 09:15 schreef raptorix het volgende:
In Shampoo zit ook iets van 12 procent alcohol.
Ik heb er hier ook een op m'n bureau staan, daar zit dus ethanol in. Check!quote:Op vrijdag 25 september 2009 09:17 schreef mime_negert het volgende:
[..]
Daar zit een rare smaak aan en maakt teveel zeepbellen.
Het zal wel om die handgel gaan waarbij je geen water hoeft te gebruiken, hier zit zoveel alcohol in dat je ze ook niet hoeft af te drogen.
Denk dat m'n collega's me dan raar aankijkenquote:Op vrijdag 25 september 2009 09:21 schreef mime_negert het volgende:
Ik hoor straks wel of het smaakt
En dat gif lekker de hele dag op je handen smeren?quote:Op vrijdag 25 september 2009 09:55 schreef RemcoDelft het volgende:
Klein beetje gif door de zeep doen?
Doen ze door spiritus ookquote:Op vrijdag 25 september 2009 09:55 schreef RemcoDelft het volgende:
Klein beetje gif door de zeep doen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |