abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_73100072
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 13:06 schreef erodome het volgende:
Ik ken het echt wel hoor, vooral erg jonge kinderen die gewoon het volume van hun longen aan het uitproberen zijn, dat kan gruwelijke geluiden voortbrengen en wordt eigenlijk altijd wel "bestrafd", de enkeling die dat niet doet kan op zeer afkeurende blikken en/of opmerkingen rekenen.
Maar het gewone spelen met bijbehorende amok, daar moet je maar gewoon tegen kunnen, dat hoort erbij.
Amok nog wel, toe maar, ik neem aan dat je daar iets anders mee bedoelt dan het eigenlijk is. Het gaat erom wat gewoon spelen is. Volgens mij betekent dat niet dat een kind maar mag doen wat het wil, ook niet qua geluidsproductie. Kinderen kunnen ook tikkertje spelen zonder elkaar te slaan, regels inachtnemen dus, dat kunnen ze ook als het om hun stembanden gaat. Alleen als niemand ze dat vertelt omdat ze zo lekker aan het spelen zijn, en het toch maar een probleem van anderen is, dan doen ze dat natuurlijk niet.
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 13:32 schreef Gia het volgende:
Mijn kinderen zijn keurig opgevoed. Die hoef ik niet te corrigeren, omdat ze zich altijd netjes binnen de grenzen van de weg gedragen.
Dat bedoel ik dus, binnen de grenzen de wet of weg, andere grenzen zijn er kennelijk niet. Je hebt niet het fatsoen om ze grenzen te stellen ten bate van anderen.
quote:
Jij bent nu al een zuurpruim die zeurt over hetgeen hij niet heeft, dat zal in jouw geval alleen maar erger worden. Reken alvast niet op AOW, want die is er straks niet meer, doordat zoveel yuppen geen kinderen willen, maar liever hun geld aan vakanties uitgeven en oppotten om straks verplicht aan het verpleeghuis te doneren. Jij hebt later helemaal niks. Kind noch kraai, noch geld.
Dat laatste zal wel meevallen. En ik was toch al niet van plan om mij door de gezondheidsmafia in een kudde naar het verpleeghuis te laten leiden. Sowieso vind ik het nogal primitief om kinderen te nemen uit pensioenvoorziening, naar tegenover die kinderen ook.
quote:
Geen enkel kind leert krijsen, dat doen ze uit zichzelf. Heb jij vroeger ook gedaan. Oh nee, jij natuurlijk niet. Daarom ben je zo verzuurd.
Ik werd daarin gecorrigeerd, door mijn ouders, en door mijn school. En dan blijk je al heel jong in staat tot het leren beperken van je geluidsproductie. Ten bate van de rest van de wereld ja, je eigen ouders vinden het immers niet erg en leerkrachten ook niet. Maar ja, als jou zoon lekker wil drummen... Ik wilde ook een drumstel, elk jongetje wil een drumstel, maar dat mocht niet. We hadden er immers het huis niet voor, want we hadden buren. Maar om anderen denken die je pensioen niet gaan betalen, dat is jou kennelijk helemaal vreedm.
quote:
Overigens ben jij de egoïst waarvoor alles en iedereen moet wijken.
Dat jij dat nog durft te zeggen terwijl je hier helemaal niks en dan ook echt helemaal niks anders doet dan een egoistische ziekelijke zelfobsessie etaleren.
quote:
Bejaarden en moeders met kinderwagens uit de bus,
Waarom, daar is de bus toch voor? Ik ben een groot pleitbezorger van dat soort collectieve voorzieningen. Dat mag ook best wat kosten, dan maar een jaar later met pensioen. Wat mij stoort is dat nijlpaardengedrag van moeders. Dat agressieve alles moet wijken voor mijn kroost, het volledige gebrek aan aandacht voor de rest van de wereld. Je zou zeggen dat zo'n ruggeprik wel is uitgewerkt en ze niet allemaal een postnatale depressie hebben die de blik vernauwd tot uitsluitend de eigen kinderen.
quote:
niet-rokers uit de kroeg,
Hoezo? Laat ze gezellig naar de kroeg gaan als ze zich weten te gedragen. Rokerskroeg of rookvrije kroeg, dat moeten ze zelf kiezen.
quote:
kinderen uit de buurt,
Zoals je had kunenn lezen ben ik voorstanderen van kinderen in de buurt, en scholen in de buurt. Maar dat is dan wel een wederkerig iets, daar moeten de veroorzakers van het probleem ook wat voor doen. Maar dat is dan meteen teveel gevraagd.
quote:
en de supermarkt graag 's avonds alleen open voor werkenden.
? Ik zou wel graag zien dat die kinderen die daar de vakken vullen enige opvoeding hadden genoten, dat zou de dienstverlening en de klantvriendelijkheid ook wel ten goede komen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  vrijdag 25 september 2009 @ 14:34:01 #182
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_73100086
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:03 schreef Heremeteit het volgende:

[..]
Het is niet zo zeer jammer dat hoog opgeleiden tegenwoordig weinig kinderen krijgen, alswel dat de genetisch deficiënte onderlaag nog wel lekker aan het fokken is.
http://www.imdb.com/title/tt0387808/

Ach, ook hier heeft natuurlijke selectie een oplossing voor... Over 10.000 jaar zijn we als soort zo verzwakt dat we vanzelf ophouden te bestaan.
censuur :O
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 25 september 2009 @ 14:34:39 #183
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_73100104
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:26 schreef Gia het volgende:

[..]

Tenzij dat veranderd is, maar toen mijn opa naar het bejaardenhuis ging, was dat nog zo.
Ook je inkomen ging rechtstreeks naar het huis en daarvan kreeg de bewoner dan zakgeld en kleedgeld.
Bij mijn oma nu ook.
  vrijdag 25 september 2009 @ 14:35:28 #184
3542 Gia
User under construction
pi_73100131
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:29 schreef Natalie het volgende:

[..]

Wat een idiote regel
Mijn grootvader heeft ook een tijdje in een verzorgingshuis gezeten. Ik ga toch eens informeren of het bij hem ook zo ging.
Effe gegoogled, maar is dus niet meer zo.

http://kassa.vara.nl/portal?_scr=cons_question&cat=670&qid=294713

Vroeger dus wel.
pi_73100145
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:28 schreef Gia het volgende:

[..]

Die kans is aanwezig. Mijn oudste gaat de zorg in.
[..]

Bejaardenhuizen zijn niet voor mensen zonder kapitaal, maar voor alle mensen.
En wie zegt dat jij in staat bent zelfstandig te blijven wonen? Geen enkele verzorger blijft 24 uur per dag voor jou beschikbaar.
Een huis kan je (uiteraard kost dat je het nodige) heel ver aanpassen. En als ik maar genoeg betaal, is er vast wel iemand te vinden die 24/7 op mij wil passen. Ligt er aan hoe leuk je dochter is
  vrijdag 25 september 2009 @ 14:36:56 #186
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_73100183
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:26 schreef Gia het volgende:

[..]

Tenzij dat veranderd is, maar toen mijn opa naar het bejaardenhuis ging, was dat nog zo.
Ook je inkomen ging rechtstreeks naar het huis en daarvan kreeg de bewoner dan zakgeld en kleedgeld.
En als je geluk hebt mag je eens in de 2 weken in bad... Nee leuk hoor, je leven lang premie betalen "voor andere bejaarden" om er daarna achter te komen dat er niets meer is tegen de tij dat je het zelf nodig hebt!
Spaar ik liever zelf. Of denk je werkelijk dat je over 50 (?) jaar nog op kosten van de overheid zo lang mogelijk in leven wordt gehouden?
censuur :O
  vrijdag 25 september 2009 @ 14:41:12 #187
3542 Gia
User under construction
pi_73100311
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:33 schreef Weltschmerz het volgende:
Sowieso vind ik het nogal primitief om kinderen te nemen uit pensioenvoorziening, naar tegenover die kinderen ook.
Dat is niet de reden, maar goed, jij verdraait graag alles.
quote:
Maar ja, als jou zoon lekker wil drummen... Ik wilde ook een drumstel, elk jongetje wil een drumstel, maar dat mocht niet. We hadden er immers het huis niet voor, want we hadden buren.
Wat een bullshit. Dus omdat je buren hebt, moet je maar in je muzikale carriere beperkt worden. Flikker es gauw op.
Dat daar afspraken over gemaakt dienen te worden, akkoord, maar het totaal verbieden is onzinnig.
quote:
Dat jij dat nog durft te zeggen terwijl je hier helemaal niks en dan ook echt helemaal niks anders doet dan een egoistische ziekelijke zelfobsessie etaleren.
Nee, dat doe jij. Iedereen moet rekening houden met jou. Want jij wilt rust, rust en nog eens rust en dat moet ook nog met de ramen open kunnen.
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 25 september 2009 @ 14:41:43 #188
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_73100330
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:35 schreef Gia het volgende:

[..]

Effe gegoogled, maar is dus niet meer zo.

http://kassa.vara.nl/portal?_scr=cons_question&cat=670&qid=294713

Vroeger dus wel.
Bij mijn oma nog steeds zo, is ook afhankelijk van het soort verzorgingstehuis. Tegenwoordig zitten mensen vaak in aanleunwoningen.
  vrijdag 25 september 2009 @ 14:42:04 #189
3542 Gia
User under construction
pi_73100336
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:36 schreef Casos het volgende:

[..]

Een huis kan je (uiteraard kost dat je het nodige) heel ver aanpassen. En als ik maar genoeg betaal, is er vast wel iemand te vinden die 24/7 op mij wil passen. Ligt er aan hoe leuk je dochter is
Is een zoon.
  vrijdag 25 september 2009 @ 14:43:20 #190
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_73100367
Moraal van dit verhaal is natuurlijk dat Nederland ZWAAR overbevolkt is... En dat vinex-wijken zo dicht mogelijk op elkaar gebouwd worden, met zo klein mogelijke huisjes zo dicht mogelijk tegen/op elkaar...
censuur :O
  vrijdag 25 september 2009 @ 14:45:49 #191
3542 Gia
User under construction
pi_73100424
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:41 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Bij mijn oma nog steeds zo, is ook afhankelijk van het soort verzorgingstehuis. Tegenwoordig zitten mensen vaak in aanleunwoningen.
Kan het verder ook niet precies vinden. Misschien is het anders in een verpleegtehuis dan in een verzorgingstehuis. En weer anders wanneer je inderdaad in een aanleunwoning zit.

Maar desalniettemin denk ik dat veel kinderloze yuppen later spijt krijgen dat ze geen kinderen hebben. Al is het alleen maar voor es wat aanloop.
  vrijdag 25 september 2009 @ 14:49:13 #192
3542 Gia
User under construction
pi_73100524
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:43 schreef RemcoDelft het volgende:
Moraal van dit verhaal is natuurlijk dat Nederland ZWAAR overbevolkt is... En dat vinex-wijken zo dicht mogelijk op elkaar gebouwd worden, met zo klein mogelijke huisjes zo dicht mogelijk tegen/op elkaar...
Klopt, maar scholen worden toch vaak op wel ruime percelen geplaatst, wat verder van de huizen.
Hier althans wel.

Het is natuurlijk van de domme om seniorenwoningen rondom een schoolplein te bouwen, want dat is zo leuk voor die mensen dat ze naar kinderen kunnen kijken.

Zet daar gewoon gezinswoningen neer. Die mensen klagen niet, omdat ze er zelf kinderen hebben zitten.
Ik vond het geweldig om tegenover school te wonen. Lekker een groot speelplein voor de deur. 's Winters een ijsbaan, 's zomers een rolschaatsbaan. Heerlijk.
pi_73100547
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:43 schreef RemcoDelft het volgende:
Moraal van dit verhaal is natuurlijk dat Nederland ZWAAR overbevolkt is... En dat vinex-wijken zo dicht mogelijk op elkaar gebouwd worden, met zo klein mogelijke huisjes zo dicht mogelijk tegen/op elkaar...
Ja, en daarom is het ook idioot dat mensen in dit topic gaan strooien met dingen als 'die kinderloze yuppen zijn dom bezig' en 'kinderen zijn juist hard nodig want dat zijn de premiebetalers van later'.

Die discussie is al heel vaak gevoerd in andere topics en bovenstaande uitspraken zijn daar al genoeg ontkracht. Laten we het hier gewoon over geluidsoverlast hebben, en wat dat betreft, en dan ook alleen wat dat betreft, sluit ik me aan bij Gia: wie pal naast een school gaat wonen moet niet te moeilijk gaan lopen doen.

Kiezen voor wonen in een overbevolkt land brengt nu eenmaal bepaalde consequenties met zich mee. Heb je daar geen zin in dan is er in Alaska nog heel veel ruimte.
pi_73100920
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:43 schreef RemcoDelft het volgende:
Moraal van dit verhaal is natuurlijk dat Nederland ZWAAR overbevolkt is... En dat vinex-wijken zo dicht mogelijk op elkaar gebouwd worden, met zo klein mogelijke huisjes zo dicht mogelijk tegen/op elkaar...
Tja, ja en nee, het moet niet veel drukker gaan worden, maar het is ook dat vele perse met z'n allen op dat ene stukje willen wonen, daar vaak meer dan fiks voor moeten betalen en dan hun zuurverdiende stukje met hand en tand verdedigen tegen zo'n beetje alles.
Niets mag het "woongenot" verstoren, alles moet zijn zoals ze wensen.

Begrijpbaar, want iedereen wil zich lekker voelen in zijn eigen huis/omgeving, maar niet echt heel realistisch als je ergens midden in een stad gaat wonen met duizenden mensen om je heen die weer hun eigen idee hebben over wat je lekker voelen in je huis/omgeving betekend.
Dan moet je toch wel een beetje flexibel zijn.

En natuurlijk is het niet nodig dat kinderen de hele dag door hun longen uit hun lijf schreeuwen, maar spelende kinderen maken nu eenmaal wel wat herrie, dat hoort er gewoon bij en daar hoort die flexibiliteit bij, zelfs als je iet in de stad woont.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  vrijdag 25 september 2009 @ 15:02:09 #195
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_73100939
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:45 schreef Gia het volgende:

[..]
Maar desalniettemin denk ik dat veel kinderloze yuppen later spijt krijgen dat ze geen kinderen hebben. Al is het alleen maar voor es wat aanloop.
Kinderen nemen omdat je bang bent anders eenzaam oud te worden is wel een heel egoistische reden!
censuur :O
  vrijdag 25 september 2009 @ 15:09:12 #196
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_73101153
Wij hebben een stelletje kutmongolen beneden ons wonen met een hoerenkind dat tot 's avonds laat op de toppen van zijn longen loopt te krijsen. Laat die v/d/ Laan lekker opflikkeren met 'kinderstemmen' zijn geen overlast

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_73101239
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 14:41 schreef Gia het volgende:
Wat een bullshit. Dus omdat je buren hebt, moet je maar in je muzikale carriere beperkt worden. Flikker es gauw op.
Dat daar afspraken over gemaakt dienen te worden, akkoord, maar het totaal verbieden is onzinnig.
Kennelijk is de gedachte dat je kind iets niet zou mogen te gek voor je. Daar kan moeder nijlpaard niet bij. Als jij je kind drummen wil aanbieden dat moet je ervoor zorgen dat dat kan. Dan moet je dus zoveel geld verdienen dat je daar het huis voor hebt. Dat jij daarin hebt gefaald is het 'probleem' van jou kind, maar jij flikkert dat probleem dus over de schutting als een echte tokkie en maakt er het probleem van je buren van. Jouw hele houding deugt voor geen meter. De muzikale ontwikkeling van je zoon die niet wil leren is geen maatschappelijk belang, val die daar dan ook niet mee lastig. Waarom denk je dat mensen graag vrijstaand wonen, en graag een kelder hebben? Maar ja, die vrijheid voor je kinderen moet je wel zelf weten te regelen.
quote:
Nee, dat doe jij. Iedereen moet rekening houden met jou. Want jij wilt rust, rust en nog eens rust en dat moet ook nog met de ramen open kunnen.
Degene die het lawaai produceert doet de ramen maar dicht ja. Ipv dat iedereen de ramen dicht moet doen omdat buurman of buurtkind zus en zo besloten heeft trompet te gaan spelen. Sommige mesnen zouden mij als buurman moeten hebben, worden ze tenminste zelf opgevoed.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 25 september 2009 @ 15:15:01 #198
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_73101332
quote:
Op vrijdag 25 september 2009 15:12 schreef Weltschmerz het volgende:
Sommige mesnen zouden mij als buurman moeten hebben, worden ze tenminste zelf opgevoed.
whahahahahaha
  vrijdag 25 september 2009 @ 15:16:01 #199
44602 Svyatagor
A great face for radio
pi_73101360
Dicht op elkaar wonen betekent rekening met elkaar houden. Dus enerzijds inderdaad niet de hele dag door trompet spelen met het raam open, maar op gezette tijden en met de ramen dicht, en anderzijds als buren dus accepteren dat er mensen naast je wonen die het leuk vinden om af en toe trompet spelen. Tolerantie gaat beide kanten op.

En oja, als je helemaal geen last van andere mensen wil hebben, moet je in een huisje in het bos gaan wonen. In Noord-Zweden ofzo.
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.
Check mijn band Glorybox
pi_73101371
Ik wil me ook niet graag laten beperken in mijn muzikale ontwikkeling, maar wil tevens mijn verantwoordelijkheid nemen mbt buren. En opeens heb je het dan: je koopt een electronisch drumstel.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')