Nope!\\\quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:27 schreef snetje het volgende:
gut! het meiske kan er al niet van slapen ...![]()
[..]
Ik krijg het gevoel dat Micky probeert Patricia uit haar tent te lokken en dat lukt.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 15:26 schreef beequeen het volgende:
Om te gillen dat gehakketak van La Paay en Meisje Mick.![]()
Ga zo door ladys meiden, wij genieten wel.
Om 21.35 u.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:45 schreef Greys het volgende:
Pssst, vanavond komt die TV kantine aflevering met Gerda Gleuflip!
Geen idee hoe laat enzo en of ik het ga en kan kijken, maar dan is het daarna vast op Youtube te vinden
Ja leukquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 18:45 schreef Greys het volgende:
Pssst, vanavond komt die TV kantine aflevering met Gerda Gleuflip!
Geen idee hoe laat enzo en of ik het ga en kan kijken, maar dan is het daarna vast op Youtube te vinden
quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:50 schreef beequeen het volgende:
Piica is dus niet te zien, eerder wel. Het was een pica van C met Perez Hilton.
Niet mooiquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:58 schreef beequeen het volgende:
Wat een vreselijke foto op haar Twitter profile.
[ afbeelding ]
quote:Ex danspartner Remco Bastiaansen nieuwe liefde van Patricia Paay!
Dit bericht is geplaatst op 04-10-2009 om 17:25:00
Vanmorgen kwam Patricia Paay ineens met Remco Bastiaansen naar de premiere van...
Sinterklaas en de verdwenen pakjesboot. Remco was drie jaar geleden de danspartner van Patricia tijdens het RTL programma "Dancing with The Stars". Is hij haar nieuwe liefde? Primeurjagers vroeg het de diva.
"Remco (31) vond mij drie jaar geleden al leuk, maar toen was ik nog getrouwd. Na de breuk van Adam zijn wij vaak uit eten geweest. Het klikt goed tussen ons. Hij is een mooie jongen en heb veel plezier met hem.
De laatste tijd is er wat meer tussen ons, maar echt klaar voor de liefde ben ik nog niet. Remco snapt dat en heeft er geen moeite mee. Op dit moment staat mijn dochter op de eerste plaats en moet er nog veel in mijn leven geregeld worden.
Maar op langere termijn sluit ik een relatie met Remco niet uit. In de tussentijd blijven we elkaar wel zien en plezier maken".
Wtf moet hij met Pwtish?quote:
Is hij nu een mannelijke golddigger?quote:Op zondag 4 oktober 2009 20:55 schreef Vivi het volgende:
[ afbeelding ]
Ach....hij ziet er niet slecht uit. Maar het heeft natuurlijk iets pathetisch, een vrouw van 60 met een jongen van 30.
Dat weten we nog niet maar Patries is dan wel een super-Cougarquote:Op zondag 4 oktober 2009 21:36 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Is hij nu een mannelijke golddigger?
Is dat Remco Bastiaansen? Mooie jongenquote:Op zondag 4 oktober 2009 20:55 schreef Vivi het volgende:
[ afbeelding ]
Ach....hij ziet er niet slecht uit. Maar het heeft natuurlijk iets pathetisch, een vrouw van 60 met een jongen van 30.
Met Charissa @ Greysquote:Op zondag 4 oktober 2009 21:36 schreef Greys het volgende:
Volgens mij heeft Primeurjagers dat allemaal weer zelf uit hun dikke duim gezogen
Remco is toch al jaren met Larissa/Clarissa of hoe die danseres ook heet die ook aan dat programma mee deed?
quote:Op maandag 5 oktober 2009 01:25 schreef Patsy het volgende:
"When I die, I want it to be on my 100th birthday, in my beach house on Maui, and I want my husband to be so upset he has to drop out of college."
(Roz, Frasier)
quote:Op maandag 5 oktober 2009 01:25 schreef Patsy het volgende:
"When I die, I want it to be on my 100th birthday, in my beach house on Maui, and I want my husband to be so upset he has to drop out of college."
(Roz, Frasier)
Oh ja, had ik het bijna goed!quote:
Hihihiiiiiiiiiihihihiquote:Op maandag 5 oktober 2009 01:25 schreef Patsy het volgende:
"When I die, I want it to be on my 100th birthday, in my beach house on Maui, and I want my husband to be so upset he has to drop out of college."
(Roz, Frasier)
Oh, dat ziet er dan wel weer meteen héél gezellig uit, alsof ze altijd de beste vriendinnen zijn geweest.quote:
Dat die twee er dan ook niet even bij nadenken dat het écht niet tof is om zulke foto's van hun samen online te zetten.quote:
Ik denk dat Chrissie gewoon een onnadenkend respectloos en ondankbaar stuk vreten is.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 09:51 schreef Copycat het volgende:
Het is ook meteen zo over the top. "Oh, laten we ons gaan verkleden en er een leuk feestje van maken!" Ik debnk dat Micky iets in het drankje van Chrissie heeft gedaan.
Dat wel idd. Maar ik geloof dat ze niet beter meer weten. Ze zijn zogezegd niet meer compliet als ze hun leven niet voor de camera leiden. Of zo.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 09:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat die twee er dan ook niet even bij nadenken dat het écht niet tof is om zulke foto's van hun samen online te zetten.
Jeetje, hoe haalt Patricia Paay het in haar hoofd te beweren dat Christina nog niet toe is aan eenquote:
Zie jij iets heel anders onder dat linkje dan wij ofzo?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 09:54 schreef yyentle het volgende:
[..]
Jeetje, hoe haalt Patricia Paay het in haar hoofd te beweren dat Christina nog niet toe is aan een
ontmoeting, suggererend dat Christina een kleuter is.![]()
Tja, als Patricia Paay zich zo tegen Christina heeft opgesteld al die maanden.........
Mijn god en dan die jongere mannen, kom op zeg.
Met die leeftijdsverschillen denk ik wel eens bij mezelf "kijk daar gaan moeder en zoon" maar nu is het dus moeder en kleinzoon.
Dat is toch wel hard voor Patricia dat ze ineens voor Mickey kies..Ze heeft goed naar haar zin in San Francisco.quote:
Kwestie van interpretatie.......quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 09:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Zie jij iets heel anders onder dat linkje dan wij ofzo?
Wat zie ik wat jij niet ziet dan?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 09:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Zie jij iets heel anders onder dat linkje dan wij ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |