Als goede fotograaf moet je overal mooie foto's van kunnen maken.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:51 schreef Kremers het volgende:
Wat een flut weer tot nu toe zegAlleen maar wolken hier...
Da's absolute bullshitquote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:54 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Als goede fotograaf moet je overal mooie foto's van kunnen maken.
Zou dat het zijnquote:Op donderdag 1 oktober 2009 22:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nee nee, je bent gewoon jaloers dat jij dat niet kan.
Hoe meer mensen dat vinden, des te kleiner de kans dat het lukt...quote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:54 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Als goede fotograaf moet je overal mooie foto's van kunnen maken.
Ik durf het zelfs sterker te stellen, binnen een tak van fotografie kun je niet overal goed in zijn. Een sportfotograaf kan maar van een paar sporten echt superfoto's maken, de sporten die hij echt heel goed aanvalt. Voor de overige sporten worden het dan meer middelmatige foto's.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:09 schreef EchnaDarr het volgende:
Ik stel me meer de vraag wat een goede fotograaf is. Volgens mij zijn er maar weinig mensen die overal een foto van kunnen maken die ik mooi vind.
Over smaak valt natuurlijk niet te twisten.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:09 schreef EchnaDarr het volgende:
Ik stel me meer de vraag wat een goede fotograaf is. Volgens mij zijn er maar weinig mensen die overal een foto van kunnen maken die ik mooi vind.
Vind ik ook.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 23:27 schreef Chanty het volgende:
[..]
Over smaak valt natuurlijk niet te twisten.
Denk niet dat je fotografie in objectieve termen van mooi en lelijk kunt omschrijven.
Op zee ja, ik kom net terug van een safariquote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:13 schreef PdeHoog het volgende:
[..]Waar hang je dit keer uit? Ergens op zee?
Inderdaad... Ik fotografeer vooral architectuur. Probeer maar eens mooie kleuren te krijgen als alles grijs is door de stapelwolken.... Kleurloos en donker wordt de boel.quote:
Mooie kleuren is niet alleen een criterium voor een mooie fotoquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 12:59 schreef Kremers het volgende:
[..]
Inderdaad... Ik fotografeer vooral architectuur. Probeer maar eens mooie kleuren te krijgen als alles grijs is door de stapelwolken....
Dat zeg ik ook niet, maar da hangt ook af van het object dat je fotogrfeert. Het licht van een ondergaande/opkomende zon is daar zeer goed voor.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:01 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Mooie kleuren is niet alleen een criterium voor een mooie fotoAnders zouden zw/w foto's per definitie niet mooi zijn, en ik ken ook mooie z/w-architectuurfoto's.
Ben ik absoluut met je eens hoor. Ik maak ook veel architectuurfoto's. En een zacht zonnetje of inderdaad met het zakken van de zon, ja dat is prachtig. (mits de zon aan de goede en mooie kant van het gebouw onder gaat, anders moet je vroeg je bed uitquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:05 schreef Kremers het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet, maar da hangt ook af van het object dat je fotogrfeert. Het licht van een ondergaande/opkomende zon is daar zeer goed voor.
Hier in de buurt hebben ze een nieuw wooncomplex opgeleverd met zeer uiteenlopende kleuren. Bij een zwart/wit foto gaat dat verloren
Zelfde geldt voor het Oosterdokskade. Daar heb je gebouwen staan die grotendeels uit glas bestaan. Een baluwe lucht met zacht zonlicht geeft mooie resultaten.
Zijn er hier nog mensen die de iPhone als camera ontdekt hebben? Voor een cameraphone maakt hij best goede foto's. Helemaal als je er wat filterapps voor gebruikt.
Ja, dat vroeg uit bed gaan is ook niet echt mijn dingquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:13 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ben ik absoluut met je eens hoor. Ik maak ook veel architectuurfoto's. En een zacht zonnetje of inderdaad met het zakken van de zon, ja dat is prachtig. (mits de zon aan de goede en mooie kant van het gebouw onder gaat, anders moet je vroeg je bed uit)
Ik heb wel een iPhone, maar gebruik de camera meer als notitieblok dan echt voor de foto's.
Maar aan de andere kant, minder/ander licht dwingt je wel om anders naar een voorwerp te kijken.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:13 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ben ik absoluut met je eens hoor. Ik maak ook veel architectuurfoto's. En een zacht zonnetje of inderdaad met het zakken van de zon, ja dat is prachtig. (mits de zon aan de goede en mooie kant van het gebouw onder gaat, anders moet je vroeg je bed uit)
Ik heb wel een iPhone, maar gebruik de camera meer als notitieblok dan echt voor de foto's.
Vroeg m'n bed uit is voor mij dagelijkse kost (als men 05.15 uur vroeg genoeg vindt in elk geval)quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:17 schreef Kremers het volgende:
[..]
Ja, dat vroeg uit bed gaan is ook niet echt mijn dingIk wil van de herfst nog wel een keer naar het Amsterdamse Bos. Ook daar is een opkomende/neergaande zon een dankbare bron van licht
Ik gebruikte de iPhone ook nooit echt als serieuse camera. Maar als je wat verder kijkt kun je er best aardige foto's mee maken. Aantal die ik gemaakt heb (zit ook wat snapshots tussen): http://www.flickr.com/photos/jk_adam/sets/72157621905686084/
Die uitdaging moet je inderdaad ook niet schuivenquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 13:19 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Maar aan de andere kant, minder/ander licht dwingt je wel om anders naar een voorwerp te kijken.
æQué?quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:15 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Vroeg m'n bed uit is voor mij dagelijkse kost (als men 05.15 uur vroeg genoeg vindt in elk geval)
En die foto's zijn best tof zo met die gebruikte filters inderdaad.
8 uur slaap haal ik ook niet door de weeks.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:31 schreef Kremers het volgende:
[..]
æQué?Dan moet je dus elke dag om 21:00 naar bed wil je 8uur slaap halen
Damn....
Ik zou na een paar dagen niet meer te genieten zijn...quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 14:58 schreef Xilantof het volgende:
[..]
8 uur slaap haal ik ook niet door de weeks.Ik moet 't doen met zo'n 5-6 uur slaap. Haal in het weekend altijd wat in. En af en toe een dagje vrij (zoals vandaag).
't wentquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 15:01 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik zou na een paar dagen niet meer te genieten zijn...
Wen jij er aan, of went de omgeving aan jouquote:
Ik heb gelukkig geen last van een ochtendhumeurquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 16:07 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Wen jij er aan, of went de omgeving aan jou?
Nieuwe apparatuur... Nice!quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 19:51 schreef P_B het volgende:
Vanmiddag even naar de lokale fotowinkel geweest op "kraamvisite" voor de net nieuw binnengekomen 7D. Dat geluid van die sluiter alleen al...![]()
Oh, en ik geloof dat ik, in een onbewaakt ogenblik, er half-half eentje voor aanstaande woensdag besteld heb. Maar dat is op de een of andere manier allemaal een beetje wazig. Iets in mij verkeert waarschijnlijk nog in staat van ontkenning...Morgen de knoop maar doorhakken.
Erg nice, ik moet mij ook heel erg inhouden om er geeneen aan te schaffen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 19:51 schreef P_B het volgende:
Vanmiddag even naar de lokale fotowinkel geweest op "kraamvisite" voor de net nieuw binnengekomen 7D. Dat geluid van die sluiter alleen al...![]()
Oh, en ik geloof dat ik, in een onbewaakt ogenblik, er half-half eentje voor aanstaande woensdag besteld heb. Maar dat is op de een of andere manier allemaal een beetje wazig. Iets in mij verkeert waarschijnlijk nog in staat van ontkenning...Morgen de knoop maar doorhakken.
Met jouw ondertitel zou je helemaal nat gaan als je de sluiter hoort. Dat zachte en beschaafde geratel van de sluiter als je ontspanknop lekker ingedrukt houdt. Het is bijna poėzie!quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 21:30 schreef Marc H het volgende:
[..]
Erg nice, ik moet mij ook heel erg inhouden om er geeneen aan te schaffen.
Er staat een teaser op de FP.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 13:46 schreef H-blast het volgende:
[..]
Doei!![]()
![]()
Komt er nog een Showcase van gisteravond? (gouden kalf)
Het hart heeft daarstraks gewonnen. Woensdag ligt er een pakketje voor me klaar...quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 22:30 schreef P_B het volgende:
Gaat een rumoerig nachtje vol wikken, wegen en nadenken worden. Al heeft het hart natuurlijk al lang en breed besloten...![]()
[..]
IOS?quote:Op zondag 4 oktober 2009 00:11 schreef Chanty het volgende:
Net terug van IOS, was echt zoooooooStonden ook gewoon vooraan
Tofquote:Op zondag 4 oktober 2009 00:11 schreef Chanty het volgende:
Net terug van IOS, was echt zoooooooStonden ook gewoon vooraan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie
uhuhquote:Op zondag 4 oktober 2009 10:27 schreef Chanty het volgende:
Marijke van HelwegenDie IS ook gewoon eng
En wat had ze nou voor handtasje bij zich? Een vogel in een kooitje?? Ik zat gisteren de uitzending te kijken via uitzendinggemist, en toen kwam ze ook even in beeld.quote:
zij niet, Gordon, een duif in een kooitje ja, een vredes duifquote:Op zondag 4 oktober 2009 11:38 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
En wat had ze nou voor handtasje bij zich? Een vogel in een kooitje?? Ik zat gisteren de uitzending te kijken via uitzendinggemist, en toen kwam ze ook even in beeld.
Zelden zo'n grotesk geval gezien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |