Daar ben ik dus ook heel benieuwd naarquote:Op maandag 21 september 2009 18:20 schreef swarmahoer het volgende:
hij gaat trouwens weer open, belachelijk voor woorden, ik hoop dat die kneus gepakt wordt
t is net online gezet dat filmpje, weet iemand er meer over?
Ik denk het niet, daar ziet ze er te leuk en netjes voor uitquote:Op maandag 21 september 2009 18:24 schreef Oldenzaal het volgende:
Het zal toch niet zo zijn dat dat meisje de vriendin was van 1 van de kistjesdragers!?
Ik zie volgens mij alleen bejaarden en scholieren, de enige die misschien iets zou kunnen doen is die telefonerende man met een pak aanquote:Op maandag 21 september 2009 18:28 schreef Krabcent het volgende:
dat die mensen niet ingrijpen, ik zou me echt niet kunnen inhouden..
Nou, tenzij je met wat vrienden bent, begin je niet zoveel tegen zo'n gast. Of je moet hem met 2 snelle klappen kunnen vloeren. Als dit mislukt, dan is de kans dat hij je dood slaat is levensgroot.quote:Op maandag 21 september 2009 18:28 schreef Krabcent het volgende:
dat die mensen niet ingrijpen, ik zou me echt niet kunnen inhouden..
nou, ik denk dat ik sowieso wel wat gedaan had.. maar je hebt wel gelijk maar als ik met 2 of meer bent, ben je zekerder.. maar toch, ik ben niet de slapste namelijk om t netjes uit te drukken.. en tegen dit soort situaties kan ik niet dus denk dat mn instinct me er sowieso wel erheen had gestuurdquote:Op maandag 21 september 2009 18:30 schreef kopvoddentax het volgende:
[..]
Nou, tenzij je met wat vrienden bent, begin je niet zoveel tegen zo'n gast. Of je moet hem met 2 snelle klappen kunnen vloeren. Als dit mislukt, dan is de kans dat hij je dood slaat is levensgroot.
Eens, 1 op 1 word het vrij spannend, tenzij je geoefend vechtsporter bent. Hoewel je volgens mij best leuk kunt uithalen via die buizen.quote:Op maandag 21 september 2009 18:30 schreef kopvoddentax het volgende:
[..]
Nou, tenzij je met wat vrienden bent, begin je niet zoveel tegen zo'n gast. Of je moet hem met 2 snelle klappen kunnen vloeren. Als dit mislukt, dan is de kans dat hij je dood slaat is levensgroot.
Ik denk dat het wel langer geleden gebeurd is...quote:
quote:Op maandag 21 september 2009 18:02 schreef Penisbaard het volgende:
Dat soort volkAlleen zijn kop al
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |