Welke band?quote:De band heeft veel bekendheid opgebouwd door de wat ruigere eerste albums (later opgevolgd door rustiger en meer genuanceerd materiaal) en de mysterieuze verdwijning van gitarist en componist Richey James Edwards (mogelijk zelfmoord). Een deel van de songteksten gaan over de politiek, waarbij de nadruk ligt op het socialistische gedachtegoed
AKQ 1738:quote:Op maandag 21 september 2009 15:30 schreef Burnett het volgende:
manic street preachers
slaveloos +1quote:
Tsja, Ritchie Blackmore en Deep Purple is wel logisch.quote:Op maandag 21 september 2009 15:55 schreef Troel het volgende:
Deep Purple
's niet waar trouwens, maar daar moest ik wel aan denken
Jeps, maar de rest van de band niet echtquote:Op maandag 21 september 2009 15:59 schreef tomtomaat het volgende:
[..]
Tsja, Ritchie Blackmore en Deep Purple is wel logisch.
danku Neleos, was ff spoedje tussendoor. Fok-ken tijdens bestuursvergadering word meestal niet zo fijn gevondenquote:
jij bent de rapstequote:
AKQ 1738:quote:
maar dan met een G ipv een Qquote:Op maandag 21 september 2009 16:20 schreef slaveloos het volgende:
manaqua
klopt!quote:
Ik ben er nog nooit geweest, maar dat was nou echt een algemene kennisvraag (en ik heb er vlakbij gewoondquote:Op maandag 21 september 2009 16:26 schreef slaveloos het volgende:
[..]
klopt!
misschien wel het sufste museum van Nederland
AKQ 1738:
2 De_Hertog
1 erkel
1 Susi
1 PhysicsRules
1 skittelman
3 tomtomaat
1 Neleos
1 Burnett
2 slaveloos
1 Troel
Correctquote:
klopt hoor!quote:Op maandag 21 september 2009 16:52 schreef Troel het volgende:
(en die deden allemaal zo en die deden allemaal zo)
(in aparte post omdat het anders misschien te laat zou zijn)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |