abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 20 september 2009 @ 17:17:17 #1
20211 Da_Ripper
Follow your bliss
pi_72938929

© donroyco

Waar is dit topic voor bedoeld?

Hulp bij het zoeken naar de uitvoerende(n) en/of titel van een bepaald nummer, tabs, songteksten, etc...

Dit topic is een uitbreiding van de succesvolle 'Help, ik zoek een artiest/nummer!'- reeks.

Tips

  • Als het een recent nummer betreft, blader eerst het topic (evt. de vorige ook) even door, je hebt kans dat iemand anders de vraag al heeft gesteld.
  • Als je een nummer zoekt uit een reclame, kijk dan eerst even op www.ster.nl, of een van de andere sites in het onderstaand overzicht.
  • Als je een nummer zoekt uit een film/tv-serie, kijk dan eerst bij de info over die film/tv-serie op www.imdb.com
  • Als je de muziek zoekt van een filmpje op youtube, kijk dan eerst eens door de comments bij het filmpje.
  • Heb je een stukje tekst uit een nummer?
    Ga dan naar Google en zoek op: lyrics "jouw stukje tekst" (vergeet de aanhalingstekens niet)
  • Heb je een request geplaatst, post dan niet binnen een dag opnieuw hetzelfde verzoek, dat voorkomt ergernissen..
  • Heb je een request geplaatst, en heb je daarna zelf al het nummer gevonden, schroom dan niet om nog even het nummer te vermelden, dit kan natuurlijk helpen met toekomstige vragen!
  • Heb je een request geplaatst, en is het juiste antwoord gegeven, laat het even weten, toch leuk om te horen of we het goed hebben/hadden!

    Handige links:*

    www.midomi.com/
    www.musipedia.org/whistle.0.html?&L=0
    www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe
    www.megamediamagazine.nl/mvtr.php
    www.adformatie.nl/campagnes/
    www.muzieknu.nl/category/muziek-in-reclame/ (Nieuw!)
    www.rwdbase.nl/ (Nieuw!)

    *Met dank aan Baggeruser, Deetch, Noodly, RacerDKB & willem888 voor de bijdragen

    Waar is dit topic niet voor bedoeld?

  • Warez-requests (wie heeft dat-en-dat nummer voor mij op mp3?)
  • 'Algemene vragen' (wie kent er nog meer nummers zoals het Wilhelmus?), maar je staat natuurlijk vrij om daar zelf een topic over te openen.
  • Hoe goed bedoeld ook, het is niet de bedoeling dat je nummers (in mp3-vorm bijvoorbeeld) aanbiedt als je weet welk nummer er gezocht wordt.

    Als het topic vol is, open dan een nieuw topic met deze openingspost. Een lief modje zal hem tzt weer sticky maken. Vergeet ook de link naar het vorige topic niet. In dit geval is dat Help ik zoek...#270

    Wijzigingen/toevoegingen aan deze OP zijn welkom! Omdat ik dit topic niet elke dag lees kan je het beste een PM doen naar donroyco
  • Wat je vindt, ...
      zondag 20 september 2009 @ 17:22:54 #2
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_72939148
    De nog legaal openstaande requests:
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 11:18 schreef fespo het volgende:
    iemand toevallig?
    quote:
    Op zaterdag 19 september 2009 22:36 schreef oZner het volgende:
    Hoe heet ook alweer....

    De tekst is zoiets als "the birds, the bees, the flowers and trees". Een beetje loungy trancy dance nummer...
    quote:
    Op zaterdag 19 september 2009 21:40 schreef SnowCockroach het volgende:
    Ik zoek een nummer uit een , waarbij een man terug komt van de bank en zijn hele huis overhoop ligt. Dan zie je dat hij het zwembad weer vult etc. wanneer hij dan de telefoon terug gooit op het bed van z'n dochter speelt er een rock/indie nummer op de achtergrond. Vrij uptempo. Iemand een idee?
    quote:
    Op vrijdag 18 september 2009 23:37 schreef NordicBlue het volgende:
    Ik zoek het liedje wat aan het einde van dit filmpje zit, begint op 0:42
    Iemand enig idee welke het is?


    Speelt ook af op http://www.hollandcasino.nl/dinnerjackpot/
    quote:
    Op vrijdag 18 september 2009 13:44 schreef 3t het volgende:
    Iemand misschien enig idee wat de titel is van de de achtetgrondmuziek bij dit filmpje?

    filmpje
    Wat je vindt, ...
    pi_72939628
    mzp
    pi_72939711
    Hoi ik zoek het nummer onder de promo van de 4de aflevering van GOoische vrouwen..
    Ik weet niet of je hier een link mag plaatsen..

    http://www.rtl.nl/compone(...)8/Fri13.N4060084.xml

    Weet iemand hoe dit liedje heet?

    Alvast bedankt!
    pi_72939918
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 17:38 schreef Tomiiejj het volgende:
    Hoi ik zoek het nummer onder de promo van de 4de aflevering van GOoische vrouwen..
    Ik weet niet of je hier een link mag plaatsen..

    http://www.rtl.nl/compone(...)8/Fri13.N4060084.xml

    Weet iemand hoe dit liedje heet?

    Alvast bedankt!
    Kate Nash - Merry Happy

    pi_72939993
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 17:45 schreef stijn_ het volgende:

    [..]

    Kate Nash - Merry Happy


    Zo das snel man!
    hartstikke bedankt!!
    pi_72940044
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 17:48 schreef Tomiiejj het volgende:

    [..]

    Zo das snel man!
    hartstikke bedankt!!
    graag gedaan.

    Overigens ben ik op zoek naar een pop nummer, die was in de zomer wel wat meer te horen. ik heb helemaal geen aanknopingspunten, alleen dat het lekker melodieus was (synthesizers). Wordt in ieder geval nu niet of nauwelijks (meer) op de radio gedraaid. Ook zat deze onder een reclame waarvan ik de zender niet meer weet

    succes

    [ Bericht 38% gewijzigd door stijn_ op 20-09-2009 18:45:58 ]
    pi_72942599
    TVP
      zondag 20 september 2009 @ 19:43:51 #9
    151110 Malahide
    Interne amplitude
    pi_72943697
    quote:
    Op zaterdag 19 september 2009 22:36 schreef oZner het volgende:
    Hoe heet ook alweer....

    De tekst is zoiets als "the birds, the bees, the flowers and trees". Een beetje loungy trancy dance nummer...
    quote:


    Maar als je het over loungy en trance hebt zul je deze wellicht niet bedoelen...
    You cheated on me with choreography.
      zondag 20 september 2009 @ 19:44:34 #10
    151110 Malahide
    Interne amplitude
    pi_72943728
    dubbel
    You cheated on me with choreography.
    pi_72943854
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 17:49 schreef stijn_ het volgende:

    [..]

    graag gedaan.

    Overigens ben ik op zoek naar een pop nummer, die was in de zomer wel wat meer te horen. ik heb helemaal geen aanknopingspunten, alleen dat het lekker melodieus was (synthesizers). Wordt in ieder geval nu niet of nauwelijks (meer) op de radio gedraaid. Ook zat deze onder een reclame waarvan ik de zender niet meer weet

    succes
    Gokje :

      zondag 20 september 2009 @ 20:27:00 #12
    53151 T42
    Pinball Wizard
    pi_72945390
    quote:
    dat was hem! 1000maal dank
    pi_72945988
    heb er weer 1 gevonden waarvan ik de titel wil weten.

    http://www.rtl.nl/compone(...)fect/index_video.xml

    Klik op de link en dan naar AFL 4. van 24-11-2008.
    En dan op : 32.58.

    Hoe heet dat nummer. Er wordt wel in gezongen maar kan het amper verstaan.. Hoor alleen Explosion, maja daar kom je ook niet ver bij google..

    Alvast bedankt!
    pi_72946744
    quote:
    Op vrijdag 18 september 2009 13:44 schreef 3t het volgende:
    Iemand misschien enig idee wat de titel is van de de achtetgrondmuziek bij dit filmpje?

    filmpje
    Rise and rise again, until lambs become lions...
    pi_72948507
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 19:48 schreef Paul-89 het volgende:

    [..]

    Gokje :


    Dit is hem niet. Het was ook een wat wilder nummer. Ik weet niet over er uberhaupt in gezongen werd. Als dat wel zo was, volgens mij mannelijke zanger(s) het wordt alsmaar duidelijker
    pi_72949842
    ik zoek een nummer wat door een vrouw is gezongen

    iets met: show me what a boy can do

    vrij nieuw nummer 2008 2009

    iemand?
    pi_72951723
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 20:44 schreef NikkelCobalt het volgende:

    Dankjewelll!!!!
      zondag 20 september 2009 @ 22:47:36 #19
    82552 Bullet-tooth
    H.K.A.S. Groningen
    pi_72952619
    MZP
    Henk Knaagt Aan Schenen
    Hij Kijkt Aapjes Soms
      zondag 20 september 2009 @ 23:28:49 #20
    211551 Kopknabbelaar
    *OM NOM NOM NOM*
    pi_72954341
    Goedenavond!

    Ik heb een beetje een lastige vraag (zal uiteindelijk wel meevallen, meestal zijn jullie vrij snel). Ik ben op zoek naar een nummertje/muziekje met een bepaalde melodie. Het gaat om de melode die te vinden is in het nummer De Soldaat van Nick en Simon, om precies te zijn tussen 0:10 en 0:24 van het nummer (en later in het midden ook nog eens). Het gaat in feite om het eerste couplet (voor zover de rest een refrein te noemen is).



    Ik herken dat stukje ergens van, maar ik kan me met alle wil van de wereld niet herinneren waarvan. Ik denk dat het gaat om iets wat ik ooit als kind heb gehoord, want de melodie klinkt vertrouwd maar waarom is bijzonder vaag (een beetje het gevoel dat je hebt bij muziekjes van series uit je kindertijd).

    Ik kon met Midomi niets vinden (behalve, toen ik het stuk van Nick en Simon letterlijk liet horen, het nummer zelf), in ieder geval niets wat er ook maar enigszins op leek. Ik denk daarom dat het muziekje dat ik zoek Nederlands is, en anders zeer obscuur (Midomi werkt meestal wel goed namelijk).

    Bij voorbaat dank!

    [ Bericht 14% gewijzigd door Kopknabbelaar op 20-09-2009 23:29:43 (vage automatische url-naar-youttube-tag omzetting) ]
    USUK!
      maandag 21 september 2009 @ 00:17:03 #21
    20211 Da_Ripper
    Follow your bliss
    pi_72955595
    quote:
    Op zondag 20 september 2009 23:28 schreef Kopknabbelaar het volgende:
    Het gaat om de melode die te vinden is in het nummer De Soldaat van Nick en Simon, om precies te zijn tussen 0:10 en 0:24 van het nummer


    on second thought zal 't um toch niet zijn
    Wat je vindt, ...
    pi_72955984
    Ik zie ergens de gelijkenis, maar het is volgens mij niet dat wat ik zoek. Sowieso ken ik de themesong van Seabert wel, dus ik denk dat ik het wel als zodanig had herkend.

    Het blijft natuurlijk lastig, ik weet zelf nog niet wat ik nou eigenlijk precies zoek
    USUK!
      maandag 21 september 2009 @ 10:49:58 #23
    250866 jrgino
    Bezig met nieuwe mix ;)
    pi_72960460
    Heey mensen,

    Ik weet eigenlijk niet of dit uit een appart nummer komt dus vraag ik het nog even:

    Als je het nummer van : Rocka Bump vs Run Dmc - waking the dread hebt, (youtube link :http://www.youtube.com/watch?v=X4Q_0vAiKb4)
    Dan begint op 2.35 iemand te zingen, komt dit uit een ander nummer? Of is dit echt van dit nummer?

    Met vriendelijke groet,
    Gino
    Gino
    pi_72963830
    Er was vroeger een Trance / Dance Nummer met een badeendjes geluid erdoorheen. Heel vet.
    De clip (die ook op tmf etc. kwam) zat ook vol met badeendjes, althans zo herinner ik het me.

    Hetgeen wat ik me niet herinner is: HOE HEET DIT NR ??

    Ik hoop op een geslaagde reactie van jullie

     2011 13" i5 ...
    pi_72970001
    quote:
    Op maandag 21 september 2009 12:47 schreef AskMe het volgende:
    Er was vroeger een Trance / Dance Nummer met een badeendjes geluid erdoorheen. Heel vet.
    De clip (die ook op tmf etc. kwam) zat ook vol met badeendjes, althans zo herinner ik het me.

    Hetgeen wat ik me niet herinner is: HOE HEET DIT NR ??

    Ik hoop op een geslaagde reactie van jullie

    [ afbeelding ]

    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')