Suarez kwam ook 'maar' van FC Groningen.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:16 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
En die moet hetzelfde rendement als Suarez gaan leveren?
PSV staat met 3-0 voor tegen Willem II. 3 verschillende spelers hebben een doelpunt gemaakt. Mocht Ajax 3-0 winnen staat er maar een naam op het scorebord, met 3 getallen erachter.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:16 schreef DJ_Ryow het volgende:
na Suarez staat er wel weer een andere ster op bij Ajax. na VdV kwam Zlatan, na Zlatan kwam Sneijder, na Sneijder kwam Huntelaar, na Huntelaar kwam Suarez. wie wordt de volgende? waarschijnlijk zit ie al in de selectie (De Zeeuw, Mickey?) of anders wordt ie gehaald met het geld van Suarez.
al die PSVertjes en Twentenaartjes die denken dat Ajax zonder Suarez niks is!
Dat lijkt me inderdaad een vaststaand feit.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:17 schreef Happel het volgende:
[..]
Aanvallend zullen ze in ieder geval inleveren, want denk niet dat Cvitanich en de andere aanvallers zijn vertrek kunnen opvangen.
Maar bij hem was het al duidelijk dat hij een groot voetballer zou worden.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:18 schreef Frederick_Blah het volgende:
[..]
Suarez kwam ook 'maar' van FC Groningen.
Zeker. De kansen op de titel nemen af indien Suarez vertrekt, maar het is belachelijk om te stellen dat Ajax kansloos is. Ook zonder Suarez heeft Ajax een selectie die goed genoeg is om kampioen te worden.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:17 schreef Happel het volgende:
[..]
Aanvallend zullen ze in ieder geval inleveren, want denk niet dat Cvitanich en de andere aanvallers zijn vertrek kunnen opvangen.
Het is jáááren andersom geweest. Leverde toen ook geen titels op voor Ajax.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:18 schreef iCor het volgende:
[..]
PSV staat met 3-0 voor tegen Willem II. 3 verschillende spelers hebben een doelpunt gemaakt. Mocht Ajax 3-0 winnen staat er maar een naam op het scorebord, met 3 getallen erachter.
Ik heb niet gezegd dat ajax kansloos is, de kansen nemen met 80% afquote:Op zaterdag 26 september 2009 21:21 schreef Frederick_Blah het volgende:
[..]
Zeker. De kansen op de titel nemen af indien Suarez vertrekt, maar het is belachelijk om te stellen dat Ajax kansloos is. Ook zonder Suarez heeft Ajax een selectie die goed genoeg is om kampioen te worden.
[..]
Het is jáááren andersom geweest. Leverde toen ook geen titels op voor Ajax.
quote:Op zaterdag 26 september 2009 20:31 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Alleen als ze bij PSV veel goals maken zakt het in de 2de helft in
Suarez heeft er 10 gemaakt. 12 goals door teamgenoten. als je kijkt naar de andere clubs hebben ze er allemaal rond de 12 (PSV is een uitzondering). niks mis mee dus.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:18 schreef iCor het volgende:
[..]
PSV staat met 3-0 voor tegen Willem II. 3 verschillende spelers hebben een doelpunt gemaakt. Mocht Ajax 3-0 winnen staat er maar een naam op het scorebord, met 3 getallen erachter.
Alleen bij PSV altijd, helaas...quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:23 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat gebeurt de beste, Barcelona, ook regelmatig, niks bijzonders.
Dat klopt, Ajax heeft wel degelijk een selectie die goed genoeg is om kampioen te worden. Dat heeft PSV ook, maar je bewering dat de selectie van Ajax hoger is dan dat van PSV, is onjuist, aangezien de stand het tegendeel bewijst. Mocht Suarez vertrekken zal er een hoop verwarring in het team komen, wat ervoor kan zorgen dat de titelkansen verminderen.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:21 schreef Frederick_Blah het volgende:
[..]
Zeker. De kansen op de titel nemen af indien Suarez vertrekt, maar het is belachelijk om te stellen dat Ajax kansloos is. Ook zonder Suarez heeft Ajax een selectie die goed genoeg is om kampioen te worden.
Misschien kan Suarez wel zo excelleren op dit moment omdat de rest goed staat? En heeft zijn opvolger na de winter hetzelfde voordeel.
[..]
Het is jáááren andersom geweest. Leverde toen ook geen titels op voor Ajax.
En Ola maakt de 5-0quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:23 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Alleen bij PSV altijd, helaas...
Reis komt nog even 4-0 maken
't is 4-1, dus ik denk van wel.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Gaat RKC de eerste punten pakken?
Fred Benson.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:26 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
't is 4-1, dus ik denk van wel.
Alles gaat goed... toch?quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:27 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Fred Benson.![]()
WTF gaat er overigens fout met Roda JC?
Als je het mij vraagt was 'ie niet over de lijn.quote:Op zaterdag 26 september 2009 21:29 schreef Dj_Day-V het volgende:
Lol die 3-1
Ja, en ik kan daardoor lekker thuis blijven vanavond omdat de BOB nu slechte zin heeft en nergens meer heen wilquote:Op zaterdag 26 september 2009 21:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Gaat RKC de eerste punten pakken?
iddquote:Op zaterdag 26 september 2009 21:31 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Als je het mij vraagt was 'ie niet over de lijn.
Neequote:Op zaterdag 26 september 2009 21:32 schreef iCor het volgende:
Zou hij eventueel niet helemaal over lijn zijn, is het doelpunt toch terrecht..
Ik bedoel voor mij persoonlijk dan. Willem 2 speelt al zo bagger, en de enige mooie actie die ze in de wedstrijd brengen mag dan ook wel beloond worden..quote:
3-1, niks op af te dingen tochquote:Op zaterdag 26 september 2009 21:39 schreef Pedroso het volgende:
PSV heeft weer een monsterscore behaald zie ik.
Oh sorry, ik dacht dat je sarcastisch wasquote:Op zaterdag 26 september 2009 21:42 schreef Pedroso het volgende:
Zeg ik dat dan ?
quote:
Was sarcastischquote:Op zondag 27 september 2009 12:40 schreef Paul het volgende:
[..]
Vind je het gek iedereen zit op dat andere forum
Andere forum? Waar dat dan?quote:Op zondag 27 september 2009 12:40 schreef Paul het volgende:
[..]
Vind je het gek iedereen zit op dat andere forum
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |