quote:
Ok, nou, dat is duidelijk. Dan is het nu een kwestie van onthouden welke code mijn kind heeftquote:
quote:
Tja, ik heb gewoon een Ruben. En hij luistert ook naar hoepsefloeps en oelewapperquote:Op vrijdag 18 september 2009 10:43 schreef Kleurdoos het volgende:
op dat andere forum doen ze DL1 DL2
of ZL1 ZL2
het lijkt steeds of hun toetsenbord stuk isquote:Op vrijdag 18 september 2009 10:52 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Jah, of de N aam met een spatie schrijven. Dat leest toch voor geen m eter j oh
En ik maar denken dat ik de laatste ben hier die zo'n ding nog niet heeftquote:
Als ik zo typ, dan typt mijn zoon (quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:05 schreef miss_sly het volgende:
Mja en op een bepaald moment ben je dan zo gewend om een spatie ergens tussen te gooien, dat je wil lek eur igo p de spat iekn op g aatr ammenendan word t he thelem aalonl eesbaar.
Waar wil je die dikke lucifer hebben?quote:Op vrijdag 18 september 2009 10:36 schreef _evenstar_ het volgende:
Rock buiten aardappelen in iemands gaperd stoppen, doe je ook aan lucifers?
Het is gewoon koudquote:Op vrijdag 18 september 2009 11:20 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Waar wil je die dikke lucifer hebben?
Ik voel me een beetje vreemd eerlijk gezegd, vandaag met een coltrui. Maar het is wel wat fris toch?
hier is t bloedheetquote:Op vrijdag 18 september 2009 11:20 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Waar wil je die dikke lucifer hebben?
Ik voel me een beetje vreemd eerlijk gezegd, vandaag met een coltrui. Maar het is wel wat fris toch?
och met je twittermanie waarschijnlijk welquote:Op vrijdag 18 september 2009 11:28 schreef RockabeIIa het volgende:
Nee, ik heb een coltrui aan en dat is zo raar als je altijd in een t-shirt loopt
Geloof me, je bent de 1e die het weet als er geweeendingesd wordt(egnie!)
ik weet heus WAT een EEE is maar vroeg WIE het was. en doelde daarmee op de (discussie over) afko's van (kinder)namen, re-wi-mootje!quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:06 schreef Rewimo het volgende:
[..]
En ik maar denken dat ik de laatste ben hier die zo'n ding nog niet heeft
R of r ewimo he!quote:Op vrijdag 18 september 2009 11:40 schreef bixister het volgende:
[..]
ik weet heus WAT een EEE is maar vroeg WIE het was. en doelde daarmee op de (discussie over) afko's van (kinder)namen, re-wi-mootje!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |