quote:Op zaterdag 19 september 2009 06:59 schreef chacama het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad kindjes die op die manier reageren op paracetamol. Dan zou je misschien beter overkunnen stapen op nurofen voor kinderen. Dan is de hyper-reactie wrs. over. Hoop dat ze daarna toch nog lekker heeft geslapen.
KD, jeetje... wat een K-buren heb jij zeg.
Neehee, dat gaan we dus juist NIET doenquote:Op zaterdag 19 september 2009 08:57 schreef RockabeIIa het volgende:
Zo, goeiemorgen!
Het is zaterdag, zoon kijkt Cars as usual en ik moet kleertjes shoppen voor em want hij heeft maar 2 spijkerbroekjes die nog passen! Wat naar nou
Freecell, hoe je het ook went of keert, veranderen gaat er toch wel iets
Leuk joh, 2 x2 van dezelfde leeftijd. Helemaal als het ook nog echt vriendjes worden.
LL, lekker genieten van jullie quality time! *beetje jaloers is*
Als het goed is alleen dit jaar nogquote:Op zaterdag 19 september 2009 08:40 schreef Rewimo het volgende:
Oei freecell, het roer helemaal om, goed hoor! Hoe lang moet TARA nog?
Ook voor het budget dat wij hebben ? das niet veel hoorquote:Op zaterdag 19 september 2009 09:26 schreef Saffier het volgende:
Stout wij zijn geslaagd bij de keukenkampioen voor een keuken en bij brugman voor een badkamer en heel prettig geholpen in beide zaken
Miss_Sly veel plezier in Artis!
Hoor ik mee mensen over, goede reden om eens te gaan ikea-enquote:Op zaterdag 19 september 2009 09:31 schreef RockabeIIa het volgende:
da's ook mooi, TF
Veel plezier in Artis, Miss_sly
En stout succes met badkamer/keuken.
(Wil ik ook volgend jaar, maar dan een simpele Ikea-keuken)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |