Ik wil die hele Isaksson niet meer zienquote:Op donderdag 17 september 2009 23:06 schreef Prik0 het volgende:
Ik wil de herhalingen van Isaksson niet meer zien.
In een knockout fase zou dit gewoon een prima resultaat zijn.quote:Op donderdag 17 september 2009 23:09 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Al zou dat niet onverdiend zijn geweest.
Tja we moeten er mee door tot aan de winterstop (minimaal).quote:Op donderdag 17 september 2009 23:06 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Ik wil die hele Isaksson niet meer zien
Ja okee, maar als je ziet dat er kansen liggen, en je laat ze toch zooooooo vaak naar voren komen in standaardsituaties? Dan mag je blij zijn dat ze geen echte killers als spitsen hadden.quote:Op donderdag 17 september 2009 23:10 schreef sjimz het volgende:
[..]
In een knockout fase zou dit gewoon een prima resultaat zijn.
RTL = baggerquote:Op donderdag 17 september 2009 23:14 schreef GustavFTW het volgende:
Jezus wat een slechte vent bij rtl die die interviews doet zeg. Alleen maar irritante suggestieve vragen.
Dat is het enige positieve. Bij de eerste goal had Isaksson de bal kunnen hebben. Bij de tweede goal kon hij er niet veel aan doen. Toch wel mooi dat PSV veerkracht toont, als is het in het tweede geval met een pingel (die overigens terecht was)quote:
40.000, hoezo?quote:Op donderdag 17 september 2009 23:18 schreef Hofpleinfontein het volgende:
Hoeveel supporters uit Eindhoven komen er zondag naar de Kuip?
Vond ik niet hoor.quote:Op donderdag 17 september 2009 23:17 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Dat is het enige positieve. Bij de eerste goal had Isaksson de bal kunnen hebben.
Ben benieuwd. 1 of 2 vakken.quote:
Ooh, werkelijk geen idee.quote:Op donderdag 17 september 2009 23:23 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[..]
Ben benieuwd. 1 of 2 vakken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |