quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 23:00 schreef mevrouwdebok het volgende:
ik zit hier zoooo te genieten van je fotoos en hoe blij en gelukkig je hondjes eruit zien ! wat een skatties , kijk zo zou iedereen met zijn dieren moeten omgaan ,dikke knuffel voor ze !!
			
			
			
			Ik word bijna helemaal emo bij het zien van die slapende snuitjesquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 13:59 schreef oh-oh het volgende:
En er werd natuurlijk lekker geslapen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
			
			
			
			Nogmaals dank!quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 23:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik word bijna helemaal emo bij het zien van die slapende snuitjeszo aandoenlijk
[/emoteut]
Wat een prachtige vakantie-reportage heb je gemaakt, érg leuk om te zienEn die familiefoto bij de vuurtoren vind ik ook erg leuk
			
			
			
			
			
			
			
			quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Mja, het schijnt wel goed te zijn idd, maar voor Magic was het echt wat te druk. Die kreeg halverwege ook diarree van de stress. Het is een beetje een mietje nogquote:Op zondag 11 oktober 2009 19:59 schreef oh-oh het volgende:
Oh das juist heel goed voor de socialisatie, goed van die fokker hoor![]()
Wij hadden een wandeling toen Billy 6 weken was , met het chinezenforum, en de pups gingen mee met de nieuwe baasjes, was heerlijk!
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Okee, maar ze vonden het niet eng dat de omgeving bewoog enzo?quote:Op zondag 11 oktober 2009 20:05 schreef oh-oh het volgende:
Nou ik denk niet dat ze wisten dat ze op een boot waren, maar ze vonden het wel leuk en gingen door de railing kijken en zo.
			
			
			
			
			
			
			
			Neuh maar als ik het gedaan had hadden ze dr niet naar gekeken, ze zijn niet zo ballengek.quote:Op maandag 12 oktober 2009 11:02 schreef ..bennie het volgende:
Heb je ook een balletje over de railing gegooid?
			
			
			
			
			
			
			
			We hadden ook enorm veel bekijksquote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Schofthoogte schat ik om en nabij de 60 centimeter; hij is precies hoog genoeg om vrolijk alle glazen van de tafel te kwispelenquote:Op maandag 12 oktober 2009 11:38 schreef oh-oh het volgende:
Wat een aparte kruising, hoe groot issie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |