Ik kan wel voorstellen dat je niet echt lekker woont daar.Maar iemand verraden is zo laag he.quote:Op zondag 20 september 2009 15:38 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Een greep: stankoverlast van wietlucht, geluidsoverlast van schreeuwende bezoekers (die kennelijk geen telefoon hebben?), fout hangvolk voor het huis, een niet-afgesloten achterdeur dus vrije toegang voor criminelen (de ironie), bezoek dat 's nachts herrie komt trappen omdat ze 'nog geld tegoed hebben', een onprettig gevoel dat er constant vaag en ongewenst bezoek door het huis loopt een mogelijke criminele registratie van het woonadres op het moment dat hij betrapt wordt.
Maak hem duidelijk dat ie het voor zichzelf verneukt, sluit die achterdeur zelf af.quote:Op zondag 20 september 2009 15:38 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Een greep: stankoverlast van wietlucht, geluidsoverlast van schreeuwende bezoekers (die kennelijk geen telefoon hebben?), fout hangvolk voor het huis, een niet-afgesloten achterdeur dus vrije toegang voor criminelen (de ironie), bezoek dat 's nachts herrie komt trappen omdat ze 'nog geld tegoed hebben', een onprettig gevoel dat er constant vaag en ongewenst bezoek door het huis loopt een mogelijke criminele registratie van het woonadres op het moment dat hij betrapt wordt.
Tsjah... Dan moet je iets verzinnen waardoor hij schrikt terwijl het van jou afglijdt.quote:Op zondag 20 september 2009 15:52 schreef Mikkie het volgende:
Ik sluit die achterdeur constant zelf af, maar hij draait 'm telkens open en laat mensen eruit zonder zelf mee te lopen en de deur weer op slot te doen. Kortom: die deur staat met grote regelmaat gewoon open. En ik kan moeilijk 24/7 als portier bij de deur gaan zitten hè.
Het interesseert 'm ook geen hol. Ik kan wel zeggen dat ie het voor zichzelf verneukt, maar dat interesseert 'm niet. Hij is gewoon niet erg slim en denkt daar dus ook niet bij na. Zou ie dat wel doen, dan zou ie vast ook slim genoeg zijn om niet vanuit z'n eigen kamer te gaan dealen.
Ik heb wel al eens een wietplantje op z'n vensterbank gezien. Maar íets zegt me dat dat niet alles isquote:Op zondag 20 september 2009 15:56 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Tsjah... Dan moet je iets verzinnen waardoor hij schrikt terwijl het van jou afglijdt.
Teelt ie zelf wiet?
Nou ja, als het echt stinkt zoals je zegt, en hij heeft een eigen teelt in huis dan kun je proberen een brief te vervalsen namens de wooncorporatie bv, over stankoverlast of niet kloppend energieverbruik.quote:Op zondag 20 september 2009 15:58 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik heb wel al eens een wietplantje op z'n vensterbank gezien. Maar íets zegt me dat dat niet alles is
Schop die ven eruit, of beter, ga ergens je eigen woning betrekken. simpel antwoord, simpele oplossingquote:Op woensdag 16 september 2009 16:09 schreef Mikkie het volgende:
Fijn, zo'n ex-kamper als huisgenoot. Heeft bij de reclassering gelopen, is nu werkloos en ineens verdacht vaak 's nachts op pad. Meestal een half uurtje. Vooral in de late avond regelmatig bezoekjes van vage tjappies, die slechts enkele minuten duren, en een joekel van een wietlucht op zolder. Ook al gesprekken opgevangen over 'bolletjes van 35 euro'.
Wat doe je ertegen? Ja, de politie bellen, maar dan heb je meteen een registratie op adres, waardoor je op een zwarte lijst komt.
Kut huisbaas die die vent erin heeft gelaten!
Mja, makkelijker gezegd dan gedaan. Niet m'n eigen huis en woonruimte in Nijmegen is schaars en kenkerduur.quote:Op zondag 20 september 2009 18:53 schreef cvboer het volgende:
[..]
Schop die ven eruit, of beter, ga ergens je eigen woning betrekken. simpel antwoord, simpele oplossing
Tnx, werd tijdquote:Op zondag 20 september 2009 20:05 schreef swarmahoer het volgende:
opgeruimd, niels en skunk hoeven hier niet meer te posten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |