dat dusquote:Op woensdag 16 september 2009 12:11 schreef NJ het volgende:
Ik mis in je verhaal eigenlijk het deel waarin je de situatie op een normale manier bespreekt met je leidinggevende.
Is die compensatie niet die 25 euro per dag... en dat als je op een andere manier gecompenseerd wilt worden dat je dat altijd moet bespreken en niet voor eigen baas moet spelen..?quote:Op woensdag 16 september 2009 12:10 schreef Rooligan het volgende:
Dat heb je niet echt handig aangepakt. Waarom knoop je niet een gesprek aan met je leidinggevende en probeert samen met hem een oplossing te zoeken? Wellicht kan hij toch een vorm van compensatie aanbieden.
Klopt, mee eens. Alleen het bespreken heeft geen effect...quote:Op woensdag 16 september 2009 12:15 schreef Kevincy het volgende:
[..]
Is die compensatie niet die 25 euro per dag... en dat als je op een andere manier gecompenseerd wilt worden dat je dat altijd moet bespreken en niet voor eigen baas moet spelen..?
Het eigen baas spelen ook niet dus moet je toch een oplossing of een andere baan zoeken..quote:Op woensdag 16 september 2009 12:17 schreef _Kwekkertje_ het volgende:
[..]
Klopt, mee eens. Alleen het bespreken heeft geen effect...
Wat gebeurt er als jij op vakantie bent? Dan kan wel opeens iemand anders jouw taken overnemen?quote:Op woensdag 16 september 2009 12:15 schreef _Kwekkertje_ het volgende:
Excuus.
Hij vindt de vergoeding die ik krijg genoeg compensatie. Natuurlijk mag ik later komen als ik een nacht heb moeten doorhalen. De rest 'hoort erbij'.
Waar ik eigenlijk klaar mee ben na 2 maanden zijn die diensten draaien. Alleen het vervelende is, is dat ik eigenlijk de enige ben die ze kan draaien. Er zijn wel mensen hier die de telefoon op zich mee willen nemen, maar als er dan iets gebeurd dan kan ik alsnog gebeld worden. Ik kan alleen niet zeggen (volgens mij), he hier is de telefoon, ik ben er klaar mee...
Lijkt me dat je gezondheid er op den duur ook onder te lijden krijgt. Is het een idee om een afspraak te maken met je bedrijfsarts? Al is het maar om je leidinggevende duidelijk te maken dat je dit op den duur natuurlijk niet meer trekt.quote:Op woensdag 16 september 2009 12:17 schreef _Kwekkertje_ het volgende:
[..]
Klopt, mee eens. Alleen het bespreken heeft geen effect...
Wat je eraan kan doen is vrij simpel, gewoon op tijd komen!quote:Op woensdag 16 september 2009 12:08 schreef _Kwekkertje_ het volgende:
Ik heb zojuist mijn eerste officiele waarschuwing op mijn werk te pakken gekregen. Ik heb deze gekregen omdat ik soms na mijn begintijd binnen kom (uitleg hierna) en deze afgelopen week ben ik standaard een uur per dag te laat.
De reden hiervoor is als volgt: Ik ben systeembeheerder bij een bedrijfje van een man of 50. Sinds 2 maanden is mijn directe collega uit dienst gegaan en sindsdien is er nog geen vervanger. Vanaf die tijd loop ik al onafgebroken met de storingstelefoon (daarvoor liepen we hem dus om de week) en moet dus eigenlijk altijd bereikbaar zijn. Ik vond dit altijd prima, ook al krijg ik hier 'maar' 25 euro vergoeding bruto per dag voor, maar ik ben de moeilijkste niet(crisis, moeilijk mensen vinden etc). Wat ik wel vervelend vind is dat als ik bijv om 4 uur 's nachts een oproep krijg en ik moet zeg 30 minuten iets doen, ik daarna eigenlijk ook die 30 minuten langer in mijn bed wil blijven liggen.
Dit weekend heb ik voor mijn bedrijf buiten de consignatiedienst om het hele weekend 'gewerkt' (ik moest iets in de gaten blijven houden, soort van elk half uur F5 indrukken) waardoor natuurlijk mijn weekend eigenlijk geen weekend meer was. Vandaar dat ik deze week standaard als een soort van kwajongensstreek elke dag een uur te laat ben, want verder wordt het niet gecompenseerd. Natuurlijk is dit niet de juiste manier van problemen oplossen, want nu is het ge-escaleerd in een officiele waarschuwing.
Hoe kan ik hier nu het beste mee omgaan en is er iemand die weet hoe het zit met de consignatiediensten en hoe vaak/lang je die mag lopen en wat er gebeurd als je 's nachts/zondag/in ieder geval buiten werktijd wordt opgeroepen?
idd, of wanneer je ziek bent?quote:Op woensdag 16 september 2009 12:19 schreef _Arthur het volgende:
[..]
Wat gebeurt er als jij op vakantie bent? Dan kan wel opeens iemand anders jouw taken overnemen?
Dat kun je nu net wel zeggen.quote:Op woensdag 16 september 2009 12:15 schreef _Kwekkertje_ het volgende:
Ik kan alleen niet zeggen (volgens mij), he hier is de telefoon, ik ben er klaar mee...
Goede vraag, heb ik al een tijd niet meer gehad.quote:Op woensdag 16 september 2009 12:19 schreef _Arthur het volgende:
[..]
Wat gebeurt er als jij op vakantie bent? Dan kan wel opeens iemand anders jouw taken overnemen?
Arbeidstijdenwet...thanks!quote:Op woensdag 16 september 2009 12:27 schreef Ps2K het volgende:
Als je oproep dienst hebt (de storings telefoon) mag je dit geloof ik maar twee weken achterelkaar doen. Check even de arbeidstijdenwet hierover.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |