helaas maar wel beter zo lijkt me...pas op voor de after the rebound rebound van hemquote:Op donderdag 17 september 2009 08:35 schreef Mutsje30 het volgende:
Ik heb er gisteren een punt achter gezet.![]()
Hij vond zelf ook dat het beter was....
Je vriend is een slappeling. Hij vond ook dat het beter was, tssquote:Op donderdag 17 september 2009 08:35 schreef Mutsje30 het volgende:
Ik heb er gisteren een punt achter gezet.![]()
Hij vond zelf ook dat het beter was....
Na 7 jaar...quote:Op donderdag 17 september 2009 08:35 schreef Mutsje30 het volgende:
Ik heb er gisteren een punt achter gezet.![]()
Hij vond zelf ook dat het beter was....
Goed van je. Kan nu wel pijn doen enzo (na 7 jaar is dat ook wel logisch) maar zoals anderen al zeiden, wees blij dat je nu van hem af bent. Het had alleen maar down hill gegaan.quote:Op donderdag 17 september 2009 08:35 schreef Mutsje30 het volgende:
Ik heb er gisteren een punt achter gezet.![]()
Hij vond zelf ook dat het beter was....
Ja, kom zeg. Nu lopen te grienen omdat hij zelf de relatie heeft lopen te verzieken door "handjes vast te houden" met z'n collega... Wat is dat voor kinderlijk gedrag, is hij geestelijk 16 jaar of zo?quote:Op donderdag 17 september 2009 10:04 schreef Mutsje30 het volgende:
Bedankt allemaal voor de adviezen en de bemoedigende woorden.
Het doet nu gewoon ontzettend veel pijn, maar hij heeft mij inderdaad geen andere keus gelaten.![]()
Hij loopt zelf ook de hele tijd te grienen, dus ik ga ervanuit dat hij niet helemaal gevoelloos is geweest in deze.
Maar goed, er is helaas niets meer aan te doen, en ik wil dit nu ook gewoon doorzetten.
Nou inderdaad ja, als je vriendin op de 16e het volgende zegt:quote:Op donderdag 17 september 2009 10:10 schreef Barbusse het volgende:
Laat hem dit topic maar lezen, misschien dat hij er wat van leren kan...
Mijn ex heeft dit topic grotendeels gelezen. Ik heb hem uiteindelijk gevraagd om in elk geval het fysieke contact met zijn collega zoveel mogelijk te beperken. Dat ik hem dat moest opleggen vond ik al erg genoeg, en was voor mij een heel duidelijk teken dat onze relatie ver om zeep was.quote:Op donderdag 17 september 2009 10:33 schreef eleusis het volgende:
[..]
Nou inderdaad ja, als je vriendin op de 16e het volgende zegt:We hadden in elk geval afgesproken dat we het nog maar even zouden aankijken, en dat ik ook goed ging nadenken. Hij zei dat hij deze week 's avonds met haar wilde afspreken om te praten, omdat hij ook graag stoom af wilde blazen. Dat vond ik dan weer goed,
dan wordt het dus op de 17e uitgemaakt...
Als TS tegen hem had gezegd wat ze hier had gepost, was er nog een kans geweest. Maar nee, thuis was het zoete broodjes bakken, overal akkoord op geven en stiekem ervan balen. Blijkbaar had TS ook geen zin of durf om moeite te doen en haar grenzen te stellen.
Dus inderdaad, laat hem het topic lezen, dan leert hij wat er WERKELIJK is gebeurdEn dat je er dus blijkbaar niet op kan vertrouwen dat vrouwen zeggen wat ze werkelijk vinden, en dat je eigenlijk dus hun denkwerk ook zelf moet doen
Waar een kern van waarheid in zit, want eigenlijk mag van een ideale man ook wel verwacht worden dat hij zelfstandig dit soort "escapades" afbreekt zonder dat hij het hoeft te vragen. Maar ja, als ik het eerlijk zou melden en toestemming zou krijgen is het toch weer een ander verhaal.
Anyway, goede zaak voor allebei dat het uit is dan maar. Als het hier niet op was misgelopen, dan was dat later wel gebeurd met dergelijke persoonlijkheden. Al benijd ik de volgende partners van zowel TS als de ex niet, want ze hebben beide nog een lange weg te gaan.
quote:Op donderdag 17 september 2009 10:41 schreef cYbErTiM het volgende:
Ok.. eerst schreeuwt iedereen 'uitmaken!! nu!!' is dat gebeurd, en dan is TS ineens dom bezig geweest en trekken we partij voor die ex (??) maw. iedereen is ineens relatie expert en heeft wat te zeuren.
[...]
Het is dus vrij kansloos om te gaan schreeuwen dat TS dit met kwade bedoeningen heeft gedaan.
inderdaadquote:Wat voor mij heel tekenend was, is dat hij juist méér contact met haar ging zoeken, terwijl hij verliefd is op haar en zij op hem. En niet uit zichzelf (in elk geval iets meer) afstand nam. Dat had ik namelijk wel van hem verwacht.
Hij hoeft daarvoor mijn gedachten niet te kunnen lezen, dat lijkt me iets dat je gewoon uit jezelf doet als je van je partner houdt.
Naja, hoe je ook went of keert: het is logisch dat hij ook verdriet heeft. Het is/was ook zijn relatie en hij heeft ook wel in de gaten dat het mis is gelopen. Beter dit, dan dat hij geen emoties toont. Je hebt een goede keuze gemaakt TS en wat je zegt: nu doorzetten! Sterkte.quote:Op donderdag 17 september 2009 10:04 schreef Mutsje30 het volgende:
Bedankt allemaal voor de adviezen en de bemoedigende woorden.
Het doet nu gewoon ontzettend veel pijn, maar hij heeft mij inderdaad geen andere keus gelaten.![]()
Hij loopt zelf ook de hele tijd te grienen, dus ik ga ervanuit dat hij niet helemaal gevoelloos is geweest in deze.
Maar goed, er is helaas niets meer aan te doen, en ik wil dit nu ook gewoon doorzetten.
Ik ben het met je eens dat ik ook wel zou verwachten van een ideale partner dat hij/zij uit zichzelf discipline weet te tonen in dit soort gevallen. Maar niet iedereen is perfect en zo'n kalverliefde kan je wel eens overkomen in lange relaties. Anyway, wel goed dat je het hem hebt laten lezen en nu je grens hebt getrokken, wat ik begreep uit je geplakte conversaties had dat laatste wel wat eerder gemogen. Niet dat dat per se de uitkomst had veranderd. Het lijkt erop dat hij bijzonder onvolwassen met dit soort dingen omgaat en dat maakt het toch geen goede combinatie. Dus je kan vast wel wat beters vinden, succes daarmee!quote:Op donderdag 17 september 2009 11:07 schreef Mutsje30 het volgende:
[..]
Mijn ex heeft dit topic grotendeels gelezen. Ik heb hem uiteindelijk gevraagd om in elk geval het fysieke contact met zijn collega zoveel mogelijk te beperken. Dat ik hem dat moest opleggen vond ik al erg genoeg, en was voor mij een heel duidelijk teken dat onze relatie ver om zeep was.
De laatste druppel is geweest dat hij samen met haar ging koken, terwijl hij haar ook nog de hele dag op het werk zag.
Ik heb hem noit toestemming gegeven om heel close met een ander te worden, ik heb hem toegestaan om een 'maatje' te hebben. Omdat ze het zo goed met elkaar konden vinden.
Wat voor mij heel tekenend was, is dat hij juist méér contact met haar ging zoeken, terwijl hij verliefd is op haar en zij op hem. En niet uit zichzelf (in elk geval iets meer) afstand nam. Dat had ik namelijk wel van hem verwacht.
Hij hoeft daarvoor mijn gedachten niet te kunnen lezen, dat lijkt me iets dat je gewoon uit jezelf doet als je van je partner houdt.
sommige mensen gaan na 30 jaar huwelijk nog uit elkaar. het is kut, dat snap ik en zeker niet niks maar nu zijn er, volgens mij, tenminste nog geen kinderen in het spel en kan TS (over een tijd) alsnog een nieuwe vis aan de haak slaanquote:
Hij hoeft geen ideale partner te zijn, van een ideale partner zou ik eerder verwachten dat hij bijvoorbeeld heel goed meehelpt in het huishouden ofzo. Of nergens z'n vuile sokken zou laten slingeren.quote:Op donderdag 17 september 2009 11:15 schreef eleusis het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat ik ook wel zou verwachten van een ideale partner dat hij/zij uit zichzelf discipline weet te tonen in dit soort gevallen. Maar niet iedereen is perfect en zo'n kalverliefde kan je wel eens overkomen in lange relaties.
Precies, je hebt er goed aan gedaan, hoe kut het ook vast zal voelen.quote:Op donderdag 17 september 2009 11:55 schreef Mutsje30 het volgende:
[..]
Hij hoeft geen ideale partner te zijn, van een ideale partner zou ik eerder verwachten dat hij bijvoorbeeld heel goed meehelpt in het huishouden ofzo. Of nergens z'n vuile sokken zou laten slingeren.
Ik verwacht van diegene die van mij houdt of zegt te houden, meer afstand neemt van diegene waar hij verliefd op is. En waarvan hij weet dat het wederzijds is.
En dat hij dan niet gaat vragen of platonisch knuffelen of handjes vasthouden oké is. En mij thuis alleen laat zitten en gezellig met haar gaat koken.
Het is geen onvolkomenheid van hem, hij heeft mij heel erg op m'n ziel getrapt, en dat heb ik hem ook laten weten. Maar het was geen reden voor hem om een stapje terug te doen, eerder om de grenzen meer te gaan opzoeken.
quote:Op donderdag 17 september 2009 13:41 schreef drijfhout het volgende:
Goed gedaan TS, verstandig gehandeld.
Klote wel natuurlijk, heel veel sterkte.
En aan de vast nog wel eens meelezende vriend: Heel veel kook en knuffelplezier. Vanuit een lange relatie overstappen naar een 24/7 relatie met je collega - it's like building your own brand new prison in mij humble opinion. Geniet van je nieuwe 'vrijheid'.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |