Ik ben er zelf een beetje mee bezig en siegfried ook.quote:Op vrijdag 13 november 2009 09:34 schreef Tijgertje. het volgende:
Ik vind het vervelend dat er zo onduidelijk met aanvragen word omgegaan.
Ja, leuk, maar over die andere 8 aanvragen heb ik niks meer gehoord hé.quote:Op vrijdag 13 november 2009 09:39 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Ik ben er zelf een beetje mee bezig en siegfried ook.
Dio lijkt overigens wel te moeten kunnen! Daar gaan we eerst voor meeelen.
Jmaar dat gaat niet zo snel.quote:Op vrijdag 13 november 2009 09:40 schreef Tijgertje. het volgende:
[..]
Ja, leuk, maar over die andere 8 aanvragen heb ik niks meer gehoord hé.
Moet je nu nog gaan mailen voor Dio? In dat geval regel ik zelf wel iets, want dat word dus helemaal niks meer.
Is er uberhaupt iets gedaan met mijn aanvragen.quote:Op vrijdag 13 november 2009 09:43 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Jmaar dat gaat niet zo snel.tis niet zo dat we met al die bedrijven en weet ik veel op msn zitten.
Iedereen heeft weer een andere manier van accrediteren. Het is een heel traject wat we op moeten starten.
Ja, het is inderdaad erg intensief. Mailen en dan telefonisch lastigvallen werkt vaak het beste, maar de grens tussen druk zetten en irritant gevonden worden is errrg lastig.quote:Op vrijdag 13 november 2009 09:43 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Jmaar dat gaat niet zo snel.tis niet zo dat we met al die bedrijven en weet ik veel op msn zitten.
Iedereen heeft weer een andere manier van accrediteren. Het is een heel traject wat we op moeten starten.
quote:Op vrijdag 13 november 2009 10:43 schreef freud het volgende:
[..]
Is er trouwens al bericht van Night of the Proms? Heb expres de persaccreditatiemail die ik van ze kreeg op persoonlijke titel niet gebruikt, maar zou het erg jammer vinden als het niet door zou gaan.
Check! Is opgepakt nuquote:Op vrijdag 13 november 2009 10:43 schreef freud het volgende:
[..]
Is er trouwens al bericht van Night of the Proms? Heb expres de persaccreditatiemail die ik van ze kreeg op persoonlijke titel niet gebruikt, maar zou het erg jammer vinden als het niet door zou gaan.
En ook alweer geregeld! Snel geschakeld daarquote:
zie de user boven jequote:Op zaterdag 14 november 2009 19:38 schreef Juicyhil het volgende:
Zijn er fotografen die vanavond naar Night of the Proms gaan? Zo ja, van wie kunnen we foto's voor de Fp gebruiken?
Mooi, MrManiak vroeg het, die is daar nu. Zal hem even blij maken.quote:
uiteraard! het is nu inderdaad even wat rustiger maar we zijn hard bezig met nieuwe dingen.quote:Op zaterdag 14 november 2009 19:40 schreef Ynske het volgende:
hebben jullie binnenkort weer leuke dingen op de stapel liggen?
Ja, dat ziet er wel tof uit!quote:Op zaterdag 14 november 2009 21:28 schreef Puala het volgende:
Is iets kleiners als buren bij kaarslicht ook leuk voor fok?
Oke, ik wil wel gaan dan voor fokquote:Op zaterdag 14 november 2009 21:29 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Ja, dat ziet er wel tof uit!
Dat zou heel leuk zijn!quote:
Hey freud,quote:Op vrijdag 13 november 2009 19:12 schreef freud het volgende:
[..]
En ook alweer geregeld! Snel geschakeld daar. Gelukkig is Maaike daar wel sterk in, snel reageren. Kunnen andere organisaties ook wel wat van leren. Zal haar ook even vragen naar andere events die ze regelt.
Ik denk dat ik ze die avond al online kan hebben. Is de tekst er ook al trouwens? Ik kan nog wel wat schrijven, maar dan wordt het krap om het die avond te doen. De pics willen jullie als permlink he? Misschien dan handiger om ze bij Fok op de server te zetten.quote:Op zondag 15 november 2009 13:55 schreef MrManiak het volgende:
[..]
Hey freud,
Heb je een schatting voor me wanneer er foto's online komen? Ik zou er graag een paar willen gebruiken voor een verslag op de FP.
Als je ze gewoon mailt weer, naar de fokfotograaf-mail en ook naar MrM. z'n mail. Dan komt dat wel goed.quote:Op zondag 15 november 2009 16:05 schreef freud het volgende:
[..]
Ik denk dat ik ze die avond al online kan hebben. Is de tekst er ook al trouwens? Ik kan nog wel wat schrijven, maar dan wordt het krap om het die avond te doen. De pics willen jullie als permlink he? Misschien dan handiger om ze bij Fok op de server te zetten.
Foto's zijn in de mail onderweg!quote:Op zondag 15 november 2009 18:04 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Ik upload ze eerst en dan zorg ik dat je wat foto's krijgt mrmaniaaaak
ja hoor! stuur maar opquote:Op donderdag 19 november 2009 09:13 schreef PdeHoog het volgende:
Hebben jullie nog interesse in een fotoverslag van dit? http://www.paard.nl/Default.aspx?event-filter=1&id=1266166#index1266166
Zo ja, ik moet de foto's nog verder uitzoeken en zal denk ik een en ander zaterdag aan kunnen leveren. Is dat nog op tijd genoeg?
ik heb ze! morgenochtend voor bij de koffiequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |