och Elinquote:Op dinsdag 15 september 2009 22:34 schreef Kleurdoos het volgende:
dan doe ik ook mee!
maar zo ligt ze nooit meer, altijd foetushouding
[ afbeelding ]
Ik heb in Thijs zijn eigen bed een Aerosleep, nu nog zover komen dat ik hem daar in legquote:Op woensdag 16 september 2009 09:18 schreef miss_sly het volgende:
Al die buikslapende kindjesZo ligt Senna ook het liefst, dus dat wordt vast ook een buikslapertje. NU alleen nog maar onder begeleiding
Beterschap voor Seb, arme knul
quote:Op woensdag 16 september 2009 09:37 schreef Estrys het volgende:
neusspray, ik ben volgens mij nog niet helder genoeg geweest 's nachts om dat te bedenkenHet staat notabene op mn nachtkastje. Vannacht eens proberen
Dat heeft Joep ook heel vaak! Heb er eigenlijk helemaal niet over nagedacht of ik daar iets aan moest doenquote:Op woensdag 16 september 2009 10:06 schreef miss_sly het volgende:
ow ja en dan nog een vraag: ze ligt nu in de box, gekleed in een rompertje met korte mouw, shirtje met lange mouwen, broekje en sokken, maar ze heeft koude handjes en koude wangetjes. Is het hier dan te koud en moet ik al de verwarming aanzetten? Ik vind het her zelf niet koud, maar ik ga haar natuurlijk binnen ook geen wantjes en muts aandoen
Hij lag wel in zijn eigen bed, maar laatst hadden we een logeetje en is Thijs weer bij ons gekomen en lekker gebleven. Hij mag nu bij ons blijven tot hij om kan rollenquote:Op woensdag 16 september 2009 09:56 schreef miss_sly het volgende:
Ow McLaura, slaapt Thijs ook nog niet in zijn eigen bed? Senna slaapt ook nog in haar wiegje en een deel van de tijd bij mijVind het zo gezellig nog, wil haar helemaal niet zo ver weg hebben.
Sja, ik vind 'tegen wiegendood' een gewaagde uitspraak, want dan zou de kans 0% moeten worden en dat kan niemand garanderen. Feit is wel dat het veiliger is dan een gewoon matras, mits goed gebruikt (en dus ook met een Aerosleep matrasovertrek).quote:Trouwens, die Aerosleep is helemaal niet zo goed als er wordt beweerd he. Dat is toch dat matras tegen wiegendood?
Hier hetzelfde hoor, volgens mij kan het geen kwaad, en als ze het vervelend vindt hoor je het wel;)quote:Op woensdag 16 september 2009 10:06 schreef miss_sly het volgende:
ow ja en dan nog een vraag: ze ligt nu in de box, gekleed in een rompertje met korte mouw, shirtje met lange mouwen, broekje en sokken, maar ze heeft koude handjes en koude wangetjes. Is het hier dan te koud en moet ik al de verwarming aanzetten? Ik vind het her zelf niet koud, maar ik ga haar natuurlijk binnen ook geen wantjes en muts aandoen
Nee, ik geef alles weg.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:13 schreef Joshua. het volgende:
Hebben julie dat ook dat je alle baby kleertjes bewaren voor eventueel een tweede.
Wij hebben tot nu toe nog alles bewaart.
Ja, maar ik ben met IVF zwanger geworden en weet niet of ik dat allemaal nog een keer wil. En sowieso niet binnen een paar jaar.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:15 schreef Joshua. het volgende:
Ik heb wel zoiets er mankeert toch niks aan het het scheelt dan toch wel tegen die tijd een hoop geld.
Dan wordt het natuurlijk een heel ander verhaal als je met IVF zwanger bent geraakt.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:17 schreef McLaura het volgende:
[..]
Ja, maar ik ben met IVF zwanger geworden en weet niet of ik dat allemaal nog een keer wil. En sowieso niet binnen een paar jaar.
Ga ik ook doen met het dure spul (Lief, Z8, etc.) Om het idd dan snel weer uit te gevenquote:Op woensdag 16 september 2009 10:30 schreef Estrys het volgende: ik ga tzt ook weer een hoop verkopen op een tweedehands beurs, vang ik er nog een klein zakcentje voor(die ik dan weer helemaal opmaak op diezelfde beurs
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |