och Elinquote:Op dinsdag 15 september 2009 22:34 schreef Kleurdoos het volgende:
dan doe ik ook mee!
maar zo ligt ze nooit meer, altijd foetushouding
[ afbeelding ]
Ik heb in Thijs zijn eigen bed een Aerosleep, nu nog zover komen dat ik hem daar in legquote:Op woensdag 16 september 2009 09:18 schreef miss_sly het volgende:
Al die buikslapende kindjesZo ligt Senna ook het liefst, dus dat wordt vast ook een buikslapertje. NU alleen nog maar onder begeleiding
Beterschap voor Seb, arme knul
quote:Op woensdag 16 september 2009 09:37 schreef Estrys het volgende:
neusspray, ik ben volgens mij nog niet helder genoeg geweest 's nachts om dat te bedenkenHet staat notabene op mn nachtkastje. Vannacht eens proberen
Dat heeft Joep ook heel vaak! Heb er eigenlijk helemaal niet over nagedacht of ik daar iets aan moest doenquote:Op woensdag 16 september 2009 10:06 schreef miss_sly het volgende:
ow ja en dan nog een vraag: ze ligt nu in de box, gekleed in een rompertje met korte mouw, shirtje met lange mouwen, broekje en sokken, maar ze heeft koude handjes en koude wangetjes. Is het hier dan te koud en moet ik al de verwarming aanzetten? Ik vind het her zelf niet koud, maar ik ga haar natuurlijk binnen ook geen wantjes en muts aandoen
Hij lag wel in zijn eigen bed, maar laatst hadden we een logeetje en is Thijs weer bij ons gekomen en lekker gebleven. Hij mag nu bij ons blijven tot hij om kan rollenquote:Op woensdag 16 september 2009 09:56 schreef miss_sly het volgende:
Ow McLaura, slaapt Thijs ook nog niet in zijn eigen bed? Senna slaapt ook nog in haar wiegje en een deel van de tijd bij mijVind het zo gezellig nog, wil haar helemaal niet zo ver weg hebben.
Sja, ik vind 'tegen wiegendood' een gewaagde uitspraak, want dan zou de kans 0% moeten worden en dat kan niemand garanderen. Feit is wel dat het veiliger is dan een gewoon matras, mits goed gebruikt (en dus ook met een Aerosleep matrasovertrek).quote:Trouwens, die Aerosleep is helemaal niet zo goed als er wordt beweerd he. Dat is toch dat matras tegen wiegendood?
Hier hetzelfde hoor, volgens mij kan het geen kwaad, en als ze het vervelend vindt hoor je het wel;)quote:Op woensdag 16 september 2009 10:06 schreef miss_sly het volgende:
ow ja en dan nog een vraag: ze ligt nu in de box, gekleed in een rompertje met korte mouw, shirtje met lange mouwen, broekje en sokken, maar ze heeft koude handjes en koude wangetjes. Is het hier dan te koud en moet ik al de verwarming aanzetten? Ik vind het her zelf niet koud, maar ik ga haar natuurlijk binnen ook geen wantjes en muts aandoen
Nee, ik geef alles weg.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:13 schreef Joshua. het volgende:
Hebben julie dat ook dat je alle baby kleertjes bewaren voor eventueel een tweede.
Wij hebben tot nu toe nog alles bewaart.
Ja, maar ik ben met IVF zwanger geworden en weet niet of ik dat allemaal nog een keer wil. En sowieso niet binnen een paar jaar.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:15 schreef Joshua. het volgende:
Ik heb wel zoiets er mankeert toch niks aan het het scheelt dan toch wel tegen die tijd een hoop geld.
Dan wordt het natuurlijk een heel ander verhaal als je met IVF zwanger bent geraakt.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:17 schreef McLaura het volgende:
[..]
Ja, maar ik ben met IVF zwanger geworden en weet niet of ik dat allemaal nog een keer wil. En sowieso niet binnen een paar jaar.
Ga ik ook doen met het dure spul (Lief, Z8, etc.) Om het idd dan snel weer uit te gevenquote:Op woensdag 16 september 2009 10:30 schreef Estrys het volgende: ik ga tzt ook weer een hoop verkopen op een tweedehands beurs, vang ik er nog een klein zakcentje voor(die ik dan weer helemaal opmaak op diezelfde beurs
)
dit is naar mijn mening ook wel een gewaagde uitspraakquote:Op woensdag 16 september 2009 10:12 schreef McLaura het volgende:
[..]
Hij lag wel in zijn eigen bed, maar laatst hadden we een logeetje en is Thijs weer bij ons gekomen en lekker gebleven. Hij mag nu bij ons blijven tot hij om kan rollen
[..]
Sja, ik vind 'tegen wiegendood' een gewaagde uitspraak, want dan zou de kans 0% moeten worden en dat kan niemand garanderen. Feit is wel dat het veiliger is dan een gewoon matras, mits goed gebruikt (en dus ook met een Aerosleep matrasovertrek).
Veiliger dan een gewoon matras, maar geen garantie dat er niks gebeurt. Tsja....quote:Op woensdag 16 september 2009 11:09 schreef Estrys het volgende:
[..]
dit is naar mijn mening ook wel een gewaagde uitspraakfeit is wel dat het nogal een smak geld is
Precies.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:14 schreef huuphuup het volgende:
en verder moet iedereen qua matrasjes maar gewoon doen wat hem/haar goeddunkt.
Ja, wat gaan ze hard hè, die kleine wurmpies! Thijs heeft geen 50 aangekund, en 56 is nu plaats aan het maken voor 62. Alleen echt grootvallende shirts en broeken kan hij nog aan.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:14 schreef huuphuup het volgende:
Kleertjes, de stapel 50 heb ik hier al de kast uitgemikt en nog een week of 2 of 3 ofzo en dan kan 56 er achteraan geloof ik.![]()
Vanaf dat Seb drie maanden was liet ik hem op zijn buik slapen, anders sliep hij niet. Ik heb het toen met de huisarts over gehad en die zei dat wanneer ze hun hoofd al op kunnen tillen het niet zo erg is. Hij ging weleens huilen omdat hij wakker werd en niet wist wat hij met zijn hoofd moest doenquote:Op woensdag 16 september 2009 11:29 schreef tessie het volgende:
Ik heb alle kleertjes die niet meer passen nog steeds achterin de kast liggen. Ik weet ook niet waar ik ze moet laten eigenlijk, wil ze niet wegdoen want ik hoop dat we nog een tweede kindje krijgen.
En een aerosleep waren wij ook van plan te kopen, we hadden zelfs het beddengoed er al voor. Maar dat hebben we later, na wat meer research toch maar weer terug gebracht.
Hoe doen degenen met de buikslapertjes dat eigenlijk? Laten jullie je baby's gewoon op de buik slapen?
Graeme wil overdag dus echt alleen maar op zijn buik slapen, dus daarom laat ik hem nu gewoon in de huiskamer slapen want ik durf hem echt niet alleen te laten op zijn buik.
Inderdaadquote:Op woensdag 16 september 2009 11:31 schreef bodpa09 het volgende:
Bijdeweg: Wat leuk dat je actief meepost Joshua!
anders mag ik ze toch? voor mijn A.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:43 schreef huuphuup het volgende:
oh en nog over kleertjes bewaren...
ik ken mezelf
ik raak erg snel uitgekeken op kleding en ik weet van mezelf nu al dat ik voor een volgend kindje, of het nou een jongetje of een meisje is, toch ook allemaal nieuwe dingetjes wil kopen. Dus tsja, dan kan ik het beter nu proberen te verkopen.
Practische dingen zoals witte rompertjes en ook wat roze rompers die ik mooi vind (voor als we nog een meid krijgen) bewaar ik wel, en zoals gezegd wat dingen die ik echt heel heel erg leuk vind.
Nee joh Bar. Hij wordt toch ook stil als hij bij jou ligt? Dat klinkt wel helemaal lekker samen in de schommelstoelquote:Op woensdag 16 september 2009 11:50 schreef _Bar_ het volgende:
Tuniviel dat drink probleem herken ik maar al te goed.
Wat hier hielp, was om Thijs naar de slaapkamer te gaan, in bed te gaan liggen, het donker maken, geen radio-tv-mobiel-telefoon aan of binnen handbereik, het liefste trok ik ook nog het dekbed beetje over ons heen, en zelf ook niks zeggen.
Het is een moeilijke tijd hoor zodra ze alles gaan ontdekken, maar ook daar kom je weer uit, al kost het wat creativiteit en heel veel geduld.
Hier zit ik er beetje doorheen, hier gaat het even goed en daarna weer terug bij "af"
Ben weer aldoor aan het voeden geweest vanmorgen, gewoonweg elk uur, om 10 uur naar beneden gegaan, daar nog een keer gedronken, en toen werd het huilen gillen, het enige wat hielp om Roy rustig te krijgen was Roy dicht tegen me aan te houden en in de schommelstoel te gaan zitten en schommelen.
Toen viel hij in slaap, ben nog heel even door gaan schommelen en daarna hem in bed gelegd, en daar ligt hij nu al een half uurtje rustig te slapen.
Maar men wat kunnen ze je onzeker maken zeg.
Begin me echt steeds meer af te vragen of het niet bij mij ligt.
Wel aan je handen, achter de loopwagen, langs tafel en andere meubelstukken. Los niet. Een hand is al best spooky, dan wil ie ook iets in zijn andere handquote:Op woensdag 16 september 2009 11:40 schreef Estrys het volgende:
hij kan toch nog niet lopen of wel bodpa?
Ik denk dat wij nog een Seb krijgen. Als een volgende net zo druk is kunnen we onze lol opquote:Op woensdag 16 september 2009 11:54 schreef bodpa09 het volgende:
[..]
Wel aan je handen, achter de loopwagen, langs tafel en andere meubelstukken. Los niet. Een hand is al best spooky, dan wil ie ook iets in zijn andere hand. Ik bedoelde dat ie op het muziekje danst, hij staat tegen de salontafel (groot woord voor zo'n 25 euro ding van Ikea
), boek op tafel , schudden met zijn billen en zwaaien met zijn armen, compleet met kniebuigingen. Dat heeft ie niet van mij hoor.
Wat denken jullie trouwens dat een eventuele tweede zou worden? Ik zie mezelf op de een of andere manier met twee jongens.
Het "probleem"is dat Roy als we hem niet vast houden en mee schommelen, of mee op de bank gaan liggen, het nergens echt 10 min volhoud, zonder van het huilen gillen te maken.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:54 schreef Estrys het volgende:
[..]
Nee joh Bar. Hij wordt toch ook stil als hij bij jou ligt? Dat klinkt wel helemaal lekker samen in de schommelstoelVertrouw op jezelf. Je moet hem gewoon nog even leren kennen en dat komt snel hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |