quote:Op maandag 14 september 2009 13:32 schreef Elcadarn het volgende:
misschien de belangrijkste punten uit het vorige topic in de OP zetten ?
Als mensen het eerste topic niet gelezen hebben, kan dat handig ziijn
Ik voorspel dat Jogy het weer opneemt voor de webbot en stelt dat de bot het niet fout heeft maar slechts 'overdrijft':')quote:Op maandag 14 september 2009 14:03 schreef SpecialK het volgende:
wat is de eerst volgende voorspelling nu?
You know me to wellquote:Op maandag 14 september 2009 15:59 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik voorspel dat Jogy het weer opneemt voor de webbot en stelt dat de bot het niet fout heeft maar slechts 'overdrijft':')
aankomende week zou er al een kleine aanloop zijn volgens urbansurvival ook.quote:Op zaterdag 19 september 2009 14:56 schreef jogy het volgende:
Ik gooi er maar even alleen het volgende neer. 25 oktober is een datum om te volgen wat doorvloeit tot december met betrekking tot het afsterven van de dollar (dus de neergang gaat door tot december denk ik), hoofdzakelijk een VS aangelegenheid maarja, global economy ey. De Verdachte Sterfgevallen zullen ook alleen maar meer voorkomen overigens, oh en een revolutie in de VS die op gang komt in begin juli 2010
25 oktober is dus het eerste 'zichtbare' wat op de agenda staat volgens de webbot gasten.
Het is best goed leesvoer en geeft je ook wat inzicht in de nuance die de rapporten geven plus de positieve kanten en nog wat dingetjes. Ik vind het wel 10 dollar waard maar dat is persoonlijk.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 14:53 schreef Sp00k13 het volgende:
[..]
aankomende week zou er al een kleine aanloop zijn volgens urbansurvival ook.
ik zie dat jij het laatste rapport aangeschaft hebt is het de moeite waard?
Of kan ik beter wachten tot de dollar helemaal ingestort is?
Ga ik em ook maar aanschaffen ben wel nieuwsgierig naar het document.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 17:11 schreef jogy het volgende:
[..]
Het is best goed leesvoer en geeft je ook wat inzicht in de nuance die de rapporten geven plus de positieve kanten en nog wat dingetjes. Ik vind het wel 10 dollar waard maar dat is persoonlijk.
Die 5 euro ben je kwijt mên, sorrie.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:07 schreef SpecialK het volgende:
Hey jogy... hier je kans om de uitreiking van de nobelprijs van de vrede aan obama terug te proberen te lezen in de webbot voorspelling. Ik denk dat je wel genoeg fantasie hebt om het voor elkaar te krijgen. Sterker nog. Ik heb er 5 euro op staan.
Heeft Blossom Goodchild weer een ruft gelaten?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 18:02 schreef Nee het volgende:
Ik had ook gehoord dat Aliens maar weer eens gingen landen rond die datum. Leuk.
Bijna goed.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 18:02 schreef Nee het volgende:
Ik had ook gehoord dat Aliens maar weer eens gingen landen rond die datum. Leuk.
Als "the government" het uitbrengt, incl. TV-show, denk ik niet dat het de goeie zullen zijnquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 22:44 schreef Nee het volgende:
Bijna goed.
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread508356/pg1
Ik hoor hier net in een interview met David Wilcock dat hij ook bevestigt dat er full-disclosure zal zijn, incl 2u durende TV-show, nog voor het einde van dit jaar ...quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 22:44 schreef Nee het volgende:
Bijna goed.
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread508356/pg1
Deze kunnen we gelukkig al klasserenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 18:18 schreef UncleScorp het volgende:
Of 11 oktober een nuke op Washington DC ?
Oeh, nou, als hij het zegt moet het wel waar zijn hequote:Op zondag 11 oktober 2009 21:11 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ik hoor hier net in een interview met David Wilcock dat hij ook bevestigt dat er full-disclosure zal zijn, incl 2u durende TV-show, nog voor het einde van dit jaar ...
En als het niet doorgaat?quote:Op zondag 11 oktober 2009 21:11 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ik hoor hier net in een interview met David Wilcock dat hij ook bevestigt dat er full-disclosure zal zijn, incl 2u durende TV-show, nog voor het einde van dit jaar ...
Nou die klinkt lekker positief.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 20:14 schreef Nee het volgende:
Ik gooi er nog maar een tegen aan:
Ik neem 'm uiterst serieus, zo'n melding waarin een computerspelletje gebruikt wordt om te laten zien hoe het er aan toe zal gaan.quote:
Nogal wiedes dat een New York of Washington gevaar loopt, je gaat als terrorist ook niet Schubbekutteveen opblazen natuurlijkquote:
Nee dan sluiten we Fokquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:13 schreef Dragorius het volgende:
En wat als dit ook weer overwaait? Gaan we dan toch weer met zijn allen erin geloven?
Als jij het zegt zal het zeker waar zijnquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 09:54 schreef _Led_ het volgende:
Oeh, nou, als hij het zegt moet het wel waar zijn he
Dat zou wat zijn, hele zakendeals, miljoenendeals die niet doorgaan omdat iemand een "voorspelling" doet, met de voorkennis dat al die eerdere niet zijn uitgekomen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:18 schreef Bastard het volgende:
En hoezo nou weer 'geloven' ??
Je kan toch iets horen en rekening meehouden.. als een soort van haast een spelletje zou je kunnen zeggen.
Heeft niks met geloven te maken... rekening mee houden wel. Als ik toevallig die dag een dag gepland had staan in Washington, ik weet niet of ik er heen zou gaan.
Okee, we nemen de proef op de som om the kijken wie er geloofwaardiger is !quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:20 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Nee dan sluiten we Fok
[..]
Als jij het zegt zal het zeker waar zijn
Nou ik vind het vrijblijvende informatie die ik hoor, in mijn achterhoofd stop en tegen die dag kijk ik wel wat er gebeurt. Gebeurt er niks, prima, gebeurt er wel wat .. damm where in for some shit.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:21 schreef Dragorius het volgende:
[..]
Dat zou wat zijn, hele zakendeals, miljoenendeals die niet doorgaan omdat iemand een "voorspelling" doet, met de voorkennis dat al die eerdere niet zijn uitgekomen.
Het staat iedereen vrij natuurlijk en ik ben vrij "TRU" qua gedachtengoed (dat weet je) maar dit gaat mij de pet te boven.
Dat is ieders goed recht inderdaadquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:24 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nou ik vind het vrijblijvende informatie die ik hoor, in mijn achterhoofd stop en tegen die dag kijk ik wel wat er gebeurt. Gebeurt er niks, prima, gebeurt er wel wat .. damm where in for some shit.
Euh ... dat zou gewoon betekenen dat hij op dat punt evenveel onzin uitkraamt als jij dagelijks doetquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:22 schreef _Led_ het volgende:
David Wilcock zegt dit jaar full disclosure met een 2 uur durend tv programma, ik zeg van niet.
Als ik nou gelijk krijg, luister je dan voortaan naar mij ipv naar hem ?
Agreed ...quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:24 schreef Bastard het volgende:
Nou ik vind het vrijblijvende informatie die ik hoor, in mijn achterhoofd stop en tegen die dag kijk ik wel wat er gebeurt. Gebeurt er niks, prima, gebeurt er wel wat .. damm where in for some shit.
Psssst... Ik ben niet degene die dagelijks aan komt zetten met ufo's, toververhalen, voorspellingen die niet uitkomen, anekdotes over geesten die gelul blijken te zijn na controle etceteraquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:44 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Euh ... dat zou gewoon betekenen dat hij op dat punt evenveel onzin uitkraamt als jij dagelijks doet![]()
Pssst ... dat heeft tenminste nog enige inhoudquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:50 schreef _Led_ het volgende:
Psssst... Ik ben niet degene die dagelijks aan komt zetten met ufo's, toververhalen, voorspellingen die niet uitkomen, anekdotes over geesten die gelul blijken te zijn na controle etcetera
De lengte van dat filmpje!quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 20:14 schreef Nee het volgende:
Ik gooi er nog maar een tegen aan:
Ik meen mij te herinneren dat de voorspelling niet al te accuraat was. Je moest weer flink wat fantasie toepassen om van DIE datum de startdatum van de crisis te maken.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 01:30 schreef jogy het volgende:
Feit blijft dat de webbot correct was met de datum van het begin van deze huidig lopende economische crisis, wel te extreem ( godzijdank)
Wacht even, gezien je uitspraak, praten we over een voorspelling die diverse jaren ernaast zat?quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 09:30 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik meen mij te herinneren dat de voorspelling niet al te accuraat was. Je moest weer flink wat fantasie toepassen om van DIE datum de startdatum van de crisis te maken.
Feit blijft dat dat dus niet echt een feit was maar wishful thinking.
Nou ja, er is sowieso niet specifiek 1 dag waarop de crisis begon.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 09:34 schreef Ticker het volgende:
[..]
Wacht even, gezien je uitspraak, praten we over een voorspelling die diverse jaren ernaast zat?
Nee dat ging over vorig jaar oktober. Maar de datum die genoemd werd zat er echt enkele weken naast. De crisis was al lang en breed bezig en lehman brothers was al over de kop gegaan (het punt waarop volgens iedereen de crisis begon). Op de dag die de webbot als beginpunt aanwees was eenofandere insignificant kutbedrijfje over de kop gegaan maar ik herinner mij dat die gebeurtenis eventjes heel anders geinterperteerd werd door mening TRU forummerquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 09:34 schreef Ticker het volgende:
[..]
Wacht even, gezien je uitspraak, praten we over een voorspelling die diverse jaren ernaast zat?
Ik meen mij te herinneren dat die datum aardig klopt alszijnde de start/doorbraak van de crisis zoals ie nu is. De hypotheekcrisis was al ff gaande maar de economische crisis upgrade kwam in ieder geval in het grote publiek op die datum. IJsland ging failliet op die datum, een westers land en dat schokte mensen ook ietwat. Ach het staat allemaal in het vorige topicquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 09:30 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik meen mij te herinneren dat de voorspelling niet al te accuraat was. Je moest weer flink wat fantasie toepassen om van DIE datum de startdatum van de crisis te maken.
Feit blijft dat dat dus niet echt een feit was maar wishful thinking.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |