Jawelquote:Op dinsdag 29 september 2009 09:26 schreef janrad het volgende:
Maar je dashboard toch niet?. Verder prima game hoor, net mijn audi TT flink geupgrade en man wat een beest van auto is dat nu. Tunen gaat ook prima en het geluid is ook vet, alhoewel ik daar in het begin anders over dacht.
Precies. Zo gek was het niet geweest. Het was inderdaad best mogelijk, maar je kan niet zeggen dat het vast stond, en dus kan je niet zeggen dat het is uitgesteld. (En dus moet je niet huilen.) Het blijft natuurlijk jammer.quote:Op dinsdag 29 september 2009 09:02 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
Interpretatie?![]()
Het is gewoon een uitspraak die serieus genomen kan worden, helemaal als je even kijkt naar de release van de vorige delen. Bijna allemaal aan het einde van het jaar.
Dus zo gek was het niet geweest als deel 5 ook met kerst in de winkels had gelegen.
Maar hoe kan dat nu een bevestiging zijn? Niet lang hoeft toch niet per se december te betekenen? In ieder geval kan je niet echt zeggen dat ze aan het uitstellen zijn.quote:Op dinsdag 29 september 2009 09:02 schreef S1nn3rz het volgende:
Dus ik weet niet hoeveel en van wie jij bevestiging nodig hebt als dit al niet genoeg is.
Zowel met auto als motorfietsen en de effecten, zoals in NFS, treden dan maar minimaal op.quote:Op dinsdag 29 september 2009 09:24 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Heb jij wel eens met 200 over een circuit geraced?
Het ziet er dan wel aardig blurrie uit.
En waar is overal precies? Geef eens wat linkjes.quote:Op dinsdag 29 september 2009 11:00 schreef Gewas het volgende:
Hoe weten jullie eigenlijk allemaal dat ie is uitgesteld? Ik lees overal wat anders, vaag allemaal.
Maart 2010 is in Azie he, nog niet hier..quote:Op dinsdag 29 september 2009 11:04 schreef PeeJay1980 het volgende:
[..]
En waar is overal precies? Geef eens wat linkjes.
Als je in google GT5 + maart 2010 intypt, krijg je voldoende hits van grote gamessites.
Geschiedenis leert ons dat games daar als eerste hun release krijgen. Dan meestal de VS en daarna Europa. Zoals al eerder aangegeven in het topic, kan het voor ons zelfs tot de zomer duren.quote:Op dinsdag 29 september 2009 12:06 schreef UntilMyEnd het volgende:
[..]
Maart 2010 is in Azie he, nog niet hier..
Ik heb NFS Shift ook gekocht, zeer zekere een vette game, maar toch echt geen concurrentie voor GT5 hoor. GT5 is echt veel meer sim dan Shift wat mijns inziens echt een arcaderacer is. Vet spel, veel mogelijkheden, de Ring (Al heeft bijna elke racegame die tegenwoordig), en ook nog aardig wat verschillende racemodussen en best aardig wat auto. Maar GRID vind ik bijvoorbeeld al fijner spelen.quote:Op dinsdag 29 september 2009 07:41 schreef janrad het volgende:
Tja ik denk persoonlijk wel dat ze hun eigen glazen aan het ingooien zijn. Ik ben nu al een tijdje met NFS Shift bezig en ik moet zeggen dat ie me bijzonder goed bevalt. Het zal wel niet zo mooi zijn als GT5 maar toch is het een concurent voor GT5 denk ik dan.
Als ie met de kerst niet uitkomt laat ik em links liggen en verkoop ik de hele handel.quote:Op dinsdag 29 september 2009 20:31 schreef JJH het volgende:
[..]
Ik heb NFS Shift ook gekocht, zeer zekere een vette game, maar toch echt geen concurrentie voor GT5 hoor. GT5 is echt veel meer sim dan Shift wat mijns inziens echt een arcaderacer is. Vet spel, veel mogelijkheden, de Ring (Al heeft bijna elke racegame die tegenwoordig), en ook nog aardig wat verschillende racemodussen en best aardig wat auto. Maar GRID vind ik bijvoorbeeld al fijner spelen.
Terug naar GT5 nu, als ie ooit nog uitkomt.
Wat heb je te koop. Want check hier maar.quote:Op dinsdag 29 september 2009 20:34 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
Als ie met de kerst niet uitkomt laat ik em links liggen en verkoop ik de hele handel.
Een PS3 Prologue pack met een zwikkie games en een hdmi kabel. Dan eventueel ook met een G25 stuur aangezien die toch niet werkt op mn 360.quote:Op dinsdag 29 september 2009 21:44 schreef trance_fan het volgende:
[..]
Wat heb je te koop. Want check hier maar.
Ziet er best aardig uitquote:Op vrijdag 2 oktober 2009 10:36 schreef Pheno het volgende:
Nieuwe screens van vandaag:
http://us.gran-turismo.com/us/news/d5081.html
quote:Op zondag 4 oktober 2009 21:35 schreef Meike26 het volgende:
Ben ik het niet mee eens.
GT3 was juist saai en met GT4 heb ik persoonlijk veel lol mee gehad. Na het uitspelen heb ik bijvoorbeeld GT4 nogmaals gespeeld en zoveel mogelijk auto's (verschillende, geen dubbele wagens in de garage) in het zwart aangekocht... De auto's die ik kreeg die een andere kleur hadden, gooide ik er dan ook standaard uit en wisselde deze in voor releatief goedkopere wagentjes in het zwart.
Inclusief de specials natuurlijk
zie pm.quote:Op dinsdag 29 september 2009 21:46 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
Een PS3 Prologue pack met een zwikkie games en een hdmi kabel. Dan eventueel ook met een G25 stuur aangezien die toch niet werkt op mn 360.
Die is best glijerig inderdaad.Probeer dan maar eens een Ford GT trouwens.quote:Op zondag 4 oktober 2009 10:55 schreef SToRM81 het volgende:
Gisteren bij GT5P de tuned versie van de Lancer Evolution IX en de Skyline R35 gekocht. Nu begint het spel pas echt leuk te worden vind ik, alhoewel die Skyline nog weleens plots durft uit te breken
Natuurlijk moet er ook wel ergens een grens getrokken worden, want die Mercedes loopwagen van 2 pk ofzoiets, ja dat slaat nergens op. Net zoals dat er een Mazda Demio in GT1 en 2 zat. Totaal onnodig.quote:Op zondag 4 oktober 2009 22:24 schreef Wii-Style het volgende:
Auto's en circuits boeien mij totaal niet. Genoeg bekende auto's (en niet van die stomme personenauto's en SUV's) en bekende circuits die in het echt bestaan vind ik best.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |