Dit is wel lekker, het is wel zo zoet dat het glazuur van je tanden springt. je kn het kopen bij van die chinese supermarkten.quote:Op donderdag 17 september 2009 23:15 schreef bloodacolyte het volgende:
[..]
in de kroeg waar ik werk hebben we het
en ik heb ooit deze gehad:
[..]
[ afbeelding ]
vanaf nu diequote:Op zondag 13 september 2009 14:28 schreef Pingwingei het volgende:
[ afbeelding ]
Tevens de blauwe variant.
Alsmede Golden Power, Rodeo, Bullit... Eigenlijk alles wel
Er zit dus echt wel veel smaak verschil aanquote:Op vrijdag 18 september 2009 23:06 schreef Frederick_Blah het volgende:
Bullit, Euroshopper, Golden Power, Red Bull, die van de Lidl.. allemaal weleens, de een wat vaker dan de ander, gedronken. Ik proef niet al te veel verschil. Misschien wel als ik het dagelijks dronk.
Is dat lekker?quote:
schrijf een REVquote:Op zaterdag 19 september 2009 18:38 schreef Rijpie het volgende:
vanmiddag de 30ct versie van super de boer gedronken, en die smaakt precies hetzelfde als de euroshopper.
(naar mijn idee iets te zuur)
Nos is een aanrader. Redbull is niks vergeleken met Nos.quote:Op maandag 14 september 2009 17:27 schreef blckbb het volgende:
Tried:
- Slammers!
- Red Bull
- Mixxed Up van de Lidl
- ES
- Monster blauw
- Bullit
- Rodeo
- Blue Bastard
- Rockstar
- Mixxed Up Cassis van Lidl
- Speedway van C1000
- Red Rooster in Engeland () (1-liter flessen)
- Tornado (1.5 liter fless)
- Golden Power
- Gaar merk in Denemarken
verder even nadenken
hoe oud ben je?quote:Op zaterdag 19 september 2009 20:16 schreef Saisai het volgende:
gatverdamme.![]()
bovendien krijg ik er hartkloppingen en buikpijn van.
THANK YOU, dat heb ik dus ook met light-producten.. veel lui begrijpen niet wat ik dan bedoel..quote:Op maandag 21 september 2009 13:15 schreef currywurst het volgende:
rodeo cranberry is lekker, maar jammer dat ie 'light' is en dus zoetstoffen heeft ipv suiker. geeft toch een beetje vies nasmaakje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |