je kan ook zwanger raken als je de pil slikt.quote:Op zondag 13 september 2009 01:14 schreef Efiras het volgende:
Kan een dokter/verloskundige middels een bloedtest o.i.d. kijken of je wel of niet netjes de pil hebt geslikt de afgelopen maanden en dus zo zwanger geraakt bent?
Doen ze dit ook bij een eerste bezoek als je zwanger bent? Allerlei testen?
Je hebt je mannetje wijsgemaakt dat je de pil slikte terwijl je dat niet deed?quote:Op zondag 13 september 2009 01:14 schreef Efiras het volgende:
Kan een dokter/verloskundige middels een bloedtest o.i.d. kijken of je wel of niet netjes de pil hebt geslikt de afgelopen maanden en dus zo zwanger geraakt bent?
Waarschijnlijk omdat ze een baby wil en haar vriend niet. En dan blijven volhouden dat hij echt wel van haar houd en niet weggaat zelfs als zij tegen zijn zin de baby houdquote:Op zondag 13 september 2009 01:28 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Je hebt je mannetje wijsgemaakt dat je de pil slikte terwijl je dat niet deed?
Doe eens niet zo lullig?quote:Op zondag 13 september 2009 01:36 schreef Wickedangel het volgende:
De dokter/verloskundige voert ook leugendetectortests uit, TS.
Je kunt toch wel een paar maanden wachtenquote:Op zondag 13 september 2009 01:38 schreef Efiras het volgende:
Ik ben nu nog netjes aan de pil, maar toch bleef het idee in mijn hoofd spoken omdat mijn vriend en ik zo graag kinderen willen, alleen wil hij nog heel even wachten (lees: een paar maanden). Ik dacht bij mezelf: ik kan de natuur een handje helpen.
Wees dan ook eerlijk tegenover je vriendquote:Ben nu eerlijk geweest en hoop dus ook op serieuze antwoorden!
Dit had ik nog niet gelezen en het is wel een raar verhaal wat je hier ophangt met die zogenaamde eerlijkheid van je.quote:Op zondag 13 september 2009 01:38 schreef Efiras het volgende:
Ik vroeg het me af..
Oké, zal eerlijk zijn.. een vriendin en ik hadden het over kinderen. Ik zat eerlijk gezegd een beetje in mijn hoofd met dat idee. Ik ben nu nog netjes aan de pil, maar toch bleef het idee in mijn hoofd spoken omdat mijn vriend en ik zo graag kinderen willen, alleen wil hij nog heel even wachten (lees: een paar maanden). Ik dacht bij mezelf: ik kan de natuur een handje helpen.
Ik heb nog geen beslissing genomen en vraag jullie niet of het moreel gezien helemaal correct is, mijn gedachten. Het enige wat ik wil weten is of de dokter kan zien of je bijvoorbeeld de voorgaande twee/drie maanden wel of geen pil hebt geslikt? Ben er eerlijk gezegd ook gewoon benieuwd naar!
Ben nu eerlijk geweest en hoop dus ook op serieuze antwoorden!
quote:Op zondag 13 september 2009 01:41 schreef Stali het volgende:
Doe eens niet zo lullig?
Zie haar post. Dat zagen wel meer mensen aankomen.quote:Wij weten er het fijne niet van. Het lijkt op flesserij inderdaad maar als TS zwanger is, is ze hierbij in ieder geval niet gebaat. Misschien heeft ze wel braaf de pil geslikt en wil ze weten of ze dat kan aantonen aan die over de rooie gaande vriend van haar.
Duhquote:Het antwoord op de vraag die ze stelt is het antwoord gewoon nee. En dat soort onderzoeken worden ook niet gedaan.
quote:Op zondag 13 september 2009 01:46 schreef Wickedangel het volgende:
Zie haar post. Dat zagen wel meer mensen aankomen.
Met je "duh".quote:
Ik hoop van harte dat je het niet zomaar even zelf besluit.quote:Op zondag 13 september 2009 01:54 schreef Efiras het volgende:
Oké, heb het antwoord op mijn vraag, bedankt bij deze!
Tuurlijk is dit niet zomaar een besluit wat ik even neem, vroeg het me gewoon af. En het klopt wat jullie over die eerlijkheid zeggen.. heb misschien iets teveel de nadruk op mijn eerlijkheid hier gelegd, was niet de bedoeling.
Om even gerust te stellen: ik kan het toch niet aan mijn hele leven met dit geheim rond te moeten lopen. Het zou iets moeten zijn wat je samen doet, en niet alleen. Helemaal gelijk! Dat zie ik ook wel in.
Mijn kinderswens is alleen momenteel zo groot dat je je rare dingen in je hoofd haalt (qua gedachten, niet dat je het ook daadwerkelijk doet!).. niet herkenbaar bij sommigen dan?!
"Duh" is enkel behouden aan prepubers idd.quote:Op zondag 13 september 2009 01:56 schreef Efiras het volgende:
Voor mij was het niet zomaar 'duh', anders had ik dit topic niet geopend.
Ongewenst zwanger worden is heel anders wat dan dat jij met de pil gaat lopen klotenquote:Op zondag 13 september 2009 02:10 schreef Efiras het volgende:
Bedankt in ieder geval voor je serieuze reacties!![]()
Ik ben 23, vriend is 25. We hebben een huisje en zijn beiden gewoon 'klaar' voor een kindje. Overigens al dik 8 jaar een relatie, zit helemaal goed. Hebben het vaker gehad over 'ongewenst' zwanger worden.. onze beide meningen waren: "Mocht het ons gebeuren, dan is het zo. Niet weg laten halen o.i.d. Het heeft dan zo moeten zijn." Ik weet dus dat hij niet zomaar weg zou rennen als blijkt dat het toch zover is.
Maar het feit dat het inderdaad iets is wat je samen moet doen en samen naartoe wil leven is voor mij belangrijker dan het NU zwanger worden (Als ik uberhaupt wel zwanger mag/kan worden, je weet het natuurlijk nooit. Daarbij kan het ook nog een lange tijd duren na het stoppen met de pil, ook dat weet ik donders goed.).
Het is allemaal makkelijk praten maar echt, wees blij met wat je hebt en respecteer de uitstel van je vriend.quote:Op zondag 13 september 2009 02:10 schreef Efiras het volgende:
Bedankt in ieder geval voor je serieuze reacties!![]()
Ik ben 23, vriend is 25. We hebben een huisje en zijn beiden gewoon 'klaar' voor een kindje. Overigens al dik 8 jaar een relatie, zit helemaal goed. Hebben het vaker gehad over 'ongewenst' zwanger worden.. onze beide meningen waren: "Mocht het ons gebeuren, dan is het zo. Niet weg laten halen o.i.d. Het heeft dan zo moeten zijn." Ik weet dus dat hij niet zomaar weg zou rennen als blijkt dat het toch zover is.
Maar het feit dat het inderdaad iets is wat je samen moet doen en samen naartoe wil leven is voor mij belangrijker dan het NU zwanger worden (Als ik uberhaupt wel zwanger mag/kan worden, je weet het natuurlijk nooit. Daarbij kan het ook nog een lange tijd duren na het stoppen met de pil, ook dat weet ik donders goed.).
Misschien moet je daar wel eens veel over praten. Dit is echt een vreemd topic hoor.quote:Op zondag 13 september 2009 02:18 schreef Efiras het volgende:
Klopt, ik wil alleen maar aangeven dat ALS ik per ongeluk zwanger raak dat hij er dan volledig achter zou staan. Dat geeft aan dat hij het niet erg zou vinden en gillend weg zou rennen. Mocht ik toch besluiten om te stoppen met de pil (wat overigens nog niet helemaal het geval is) zou hij denken dat het per ongeluk was en dus niet gillend weg rent.
En waarom zou hij als eerste denken dat het van mijn kant opzettelijk was als hij daarvoor geen enkele reden heeft? Heb hem noooit verteld over mijn ideeën en hoe groot mijn kinderwens is. Is het niet te geloven dat iemand door de pil heen zwanger is geraakt of na overgeven of diarree o.i.d.?!
Okay, vrouwtje, maar neem de tijd. Je hebt nog zoveel jaren om aan koters te beginnen.quote:Op zondag 13 september 2009 02:27 schreef Efiras het volgende:
Stali, nogmaals bedankt voor je serieuze en eerlijke reacties. Je hebt helemaal gelijk, dat zie ik ook wel in. Wil het samen doen met mijn vriend, niet alleen. Hopelijk mogen wij over een paar maandjes samen de pil de deur uit doen en samen een mooie, nieuwe fase van ons leven ingaan (dit alles met de nadruk op samen).
Meer woorden wil ik er niet echt meer aan vuil maken, voor mij is het topic bij deze dan ook gesloten!
Nu ja dit soort ingewikkelde dingen heeft bij ons zelfs tot een familieruzie geleidt.quote:Op zondag 13 september 2009 02:28 schreef ViviRAWRS het volgende:
Pff waarom maak je het zo ingewikkeld voor jezelf, wacht gewoon die paar maanden totdat hij er ook klaar voor is.Er zijn ook stellen waarbij 1 van de 2 ab-so-luut geen kinderen wil, dan heb je pas een probleem.
Je hoeft je niet te verontschuldigen voor gezond verstand, Stali.quote:Op zondag 13 september 2009 02:41 schreef Stali het volgende:
Nu ja dit soort ingewikkelde dingen heeft bij ons zelfs tot een familieruzie geleidt.
Men vindt het zelfs doodnormaal een ander ongevraagd op te zadelen met ene baby.
Ik viel daar nogal over en mijn ouders bijvoorbeeld niet. De dame moest het immers zelf weten.
Ja leuk en wel maar meestal wordt er geld als bij een pinautomaat getrokken bij zo'n nietsvermoedende kerel. Niet erg fair, lijkt mij.
Maar goed, tis mijn mening maar.
Ik ben het met je eens hoor.quote:Op zondag 13 september 2009 02:41 schreef Stali het volgende:
[..]
Nu ja dit soort ingewikkelde dingen heeft bij ons zelfs tot een familieruzie geleidt.
Men vindt het zelfs doodnormaal een ander ongevraagd op te zadelen met ene baby.
Ik viel daar nogal over en mijn ouders bijvoorbeeld niet. De dame moest het immers zelf weten.
Ja leuk en wel maar meestal wordt er geld als bij een pinautomaat getrokken bij zo'n nietsvermoedende kerel. Niet erg fair, lijkt mij.
Maar goed, tis mijn mening maar.
Ik denk eerlijk gezegd dat die jongen nog helemaal van niks weet en al helemaal niet van haar grote kinderwens.quote:Op zondag 13 september 2009 03:00 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens hoor.Als de man geen kinderen wil, dan heeft ze dat te respecteren. Rommelen met de pil om een man er in te luizen is zo laag-bij-de-gronds.. Waar ik op doelde is dat ze nog geluk heeft, dat haar vriend op termijn (al over een paar maanden) wel een kinderwens heeft. Dus waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kan, gewoon even die paar maanden volhouden.
In combinatie met de OP aardig foute boel, denk ik.quote:Op zondag 13 september 2009 02:18 schreef Efiras het volgende:
Heb hem noooit verteld over mijn ideeën en hoe groot mijn kinderwens is. Is het niet te geloven dat iemand door de pil heen zwanger is geraakt of na overgeven of diarree o.i.d.?!
quote:Op zondag 13 september 2009 02:27 schreef Efiras het volgende:
Stali, nogmaals bedankt voor je serieuze en eerlijke reacties. Je hebt helemaal gelijk, dat zie ik ook wel in. Wil het samen doen met mijn vriend, niet alleen. Hopelijk mogen wij over een paar maandjes samen de pil de deur uit doen en samen een mooie, nieuwe fase van ons leven ingaan (dit alles met de nadruk op samen).
Meer woorden wil ik er niet echt meer aan vuil maken, voor mij is het topic bij deze dan ook gesloten!
bij deze dan...quote:Op zondag 13 september 2009 02:27 schreef Efiras het volgende:
Stali, nogmaals bedankt voor je serieuze en eerlijke reacties. Je hebt helemaal gelijk, dat zie ik ook wel in. Wil het samen doen met mijn vriend, niet alleen. Hopelijk mogen wij over een paar maandjes samen de pil de deur uit doen en samen een mooie, nieuwe fase van ons leven ingaan (dit alles met de nadruk op samen).
Meer woorden wil ik er niet echt meer aan vuil maken, voor mij is het topic bij deze dan ook gesloten!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |