zal ik gewoon 2 mutsen voor je makenquote:Op donderdag 17 september 2009 21:34 schreef oeke het volgende:
Haha! Gek mens! Voor elke dag van de week een andere kleur muts!
Die groenes zijn mooi
Wat is een groendingescombi?quote:Op donderdag 17 september 2009 21:56 schreef Kleurdoos het volgende:
ik wil zo graag een groendingescombi maken maar niemand wil t, dus dan stuur ik er 1 naar jou *grijns*
Een dromenvanger misschien? je hebt zulkequote:Op donderdag 17 september 2009 22:01 schreef AncientSound het volgende:
Heeft er iemand een idee voor een zelfgemaakt babycadeautje (amateurniveau) dat binnen een week of 3 te maken is? Het is voor een zwanger iemand, de baby is er voorlopig nog niet en het geslacht is niet bekend. Ik zat te denken aan een knuffeltje of een mobile maar ik heb nog niks concreet.
Hier is een patroontje, die zijn erg leuk en je kan er nog een versiering op maken.quote:Op vrijdag 18 september 2009 10:12 schreef AncientSound het volgende:
Die onderste is leuk en volgens mij is dat ook wel te doentnx!
Slofjes zijn ook een goed idee, ik zag pas hele leuke (van Stiemie geloof ik). Ik heb alleen geen idee hoe je zoiets maakt.
die krijg je dan extraquote:Op vrijdag 18 september 2009 17:03 schreef oeke het volgende:
[..]
Hier is een patroontje, die zijn erg leuk en je kan er nog een versiering op maken.
Kleurdoos, aha!
Oh geweldig, dankjewel!quote:Op vrijdag 18 september 2009 17:03 schreef oeke het volgende:
Hier is een patroontje, die zijn erg leuk en je kan er nog een versiering op maken.
Leuk gedaan zegquote:
Hoe groot zijn de voetjes van pasgeboren kindjes (op tijd geboren) eigenlijkquote:Op zondag 20 september 2009 15:20 schreef Stiemie het volgende:
AncientSound die zijn ook leuk geworden zeg! (overigens duurt het bij mijn slofjes nog wel een paar maanden voordat Esmee ze aan kan)
Ja en op n00b-niveau!quote:Op zondag 20 september 2009 16:24 schreef Twinkly het volgende:
Ancientsound ik heb gisteren ook voor het eerst zulk soort slofjes gemaakt, leuk om te doen he! Ik vind de stofjes van het eerste paar heel leuk![]()
idd dat vind ik ook het leuke eraan! Kan ik mooi mijn naaikunsten oefenenquote:
Uit Japan! die met die egeltjes ook.quote:Op zondag 20 september 2009 22:06 schreef Wampi het volgende:
Twinkly, dat konijnenstofje, waar komt dat vandaan?
quote:Op zondag 20 september 2009 22:11 schreef Twinkly het volgende:
Dankjewel
[..]
Uit Japan! die met die egeltjes ook.
quote:Op zondag 20 september 2009 22:34 schreef RockabeIIa het volgende:
[ afbeelding ]
Weer eentje voor de babykamer
Hij's wel dom en sip, geloof ik...
Vreselijk he! Daar heb ik ook altijd last van!quote:Op maandag 21 september 2009 10:06 schreef Spuuglokje het volgende:
Twinkly, ik heb al heel wat tijd zitten in het kijken naar die geweldige site! Is dat lastig en duur om daar stofjes te bestellen? Ik heb namelijk een aantal stofjes gezien die ik moét hebben nu.
Spuuglokje, ik ook! Dankjewel Twinkly, voor deze tip!quote:Op maandag 21 september 2009 10:06 schreef Spuuglokje het volgende:
Twinkly, ik heb al heel wat tijd zitten in het kijken naar die geweldige site! Is dat lastig en duur om daar stofjes te bestellen? Ik heb namelijk een aantal stofjes gezien die ik moét hebben nu.
Ik ga niet eens kijken!!quote:Op maandag 21 september 2009 11:03 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Vreselijk he! Daar heb ik ook altijd last van!
Je moet een beetje zoeken op Etsy welke winkel de stof het goedkoopste aanbiedt. Daarvoor ga je in zoeken naar supplies. En dan goed kijken of ze een fat quarter, half yard of yard aanbieden. De verzendkosten staan meestal onderaan de bladzijde van de stof die aangeboden wordt, vanuit de USA zijn de verzendkosten veel hoger dan vanuit Japan of andere plaatsen in Azie. Het is allemaal in dollars en je betaald met Paypal. Dat is niet zo moeilijk hoor, je schrijft je in op Paypal en dan zetten ze 1 cent geloof ik op je rekening om te testen of het lukt. Dan zijn je rekening en je Paypal account gekoppeld en kun je gewoon met een wachtwoord inloggen en geld overmaken. Het duurt ongeveer een week voordat je de stofjes in huis hebt
Tip: ze hebben ook heeeele leuke patronen!!
Ik heb zonet besteld. Nog net 2 cijfers voor de komma...quote:Op maandag 21 september 2009 13:04 schreef moussy het volgende:
Ik ga niet eens kijken!!![]()
Ik voel nú al een aanval van hebberigheid opkomen.
Mn naaihoek danquote:Op donderdag 24 september 2009 13:19 schreef Lishe het volgende:
Laat dan je hele 'atelier' (![]()
) zien! Daar worden alle creatieve (en niet zo creatieve) moeders jaloers van. Heul.
![]()
Die onderste.... Ooo! En dan een klein zomermeisje erin... (Ik stem voor!)
Woah DeLiedje super! Ik ben jaloersquote:Op donderdag 24 september 2009 13:38 schreef DeLiedje het volgende:
[..]
Mn naaihoek dande rest van de zolder is iet-wat-rommelig-maar-tegenwoordig-toch-zeer-goed-werkzaam
Mijn plekkie:
[ afbeelding ]
Zoom! (mn nette stapeltjes stof, ik heb ook nog wat tassen en dozen vol...)
[ afbeelding ]
-van lappenland, -van markten, -van markplaats, -van oma, -van ikea, -van internet, -van kringloop, -van vakantie, -van alles wat en overal vandaan....
Ik ben eigenlijk ook te hebberig hoor voor al die stofjes. Ik vind het ook zó zonde om iets op te maken...
Ik bewaar tegenwoordig van alles wat ik koop/krijg een lapje ter grote van een A4tje voor mezelf, en minimaal één stukje om ooit een coole stoffen slinger van te maken...
En nu zal ik verder ontopic blijven, en gauw foto's posten als ik weer iets áf heb...![]()
wat een lief stofje! Heb je die van die beurs of van Etsy?quote:
Kun je eventueel nergens anders terecht? Ik zit nu samen met een vriendin, bij een vrouwtje (iets ouder) die nu als hobby naailes geeft. Kost echt bijna niks en ze legt het heel duidelijk uitquote:Op donderdag 24 september 2009 14:14 schreef Lishe het volgende:
O bix, die is heel cool! Ik heb alleen geen foto bij de hand, zit op mijn werk. Het is met Leesplankjesstof (Zus, Jet, Kees) en staat haar heel stoer!
Gaaf Fuente, naailes. Ik had me opgegeven maar ze zitten vol.
25% korting? Ik moet er ook nog 3 en voor 25% korting kan ik wel ff wachtenquote:Op donderdag 24 september 2009 15:20 schreef Spuuglokje het volgende:
DeLiedje, wat een mooi stofje.Bedankt dat je een duidelijker foto plaatste! En wat een heerlijke naaihoek! Ik zit ook volop plannen te maken voor de inrichting van wat mijn naaihoek wordt, en overweeg ook Billy-kasten. Ik denk dat ik ze ga aanschaffen.
En dan wacht ik tot 19 oktober, want dan krijg ik 25% korting!
![]()
Oeke wat een lieve schildpadjesstof!
Oh wat lief, ik PM je evenquote:Op donderdag 24 september 2009 14:45 schreef oeke het volgende:
Twinkly, die heb ik hier op de Albert Cuyp markt gekocht. Moet ik een stukje voor je halen?
Haha, nee, dankje voor het compliment, maar ik heb geen ambities die kant op.quote:Op donderdag 24 september 2009 18:03 schreef huuphuup het volgende:
ooooh Tan! wat maak je een mooie dingen joh!
Je moet etaleur worden! of ben je dat al?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |