Die wel jaquote:Op zaterdag 12 september 2009 09:23 schreef geelkuikentje het volgende:
Een RS6 Avant is wel een toffe bak hoor
Was ook maar een grapje omdat je nu stoer overkomt.quote:Op zaterdag 12 september 2009 09:23 schreef FoXje het volgende:
[..]
Mijn 147 is duurder dan menige station
In onderhoud en onderdelen misschien wel jaquote:Op zaterdag 12 september 2009 09:23 schreef FoXje het volgende:
[..]
Mijn 147 is duurder dan menige station
De spijker op zijn kop!quote:Op zaterdag 12 september 2009 10:11 schreef okkie-man het volgende:
Die mannen hebben gewoon geen flikker te vertellen thuis. De vrouw wil een gezinswagen en de man moet dan maar zijn echte auto inruilen voor een gezinsbak alla Espace, Volvo of Multipla
Deze klacht is nog veel beter. Of een 2de hypotheek voor de auto nemenquote:Op zaterdag 12 september 2009 10:14 schreef Kriegel het volgende:
Wat nog erger is zijn die burgerlullen met meestal twee kinderen van een jaar of 8-10 die dan op lening een SUV kopen (een terreinwagen, in Nederland!!) en daarmee de wegen en parkeerplaatsen nog voller maken dan ze al waren. Branden moeten jullie!
quote:Op zaterdag 12 september 2009 10:07 schreef osmo het volgende:
[..]
In onderhoud en onderdelen misschien wel ja
Kan dat uberhaupt, een hypotheek voor de auto ?quote:Op zaterdag 12 september 2009 10:16 schreef Panzerknacker666 het volgende:
[..]
Deze klacht is nog veel beter. Of een 2de hypotheek voor de auto nemen.
quote:Op zaterdag 12 september 2009 10:20 schreef Kriegel het volgende:
Sowieso een kuthype trouwens, SUV's, hoop dat die patserige gezin-tanks zo snel mogelijk weer oprotten. Godver wat een lompe dingen.
Ik heb er 2, dus weet dat goed.quote:Op zaterdag 12 september 2009 10:39 schreef gebrokenglas het volgende:
TS heeft blijkbaar geen idee hoeveel troep je mee moet nemen als je met je kind op pad gaat.
Kinderzitje, luiers, veel kleren, speelgoed, de maxicosi, buggy..... Neemt allemaal onwijs veel ruimte in.
Vraag maar eens in OUD.
De enige station die er hier misschien ooit kan komen (RS6 kan ik niet betalenquote:
En in al het plakband wat je nodig hebt omdat een Alfa anders uit elkaar valtquote:Op zaterdag 12 september 2009 10:07 schreef osmo het volgende:
[..]
In onderhoud en onderdelen misschien wel ja
quote:Op zaterdag 12 september 2009 10:40 schreef Djahani het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hier dus nietquote:Op zaterdag 12 september 2009 11:05 schreef xFriendx het volgende:
Nog een reden om geen kinderen te nemen. Als die krengen uiteindelijk ook nog eens je autokeuze beinvloeden dan is het eind zoek.
Vette avaquote:
Die X6 is echt een heerlijke aso-bakquote:Op zaterdag 12 september 2009 10:40 schreef Djahani het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
De man van TS rijdt in een 147, dan toch liever een Volvo station.quote:Op zaterdag 12 september 2009 10:11 schreef okkie-man het volgende:
Die mannen hebben gewoon geen flikker te vertellen thuis. De vrouw wil een gezinswagen en de man moet dan maar zijn echte auto inruilen voor een gezinsbak alla Espace, Volvo of Multipla
Hypotheek nemen voor een huis, maar dan 20000 overwaarde nemen, heb je 20000 in het handje.quote:Op zaterdag 12 september 2009 10:35 schreef FoXje het volgende:
[..]
Kan dat uberhaupt, een hypotheek voor de auto ?
Jij houdt van auto's die, zodra ze de garage uit zijn, niets meer waard zijn?quote:Op zaterdag 12 september 2009 12:04 schreef FoXje het volgende:
[..]
Hier dus nietEerst 156, nu 147, straks 159 (of 166).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |