Whehe ze zijn een beetje de weg kwijt bij onze oosterburen OF het is een verkeerd getimede 1 April grap . 4k boete voor een middelvinger is volkomen gestoord !quote:AMSTERDAM - Wie van plan is met de auto naar Duitsland te gaan, kan maar beter zijn 'arsenaal' aan beledigingen thuis laten. Beledigen in het verkeer kan namelijk behoorlijk in de papieren gaan lopen. Dat meldt het Duitse blad Bild.
En dat geldt dan niet alleen voor beledigingen die tegen de politie gericht zijn, maar beledigingen en obscene gebaren in het verkeer in het algemeen. Zo gaat een eenvoudig: "Lik mijn...." al gauw 300 euro kosten, evenals de uitroep "Domme koe!" En dat is dan nog redelijk. Iemand voor 'vet varken' uitmaken, is kassa: niet minder dan 2500 euro!
Een kleine greep:
* "Domme koe!": ¤ 300;
* "Lik me...!": ¤ 300;
* "Struikrover!": ¤ 450;
* "Asociaal!": ¤ 550;
* "Roofridder!": ¤1500;
* "Klootzak!": ¤ 1900
Ook obscene gebaren kunnen je duur komen te staan. Het tamelijk onschuldige tong uitsteken is het goedkoopste: 150 euro. Steek je daarentegen je middelvinger in de lucht, dan ben je pas echt de sigaar: 4000 euro!
http://www.telegraaf.nl/b(...)albaar__.html?p=24,1
quote:"Struikrover!"
"Roofridder!"
failquote:
Je hebt zelfkennis....quote:
Tssssss jochie tochquote:Op vrijdag 11 september 2009 00:16 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Je hebt zelfkennis....![]()
Iedereen op FOK heeft toch minimaal 1 Master opleiding een lul van 30cm en een bankrekening met een getal en minimaal 7 nullen voor de komma?
ik heb alleen de eerste driequote:Op vrijdag 11 september 2009 00:16 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Je hebt zelfkennis....![]()
Iedereen op FOK heeft toch minimaal 1 Master opleiding een lul van 30cm en een bankrekening met een getal en minimaal 7 nullen voor de komma?
Idd . Vraag me af of het uberhaupt allemaal wel klopt.quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:23 schreef AAAAAA het volgende:
Wel grappig trouwens, ik denk niet dat er een Duitser in het Nederlands gaat schelden. Of is dit weer een vrije vertaling, voor het mongolenbestand van de telegraaf?
Ik gebaar me een ongeluk daar, maar nog niets meegemaakt op dat gebied.quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:29 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Idd . Vraag me af of het uberhaupt allemaal wel klopt.
Misschien mensen die regelmatig in Duitsland komen die dit kunnen bevestigen of tegenspreken ? Kom zelden in Duitsland dus geen idee in hoeverre het waar is maar 4k voor een middelvinger lijkt me beetje overdreven
Dat zijn we altijd gewend van Bild.quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:33 schreef El_Matador het volgende:
Ik woon in Duitsland en erger me regelmatig in het verkeer. Daarbij schuw ik middelvingers zeker niet.
Nog nooit beboet of wat dan ook. Sterker; de verkeersboetes in Duitsland zijn stukken lager dan in Nederland.
Allemaal gebakken Luft dit.
Is gratis uit het asiel te halen, tong.quote:Op vrijdag 11 september 2009 00:43 schreef tong80 het volgende:
De voetballer Piet Romeijn introduceerde ooit Honde lul.
Kreeg driehonders vijftig gulden boete.
Wat kost dat tegenwoordig.
Ga maar alvast pinnen!quote:Op vrijdag 11 september 2009 01:33 schreef DS4 het volgende:
Gisteren (eigenlijk eergisteren...) nog op de Ring iemand een middelvinger gegeven. Ik zie de rekening met vertrouwen tegemoet.
Ik alleen de bankrekeningquote:
Dat lijkt het me wel waard.quote:Op vrijdag 11 september 2009 02:31 schreef DS4 het volgende:
Meanwhile in Austria...
Een 20-jarige Oostenrijker heeft een boete van 50 euro gekregen omdat hij een scheet liet toen hij werd aangesproken door twee politieagenten. De agenten voelden zich beledigd en werden uitgelachen door voorbijgangers.
www.omroepgelderland.nl/web/Nieuws/nieuwsartikel/276161/350-euro-boete-na-ruzie-over-scheet.htmquote:350 euro boete na ruzie over scheet
KAATSHEUVEL - Een 34-jarige man uit Arnhem moet een boete betalen van 350 euro na een vechtpartij om een scheet.
De man stond met zijn zwager in de rij in de Efteling, toen die zwager een scheet liet. Toen een 16-jarige jongen daar iets van zei, ontstond er een vechtpartij. Beveiligers grepen in en haalden de politie erbij.
De zwager kreeg een boete van 500 euro. Er wordt nog bekeken of de jongen van 16 een boete krijgt.
du arme... pas op je rikkuhtikquote:Op vrijdag 11 september 2009 00:33 schreef El_Matador het volgende:
Ik woon in Duitsland en erger me regelmatig in het verkeer. Daarbij schuw ik middelvingers zeker niet.
verder heeft mn spaanse landgenoot wel gelijkquote:Nog nooit beboet of wat dan ook. Sterker; de verkeersboetes in Duitsland zijn stukken lager dan in Nederland.
Allemaal gebakken Luft dit.
Helaas:quote:Op vrijdag 11 september 2009 09:22 schreef Keiichi het volgende:
Hoe duur zou 'Kutnazi' of 'Kutmof' zijn?
Wat moeten die pagina's in hemelsnaam voorstellen?quote:Op vrijdag 11 september 2009 09:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Helaas:
http://www.woxikon.nl/all/Fotzenazi.php
http://www.woxikon.nl/all/Fotzemof.php
Dat je Nederlandse scheldwoorden niet letterlijk kunt vertalen.quote:Op vrijdag 11 september 2009 11:06 schreef Keiichi het volgende:
[..]
Wat moeten die pagina's in hemelsnaam voorstellen?
Er zijn zoveel dingen die je niet letterlijk kan vertalen. Omdat ik de duitse taal niet machtig ben, lukt het me ook niet om in de topic het duitse alternatief op mijn bescheldigingen te posten.quote:Op vrijdag 11 september 2009 11:10 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Dat je Nederlandse scheldwoorden niet letterlijk kunt vertalen.
Als je van "kutnazi" kut weglaat heb je gegarandeerd succesquote:Op vrijdag 11 september 2009 11:39 schreef Keiichi het volgende:
[..]
Er zijn zoveel dingen die je niet letterlijk kan vertalen. Omdat ik de duitse taal niet machtig ben, lukt het me ook niet om in de topic het duitse alternatief op mijn bescheldigingen te posten.
Dan doe ik de middelvinger wel. Universeel gebaarquote:Op vrijdag 11 september 2009 11:58 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Als je van "kutnazi" kut weglaat heb je gegarandeerd succes![]()
Het woord mof is dermate specifiek Nederlands/Vlaams dat het niet te vertalen is.
Enkele suggesties mijnerzijds, Blodmann;Dummkopf;Trottel;Quatschkopf;Vollidiot; Arschloch,etc.
Voor de gemiddelde huis-tuin- en keuken Duitser voldoende om hem op de kast te krijgen,
dat lukte mij bij m'n ex-schoonvader prima.
oftewel, spreek je een agent aan met 'du' ipv 'Sie' kan dat je flink wat kosten (alhoewel ik iedereen zou aanraden zoiets aan te vechten op basis van het 'dieter-bohlen-arrest')quote:Einen Polizisten duzen 600 ¤
Ah, ouderwets wordt weer nieuwerwets daar!quote:Op vrijdag 11 september 2009 12:29 schreef RM-rf het volgende:
dat de Telgraaf niet de voor veel nederlanders meest opvallende en misschien gevarlijke:
[..]
oftewel, spreek je een agent aan met 'du' ipv 'Sie' kan dat je flink wat kosten (alhoewel ik iedereen zou aanraden zoiets aan te vechten op basis van het 'dieter-bohlen-arrest')
quote:Op vrijdag 11 september 2009 12:29 schreef RM-rf het volgende:
dat de Telgraaf niet de voor veel nederlanders meest opvallende en misschien gevarlijke:
[..]
oftewel, spreek je een agent aan met 'du' ipv 'Sie' kan dat je flink wat kosten (alhoewel ik iedereen zou aanraden zoiets aan te vechten op basis van het 'dieter-bohlen-arrest')
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |