Dat denk ik toch echt niet. Die echte topspitsen, Zlatan, Eto'o, Drogba en Torres, noem ze maar op, hebben allen snelheid, gecombineerd met fysieke kracht en een goede techniek. Dat zijn gewoon aangeboren talenten, quand tu l'as tu l'as, en die heeft Huntelaar niet, of niet in voldoende mate. En dat kun je ook niet meer trainen. Hij zal gewoon nooit zo goed worden als die echte topspitsen. Dat is overigens geen schande: ik zal ook nooit zo goed worden.quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:10 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Geef KJH overigens de kans bij een club als Milan en hij zou wel bij het rijtje torres en kornuiten gaan behoren. Die potentie heeft ie wel denk ik.
Dat zal wel. Ik zou als Everton-fan toch vooral hopen op een telefoontje van een Arabische miljardair. Overigens waren er vorig jaar geruchten dat een Indier interesse had in het kopen van Everton. Het gaat in de PL toch wel erg snel die kant op.quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:10 schreef Gabbylicious het volgende:
Om nog even door te gaan op Everton: Jack Rodwell, Jose Baxter, Dan Gosling. Dat zijn jongens die eraan komen.
Nee ik vind de keuze voor Milan geen gekke keuze als KJH zijnde, met in je achterhoofd wetende dat zij altijd met een spits als Pipo hebben gespeeld. Mochtie na een jaar alsnog mislukken kan die altijd nog terecht bij een club als Stuttgart. Je oordeelt te snel of hij het niveau aankan. Het aangeboren talent tot scoren heeft ie wel.quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:18 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dat denk ik toch echt niet. Die echte topspitsen, Zlatan, Eto'o, Drogba en Torres, noem ze maar op, hebben allen snelheid, gecombineerd met fysieke kracht en een goede techniek. Dat zijn gewoon aangeboren talenten, Quand tu l'as tu l'as, en die heeft Huntelaar niet, of niet in voldoende mate. En dat kun je ook niet meer trainen. Hij zal gewoon nooit zo goed worden als die echte topspitsen. Dat is overigens geen schande: ik zal ook nooit zo goed worden.
Ben je het met me eens als ik zeg dat hij gewoon lekker naar VFB Stuttgart had moeten gaan?
Ook nog Eduardo da Silva verder nog Amauri, Bobo en Luiz Adrianoquote:
quote:Op maandag 12 oktober 2009 19:41 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ook nog Eduardo da Silva verder nog Amauri, Bobo en Luiz Adriano
Mee eens. Van der Vaart erom heen zwervend.quote:Op maandag 12 oktober 2009 19:48 schreef thewishmaster het volgende:
Het is in ieder geval duidelijk dat je met Klaas in de spits met het Nederlands elftal geen hoge ogen gaat gooien, dan maar van Persie in de spits.
Eduardo blonk en blinkt wel uit bij een topclubquote:Op maandag 12 oktober 2009 19:47 schreef Gabbylicious het volgende:
[..]Kom op zeg. Eduardo, één superseizoen in Kroatië! Da's een mindere competitie dan de Nederlandse.
Waar speelt Bobo nu dan? Paar jaar geleden 20 gemaakt in Turkije, een competitie die te vergelijken is met de Nederlandse.
Luiz Adriano speelt in Oekraïne bij Shaktar en maakte in 30 wedstrijden 8 doelpunten.
Beetje flauwe opmerking, want als ze mij hadden gehaald had ik ook niet minder gescoordquote:Op maandag 12 oktober 2009 19:54 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Een ding is in elk geval zeker, als Milan ze had gekocht hadden ze in elk geval zeker niet minder gescoord dan Huntelaar
Wie z'n fout is zo'n hype nou eigenlijk volgens jou... Ajax? De media? of misschien toch de scouting van grote clubs en de bondscoach. Als een scout van Real zich laat leiden door wat de Nederlandse media over een veel scorende Ajax spits schrijft, doet die scout zijn werk niet goed.quote:Op maandag 12 oktober 2009 22:07 schreef Dr.Mikey het volgende:
Heel goed voor de ontwikkeling van het Nederlandse voetbal dat na Van Der Vaart nu ook Huntelaar vaalt als het gaat om spelen bij de echte wereld top.
Waarom?
Je zou denken maar !.
Zowel de heer VD V als Huntelaar hebben een ajax verleden.
En we weten allemaal wat er gebeurd als er een jonge speler bij Ajax drie wedstrijden achter elkaar een bal goed raakt. Precies die worden dan door de Media als VI en Studio Sport gelijk zo gehyped en ze zijn dan zo geweldig dat ze ook binnen een maand in oranje spelen.
Terwijl andere spelers die bij een AZ een Feyenoord Psv , Fc Twente of welke andere Nederlandse club dan ook .doorbreken er altijd al een halve carrière voor de boeg hebben voordat zij een keer in het Nederlands elftal mogen spelen.
Dit is nog steeds gebaseerd op het Ajax van 95.
Ik hoop dat nu met het falen van zowel Huntelaar als Van Der Vaart die hele Ajax Nederlands elftal lobby een keer ophoudt .
Al is het tegen beter weten in natuurlijk.
Hij is natuurlijk gehyped, daar kun je niet omheen, ook al zou je hem echt goed vinden.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 14:09 schreef opinionr het volgende:
Wie z'n fout is zo'n hype nou eigenlijk volgens jou... Ajax? De media? of misschien toch de scouting van grote clubs en de bondscoach. Als een scout van Real zich laat leiden door wat de Nederlandse media over een veel scorende Ajax spits schrijft, doet die scout zijn werk niet goed.
Idem geldt voor een bondscoach die direct een speler selecteert "omdat hij gehypte ajacied is"
Zorgen dat er gescoord wordt. Omstebeurt zelf alleen proberen te scoren lijkt me niet de meest handige aanpak.quote:Om nog even ontopic over Huntelaar door te gaan:
Mijns inziens heb je in het voetbal aanvallers, aanvoerders en verdedigers.
Te taak van de aanvallers is hoofdzakelijk scoren.
Ik zie hem toch ook aardig wat kansen missen.quote:Hij heeft twee grote kwaliteit: Op het juiste moment op de juiste plaats lopen en de bal in het doel werken. Op die twee punten steekt hij met kop en schouders boven de gemiddelde spits uit. Ik durf zelfs te zeggen dat hij op dat gebied één van de beste ter wereld is.
Dat moet hij zijn contract laten ontbinden.quote:Als je een spits als Huntelaar koopt, weet je dat je iemand in dienst neemt die het niet moet hebben van techniek.
Toen de transfer naar Milan in augustus tot stand kwam heb ik in meerdere interviews met zowel Huntelaar als personeel van Milan opgemaakt dat dit ook de bedoeling was. Huntelaar zou als diepe spits gaan functioneren en aanvoer krijgen.
Twee problemen die we nu zien:
1. Huntelaar wordt niet gebruikt zoals afgesproken. Hij speelt in een twee spitsensysteem en wordt geacht zelf ballen te halen. Dat is vrij kansloos
Als je lul niet overeid blijft, dan ben je inderdaad ziek ja. Of er dan ook wat mis is met de zaadleider en de ballen verandert dat niet. Sowieso is het nogal raar om bij Milan of waar dan ook maar ballen van de vleugels en vanuit het middenveld te verwachten. Als de ballen maar vleugels en door het midden komen, dan kun je iedereen in de spits zetten die tegen een bal kan trappen of koppen. Spitsen zijn de best betaalde spelers, omdat het zo moeilijk is, niet omdat het ze zo makkelijk mogelijk gemaakt wordt om te scoren.quote:2. Milan is ziek. Om het team maar even met een lichaam te vergelijken, je kunt wel een lul hebben (scorende spits) maar als je geen ballen (vleugels) en zaadleiders (aanvoer vanuit het middenveld) hebt, zul je nooit kinderen krijgen.
Hij zal niet veel te kiezen hebben.quote:De enige hoop voor huntelaar lijkt dat Leonardo de zak krijgt en er een coach met inzicht aan het roer komt. Anders in de winterstop gewoon een goed lopende subtopper in engeland of duitsland uitkiezen.
Daar is iedereen goed in.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 14:44 schreef opinionr het volgende:
Zie je mij hem een topper noemen?
Ik zeg dat hij goed is in wat hij doet en dat is panklaar gelegde ballen naar binnen werken.
Je moet niet doen alsof hij zelf alles goed doet. Erotisch vond ik de metafoor trouwens niet.quote:Als ik je dat zelfs met een soft-erotische metafoor niet duidelijk genoeg zeg, houd ik er mee op.
Hij kreeg zaterdag wel 15 ballen in de zestien, waarvan 3 panklaar.quote:Volgens mij was ik toch vrij duidelijk in het omschrijven van de kwaliteiten van huntelaar: Inderdaad, niet voetballend dingen oplossen, dus op dat gebied geen top klasse allround speler als een Suarez bv wel is.
Huntelaar is een afmaker in hart en nieren, thats all. Geef in een wedstrijd 3 ballen in de 16 en hij schiet er (bijna) altijd 1 of 2 in.
Welk niveau is hoger dan de EPL of PD?quote:Op woensdag 14 oktober 2009 16:59 schreef Weltschmerz het volgende:
Dat is slechts een niveau-verschil. Waar Van Nistelrooy een spits is waar je op het hoogste niveau niks aan hebt, is Huntelaar een spits waar je op een niveau lager al niks aan hebt. Natuurlijk is Van Nistelrooy beter, alleen op het hoogste niveau maakt hij het verschil, alleen wel in negatieve zin.
De EPL is natuurlijk hoger dan de PD, en daar werd hij eruit getrapt, met het kampioenschap tot gevolg, en kampioensniveau is natuurlijk hoger dan de 3e of 4e plek. Succes in de CL is ook hoger van niveau dan in de 1e ronde uitgeschakeld worden of na de 1e ronde afhaken. Hij haalt het niveau wel in die zin dat hij bij die clubs komt te spelen, maar vervolgens halen die clubs dan niet hun niveau. Met Van Nistelrooij haalt een elftal de top niet, en zijn top niet. Niet United, niet Real en niet Oranje.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 17:07 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Welk niveau is hoger dan de EPL of PD?
Nee, je hebt mijn vraag niet beantwoord. Je moet namen gevenquote:Op woensdag 14 oktober 2009 17:34 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik heb je vraag beantwoord. Nu jij:
Hij moet goals maken om te winnen, toch? Kun jij me een speler noemen, maakt niet uit wat voor positie, die 200 wedstrijden bij een mondiale topclub heeft gespeeld en minder prijzen heeft gewonnen en minder ver is gekomen in de CL dan Ruud van Nistelrooy?
Eén speler vroeg je om, en 'Gerd Müller' is een naam. Dus ik heb je vraag beantwoord. En jij hebt beloofd de naam te geven van de speler die minder heeft gewoon met 200 wedstrijden bij een mondiale topclub.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 17:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Nee, je hebt mijn vraag niet beantwoord. Je moet namen geven
Je probeert er nou heel laf onderuit te komen. Ik heb gewoon je vraag beantwoord. Maar vooruit, ik wil er best wat over zeggen, waarna jij je belofte zonder smoesjes gaat nakomen.quote:Ik zal effe een paar spelers noemen die in aanmerking
Is 4 keer topscorer geworden terwijl Van Nistelrooij in dezelfde competitie uitkwam bij een mondiale topclub. En hij stond er niet alleen maar om te scoren. Logisch dat je het aflegt tegen een club met een spits die zowel scoort als meer nuttige dingen doet, en nog flink meer scoort ook. Hij heeft dan ook aanzienlijk meer prijzen gewonnen en haalt elk jaar weer de kwartfinale CL en meer.quote:Henry,
Wint nog wel eens wat, zo'n grote beker.quote:Inzaghi
Mondiale topclub?quote:, Cruz,
Heeft al wel eens diezelfde grote beker gewonnen geloof ik, in ieder geval in de finale gestaan.quote:Crespo,
Zodra Ruud weg was werd hij meteen kampioen, en had het jaar op de triple als ik mij niet vergis. Scoorde ook meer in één seizoen dan Ruud in de PL, terwijl het niet eens een spits is geloof ik.quote:Ronaldo,
Kampioen, kampioen, kampioen, CL-finalist, halve finalist etc.quote:Drogba,
Kampioenschappen zat, en ook wel eens de CL gewonnen geloof ik.quote:Raul,
Is elk jaar dat hij meedeed in de serie A nog kampioen geworden, elk jaar. Vast geen toeval. CL is verbeterpuntje, want dat zit maar marginaal boven het niveau Van Nistelrooy.quote:Zlatan,
Heeft er ook al meer gescoord dan Van Nistelrooy in één seizoen PD, terwijl hij er niet alleen maar staat om te scoren en nog meer moet doen. Wint ook een ietsiepietsie meer aan prijzen enzo.quote:Eto'o,
Kortom, je noemt nu allemaal spitsen die met meestal kleinere clubs aanzienlijk meer gepresteerd hebben dan Van Nistelrooy, en hem op diens specialisme ook nog vaak hebben afgetroefd, terwijl het hun specialisme niet eens is.quote:Del Piero, Trezguet bijvoorbeeld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |