Hij is nogal fijn van de dierentuin geloof ik... wat een trieste ventquote:Op donderdag 17 september 2009 23:32 schreef NoCigar het volgende:
Nu is meneer Paradijs wel geestig.
Idd. Inhoudsloze dikke bralaapquote:Op donderdag 17 september 2009 23:32 schreef ethiraseth het volgende:
Mijn god, wat een argumentloze man, die telegraaf hoofdredacteur.
toen Link ermee ophield raakte ze in een diep gat, ze kon geen reisprogramma's meer maken. de gedachte alleen al van een echte baan....quote:Op donderdag 17 september 2009 23:35 schreef NoCigar het volgende:
Nep natuurbeschermerstrutje eruit geluld: "wij waren heel goedkoop!" met haar inkomen hahaha.
Ik miste gisteren ook de witte-chocoladeletters tegen zwarte achtergrond op de Telegraaf-site toen Wilders kopvoddentaks had uitgesprokenquote:Op donderdag 17 september 2009 23:21 schreef TheVulture het volgende:
Volgens mij hebben De Telegraaf en Wilders ruzie.... dit is het eerste kritische wat ik vanuit dat hoofd van Paradijs over Wilders heb gehoord
Ik vermoed toch dat er een kink in de kabel zit ergens nu want hij is niet bepaald positief over Wilders geweestquote:Op donderdag 17 september 2009 23:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik miste gisteren ook de witte-chocoladeletters tegen zwarte achtergrond op de Telegraaf-site toen Wilders kopvoddentaks had uitgesproken.
Jij hebt De Telegraaf nog nooit gelezen?quote:Op donderdag 17 september 2009 23:39 schreef Derfel het volgende:
Ik mag hopen dat Paradijs een betere schrijver is, want sprekend vond ik 'm nou niet echt sterk...
Hij was niet helemaal positief over die hoofddoekjestax... wat mij nogal verbaasdequote:Op donderdag 17 september 2009 23:39 schreef Klopkoek het volgende:
Wat zei die Paradijs trouwens over Wilders? Ik was even naar de WC denk ik.
Nee niet echt, ben het na dit optreden ook niet van planquote:Op donderdag 17 september 2009 23:39 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Jij hebt De Telegraaf nog nooit gelezen?
6 maar liefst..uit het ambt zetten..quote:Op donderdag 17 september 2009 23:42 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Idd. Ook fijn die zes rechters die hebben ingestemd met z'n verlof.
Dat zijn helemaal ongeschikte josties.quote:Op donderdag 17 september 2009 23:42 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Idd. Ook fijn die zes rechters die hebben ingestemd met z'n verlof.
Inderdaad... alsof die zelf ook geen bedenkelijke verleden heeft....quote:Op donderdag 17 september 2009 23:48 schreef Comedylocal het volgende:
Britta Bohler komt alles goed lullen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |