abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_73360654
Nys ook nog niet de oude, opgegeven
pi_73361172
Ik dacht dat de renners in koersen als deze, wereldbeker, in hun nationale tricots rijden. Of is dit veranderd?
  maandag 5 oktober 2009 @ 11:03:16 #53
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_73385869
al een eind hoor, de sponsors vonden dat niet zo leuk. Begrijpelijk ook.
pi_73391709
quote:
Op zondag 4 oktober 2009 16:22 schreef Wombcat het volgende:

[..]

Ik vind het prima zo. Lekker traditioneel.
Opzich wel, maar de regenboogkleuren vallen te weinig op vind ik door al die sponsors en dat zwart.
pi_73454515
quote:
"Waarom is zandbak weg in Ruddervoorde?"

Zondag wordt in Ruddervoorde de Superprestige op gang geschoten. Eén ding valt op: voor het eerst in vijf jaar ligt er geen zandbak. De UCI wil die namelijk nergens meer zien verschijnen. De kritiek op de afschaffing is echter niet min.


Kenners en renners vragen zich openlijk af waarom. "Dit is een ingreep op verzoek van de renners", verdedigt UCI-coördinator Peter Van den Abeele zich in Het Laatste Nieuws.

"Erwin Vervecken, rennersafgevaardigde binnen de UCI-commissie, deed een rondvraag bij de renners. Na gezamenlijk overleg hebben we de beslissing genomen."


Albert: "Met die zandbak is niets mis"

Niels Albert, Sven Nys en Bart Wellens vallen uit de lucht. "Ik ben zeker niet gepolst", zegt Albert ook in Het Laatste Nieuws. "Telt de mening van een wereldkampioen niet? Met de zandbak in Ruddervoorde is niks mis."

"Maar in Hooglede op het WK 2007 daarentegen lag een zandbak ineens niets te doen. Ook in Tabor lag vorig jaar plots een hoop zand. Zinloos, maar moet je dat veralgemenen?", vraagt Albert.

Erwin Vervecken geeft toe: "Ik heb de vraag niet rechtstreeks gesteld. Maar ik weet dat al jaren bepaalde zandhopen niet echt geliefd zijn. Nu zijn de meningen plots verdeeld."


Vervecken: "Misschien toch uitzonderingen?", UCI: "Nee!"

Vervecken vindt de algemene afschaffing van de zandbak ondertussen misschien ook te ver gegaan. "Moeten er geen uitzonderingen toegestaan worden?"

Maar daar wil Van den Abeele niet van weten. "Waar trek je de grens? In Ruddervoorde wel, in Diegem niet? Het is niet mogelijk om zwart op wit te beoordelen waar een zandbak functioneel is. Nee, het is zo en het blijft zo", klinkt het ferm.

De organisatoren van Ruddervoorde laten het ondertussen niet aan hun hart komen. "Het is jammer, maar we hebben een leuk alternatief: 80 meter kasseien." Of de renners daar zo tevreden mee zijn, is nog maar de vraag.
  woensdag 7 oktober 2009 @ 13:42:17 #56
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_73455584
na een rondvraag bij de renners, wat een methodes Tuurlijk zeggen de meeste renners die daar de top niet kunnen volgen dat ze die zandbak weg willen, hoe zou je zelf zijn.
pi_73458823
quote:
Op woensdag 7 oktober 2009 13:42 schreef Beregd het volgende:
na een rondvraag bij de renners, wat een methodes Tuurlijk zeggen de meeste renners die daar de top niet kunnen volgen dat ze die zandbak weg willen, hoe zou je zelf zijn.
Tja, nu blijkt dat Albert niet eens gevraagd is, Wellens verontwaardigd is en Nys zal juist vóór zandstroken zijn, net als Vervecken zelf lijkt me.
pi_73464433
Vervecken
pi_73475017
quote:
"Het beestje" is bijna weg bij Bart Wellens

Veldrijder Bart Wellens is zijn gevecht met het cytomegalovirus aan het winnen. "De nieuwe bloedtest was spectaculair beter", schrijft de Telenet-Fidea-renner op zijn website.

Bart Wellens heeft de echte start van het veldritseizoen aan zich voorbij moeten laten gaan omdat het cytomegalovirus hem parten speelt. Maar het zwaarste lijkt voorbij voor de renner.

"De nieuwe bloedtest was spectaculair beter", laat hij weten. "Maar ik moet rustig blijven. Pas als de volgende test weer beterschap aangeeft, mag ik misschien over een tiental dagen fietsen."

"Het doet deugd dat rust, homeopathische middeltjes en Concap (het product dat Dave Bruylandts aan de man brengt, red) mijn lichaam herstellen."

"Mijn fietsen staan al klaar, nu enkel nog groen licht om er tegenaan te gaan. Vanaf nu rust ik nog meer dan ervoor, want het "beestje" moet weg".
pi_73480057
quote:
Albert: "Parcours in Namen trekt op niet veel"

Na de commotie rond de zandbak in Ruddervoorde heerst er in de veldritwereld ook verdeeldheid over het parcours van de GvA-cross in Namen. "Dit is voor mountainbikers", foetert Niels Albert. "De kritiek van Albert is flauw", zegt parcoursbouwer Roland Liboton.

De omloop rond de Citadel van Namen, waar zaterdag de eerste cross in de GvA-trofee wordt gereden, is selectief. "Misschien is dit wel iets te zwaar", zegt Albert in Gazet van Antwerpen en Het Laatste Nieuws.

"Na twee ronden zal iedereen al alleen rijden. Levert dat dan spektakel op? Bovendien is de ronde te lang, de fans zullen ons maar zeven keer zien passeren."

"Het is een halve ronde bergaf gevolgd door een halve ronde bergop", zegt de wereldkampioen. "Geef toe, hier kun je toch meer mee aanvangen. Als ik eerlijk moet zijn, het trekt op niet veel."

De andere crossers verkenden woensdag ook het parcours in Namen. Zij zijn het niet eens met Albert. "Loodzwaar, maar chic", zegt Erwin Vervecken.

Zdenek Stybar treedt de veteraan bij. "Ik vind het een moeilijke, maar mooie omloop. De omgeving maakt het allemaal nog specialer. Dit is voor mannen in vorm, dus Niels moet niet klagen."

Parscourbouwer Liboton: "Kritiek van Albert is flauw"

Parcoursbouwer Roland Liboton is zich van geen kwaad bewust. "De kritiek van Albert is flauw. De organisatie vroeg een klimkoers en ik heb mijn opdracht vervuld. We hebben genoeg criteriums."

Paul Herijgers controleerde de omloop. "Dit is het zwaarste wat België te bieden heeft, dit is voor echte crossers. Er zit een stukje Koppenberg, een stukje Asper en een stukje Overijse. De toeschouwers in Namen zullen iets zien dat ze nog nooit gezien hebben."

Sporza
Albert met zijn eerste gebleit van het seizoen in de media
pi_73547648
Ik ben benieuwd naar het parcours

[ Bericht 1% gewijzigd door TargaFlorio op 10-10-2009 15:00:30 ]
pi_73547844
En nu ook nog veel modder door het weer, dus nog lastiger. Dit lijkt me mooi (al zal Albert na 100 meter alweer solo gaan en dan rijdt de rest weer voor plaats 2 ).
pi_73547954
Ben benieuwd of Nys vandaag beter voor de dag komt.
pi_73547990
Pauwels direct op zijn plaat
pi_73547995
Mooie afdaling.
Daar gaan me nog meer valpartijen zien.
pi_73548020
Simunek
pi_73548328
En de koers is alweer gereden
pi_73548388
Met een dominante Albert en geen Boom (of andere sterke Nederlander) gaat het een saai jaar worden.
pi_73548404
idd
pi_73549116
pi_73550813
Precies wat ik al vreesde; Albert veel te sterk voor de rest to nu toe. En zeg niet dat Nys niet dicht bij zijn top is, anders rijd je geen anderhalve minuut weg van Stybar en Vantornout.

Ook Boom had hier weinig aan kunnen doen. Ja, de koersen die Boom er uit zou pikken zou je Boom het voordeel wellicht nog geven, maar over de brede lijn had Boom hier ook weinig tegen in te brengen gehad.
pi_73551709
Nys heeft prima gereden. Jammer dat hij pas vanaf de 4e startrij moest starten. Toen hij goed en wel vooraan zat was het verschil al een seconden of 33-34. Ondanks de val heeft hij weinig op Albert moeten prijsgeven. Denk dat we een eerste duel op de Koppenberg gaan krijgen
pi_73552118
quote:
Op zaterdag 10 oktober 2009 17:18 schreef Bartoli het volgende:
Nys heeft prima gereden. Jammer dat hij pas vanaf de 4e startrij moest starten. Toen hij goed en wel vooraan zat was het verschil al een seconden of 33-34. Ondanks de val heeft hij weinig op Albert moeten prijsgeven. Denk dat we een eerste duel op de Koppenberg gaan krijgen
Toen Albert door begon te trekken was het nog rond de 20 met Nys, die tweede ronde van Albert was enorm snel. Daarbij was het Nys' eigen keuze om rustig te beginnen om zich niet op te blazen zoals vorige week.
  zondag 11 oktober 2009 @ 18:16:35 #74
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_73581409
Sven Nys wint relatief eenvoudig de Superprestige in Ruddervoorde.

Albert op serieuze afstand 2e, Stybar nog een eind verder 3e, net voor Vanthourenhout.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_73664521
quote:
Wellens: "Mag weer wennen aan de fiets"

Bart Wellens heeft dinsdag goed nieuws gekregen. Vanaf woensdag mag de Telenet-Fidea-renner - op het gemak - opnieuw zijn fiets op.

"Normaal was het bloedonderzoek woensdag pas, maar omdat ik me al een paar dagen heel goed voelde ging ik vroeger", schrijft Wellens op zijn site.

"In de namiddag kreeg ik het nieuws dat ik woensdag al een klein uur mag rondrijden. Niet trainen! Gewoon weer wat wennen aan de fiets", vertelt Wellens.

"Elke dag een uurtje en elke dag naar mijn lichaam luisteren. Volgende week is er een nieuwe bloedafname: afwachten hoe mijn lichaam en vooral lever en bloed daarop reageren."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')