SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie hebben er allemaal welke draagdoek?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Graag bij het openen van een nieuw topic de informatie uit de wiki halen, die vind je HIER
Als je een update van jouw doekenlijstje wil, graag zelf in de wiki doen, dan wordt het vanzelf meegenomen in een volgend topic.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-09-2009 11:49:48 ]
Dit is Silver... maargoed lang leve de mobiele baggerheid!quote:Op woensdag 9 september 2009 11:42 schreef texelonia het volgende:
Is dit aqua of is het silver?Hij lijkt stukken minder knal dan aqua en blauwer dan silver
Op mijn buik gewoon in een kruis kon ik Ruben urenlang dragen, zelfs toen hij groter was.quote:Op woensdag 9 september 2009 12:08 schreef miss_sly het volgende:
Wat is dat Noli? het ziet er iig mooi uit
vraagje: zondag Efteling, en ik wil Senna zoveel mogelijk dragen. Is er een draagmanier die over het algemeen het beste is voor echt lange tijd dragen? misschien wel handig om ook de kinderwagen mee te emen, maar de nadruk lit wat mij betreft wel op dragen, oa voor de rust van Senna.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
1 2 3 | Zending gesorteerd in sorteercentrum 10-09-2009 Utrecht , sorteren pakketten Voorgemeld en gescand op rit 10-09-2009 Utrecht , pakkettendistributie |
Hema en H&Mquote:Op vrijdag 11 september 2009 18:00 schreef miss_sly het volgende:
Ow ja, Davinia, dat is wel een idee, ga ik zondag doen
texel, trouwens, waar koop je toch al die leuke mutjes enzo? Nu we gaan dragen, wil ik ook lekker leuke mutjes enzo voor Senna kopen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |