Als iemand vraagt of ik mooi ben of lelijk dan antwoord ik.quote:Op dinsdag 8 september 2009 23:56 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dit soort toevoegingen laat zien dat je vooral een hoog zelfvertrouwen hebt, waarschijnlijk ben je helemaal niet zo knap of wil jij niet zien dat je door jongere mannen aantrekkelijk gevonden wordt.
Dat je hier geen foto's durft te plaatsen met zo'n topic als dit zegt dat overigens ook al wel gedeeltelijk.
Hahaha, dit loopt heel anders dan ik had verwacht...quote:Op dinsdag 8 september 2009 23:52 schreef MaartenHaarlem het volgende:
[..]
-Pakt agenda-
*blader*blader* Ik kan vrijdag nog en ik lust wel een Malibu Cola op zijn tijd
Of je verwacht teveel, of er zit weldegelijk iets van afschuw.quote:Op dinsdag 8 september 2009 23:59 schreef quatara het volgende:
[..]
Nopess...witte school en witte wijk. najah niet heeeeel wit maar vrijwel wit. Maar als je denkt dat ik me allochtoons kleed of gedrag dan heb je het fout.
Ik snap niet wat je bedoelt met relatieplanetachtig, maar ik geef een gokje. Ik zelf ben erg afstandelijk wat betreft jongens, dat komt deels door mijn opvoeding. Ik ben niet preuts, integendeel. Ik ben open voor alle nationaliteiten,leeftijden (ook jonger), rassen(behlave chinees), etc. Wat ik wel belangrijk vind is mijn geloof maar dat zou je niet doorhebben bij de eerste indruk. Wat betreft relaties ben ik erg streng tegen mezelf, ik probeer zo weinig mogelijk aan vriendjes te doen en ik moet zeggen dat het me vrij goed gelukt is. Ik heb helaas wel iets gedaan, maar daar heb ik snel een einde aan gemaakt omdat ik niet houd om spelletjes te spelen. Het is serieus of niet.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:00 schreef solaire het volgende:
als je nou eens een relatieplanet achtige beschrijving van jezelf geeft zonder foto dan weten we gewoon ook andere dingen behalve dat je niet arrogant en niet lelijk bent
Ik ging iets te ruw met het deleteknopje om. Komt omdat je wel meer bagger had gepostquote:Op woensdag 9 september 2009 00:04 schreef Lub_ya het volgende:
Ffe een vraag, mag je in elkaar rammen niet zeggen? Hoe verwoord je dat vriendelijker? Ja ik erger me eraan dat mijn post daarover weg is, als ik heel eerlijk ben.
En 3. Naar vrouwen met blond haar wordt ook altijd meer gekeken... Zwart haar is volgens mij altijd minder in trek bij mannen. (zelfs vrouwen die vaak wisselen van haarkleur bevestigen de aandacht op straat zodra ze het blond hebben). En de gemiddelde Nederlandse jongen heeft gewoon liever een Nederlandse meid dan een die de Islam aanhangt of die achtergrond heeft.quote:Op dinsdag 8 september 2009 23:52 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Naar mooie vrouwen wordt echt wel gekeken. Dus er zijn twee opties. 1. je hebt het gewoon niet door. 2. je bent toch niet zo mooi. Simpel.
Jij bent ook moslim?quote:Op woensdag 9 september 2009 00:08 schreef Lub_ya het volgende:
OMG, TS je vertelt gewoon mijn verhaal.![]()
Ik kan me heel goed in je verplaatsen.
- Leeftijdquote:Op woensdag 9 september 2009 00:06 schreef quatara het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je bedoelt met relatieplanetachtig, maar ik geef een gokje. Ik zelf ben erg afstandelijk wat betreft jongens, dat komt deels door mijn opvoeding. Ik ben niet preuts, integendeel. Ik ben open voor alle nationaliteiten,leeftijden (ook jonger), rassen(behlave chinees), etc. Wat ik wel belangrijk vind is mijn geloof maar dat zou je niet doorhebben bij de eerste indruk. Wat betreft relaties ben ik erg streng tegen mezelf, ik probeer zo weinig mogelijk aan vriendjes te doen en ik moet zeggen dat het me vrij goed gelukt is. Ik heb helaas wel iets gedaan, maar daar heb ik snel een einde aan gemaakt omdat ik niet houd om spelletjes te spelen. Het is serieus of niet.
Zoals ik al zei, ik kan ermee leven het is gewoon een verschijnsel dat mij opvalt. En misschien dat er jongeren waren die iets herkenden in deze verhaal, verder niks.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:04 schreef 68Chevelle het volgende:
[..]
Of je verwacht teveel, of er zit weldegelijk iets van afschuw.
Frankly, ik verwacht het eerste,
Ik zit namelijk in een stad waar niet al te weinig allochtonen zitten en er zijn meestal wederzijdse blikken van afschuw te vinden, soms in een donkere wijk gecombineerd met angst.
Maar vind je dat je daarmee iets tekortkomt?....seriously.... je hebt toch nog wel ergere issues toch?
Bullshit, vrouwen met donker haar kunnen veel mooier zijn dan blondines.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En 3. Naar vrouwen met blond haar wordt ook altijd meer gekeken... Zwart haar is volgens mij altijd minder in trek bij mannen. (zelfs vrouwen die vaak wisselen van haarkleur bevestigen de aandacht op straat zodra ze het blond hebben). En de gemiddelde Nederlandse jongen heeft gewoon liever een Nederlandse meid dan een die de Islam aanhangt of die achtergrond heeft.
Oh.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:08 schreef Mordreth het volgende:
[..]
Ik ging iets te ruw met het deleteknopje om. Komt omdat je wel meer bagger had gepost.
Donker haar is juistquote:Op woensdag 9 september 2009 00:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En 3. Naar vrouwen met blond haar wordt ook altijd meer gekeken... Zwart haar is volgens mij altijd minder in trek bij mannen. (zelfs vrouwen die vaak wisselen van haarkleur bevestigen de aandacht op straat zodra ze het blond hebben). En de gemiddelde Nederlandse jongen heeft gewoon liever een Nederlandse meid dan een die de Islam aanhangt of die achtergrond heeft.
Ja, daar zit zeker iets in.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En 3. Naar vrouwen met blond haar wordt ook altijd meer gekeken... Zwart haar is volgens mij altijd minder in trek bij mannen. (zelfs vrouwen die vaak wisselen van haarkleur bevestigen de aandacht op straat zodra ze het blond hebben). En de gemiddelde Nederlandse jongen heeft gewoon liever een Nederlandse meid dan een die de Islam aanhangt of die achtergrond heeft.
Je neemt het nier serieus he...en ik alle vragen serieus beantwoorden.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:09 schreef leolinedance het volgende:
[..]
- Leeftijd
- Woonplaats
- Studie
- Werk
- Lengte
- Kleur ogen
- Lievelingseten
- Huisdieren
- Hobbies
- Favoriete muziek
- Sport
- Roken ja/nee
- Alcohol ja/nee
etc etc.
Nee, daar zit zeker niets in. Het betreft niet meer dan voorkeur. En als het werkelijk zo is geeft het alleen maar aan dat de "gemiddelde" man zichzelf te kort doet door een voorkeur te hebben voor een uitstervende haarkleur.quote:
Ik neem je wel serieusquote:Op woensdag 9 september 2009 00:13 schreef quatara het volgende:
[..]
Je neemt het nier serieus he...en ik alle vragen serieus beantwoorden.
Eens.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:14 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nee, daar zit zeker niets in. Het betreft niet meer dan voorkeur. En als het werkelijk zo is geeft het alleen maar aan dat de "gemiddelde" man zichzelf te kort doet door een voorkeur te hebben voor een uitstervende haarkleur.
Draai het maar eens om... Turkse of Marokkaanse jongens kijken ook meer naar meiden uit dezelfde cultuur, donkere meiden dus, dat is eigenlijk hetzelfde maar dan de situatie omgedraaidquote:
Ook onzin, buitenlanders zouden maar al te graag de blondines inpikken. En dat lukt ze nog vaak ook.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:16 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Draai het maar eens om... Turkse of Marokkaanse jongens kijken ook meer naar meiden uit dezelfde cultuur, donkere meiden dus, dat is eigenlijk hetzelfde maar dan de situatie omgedraaidEn zo ook met Nederlandse jongens dus...
En dat is ook onzin. Dat ze uiteindelijk met een meisje uit dezelfde cultuur settelen is grotendeels groepsdruk. Heb nog geen Marrokaanse jongen meegemaakt die een mooie blondine geen mooie blondine vond.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:16 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Draai het maar eens om... Turkse of Marokkaanse jongens kijken ook meer naar meiden uit dezelfde cultuur, donkere meiden dus, dat is eigenlijk hetzelfde maar dan de situatie omgedraaidEn zo ook met Nederlandse jongens dus...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |