Had er vandaag ook les, van binnen is het net een fabriek.quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:22 schreef Blawh het volgende:
Wat een huge gebouw daar aan de van Galen straat zeg.Liep er vandaag langs. Zag er niet zo gezellig uit als het hoofdgebouw trouwens.
Ik kan vanaf de 8e verdieping niet zien of het een lekker wijf is ofnietquote:Op dinsdag 8 september 2009 19:24 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Had er vandaag ook les, van binnen is het net een fabriek.![]()
Ze hebben wel gratis koffie dat is weer positief. Maar ook grote ramen in de lokalen om openheid uit te stralen volgens mij, maar je zit gewoon de hele les naar buiten te gapen en vooral als er weer een lekker wijf langs loopt.
Gratis koffie had ik het laatste 1,5 jaar ook wel in het hoofdgebouw, kon prima daar waar die leraren ook koffie halen.quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:24 schreef Dos37 het volgende:
Ze hebben wel gratis koffie dat is weer positief.
quote:Maar ook grote ramen in de lokalen om openheid uit te stralen volgens mij, maar je zit gewoon de hele les naar buiten te gapen en vooral als er weer een lekker wijf langs loopt.
Wel veel felle kleuren, waar ik opzich niet zo heel erg gek van ben. En je moet tering lang wachten op de lift.quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:24 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Had er vandaag ook les, van binnen is het net een fabriek.![]()
Ze hebben wel gratis koffie dat is weer positief. Maar ook grote ramen in de lokalen om openheid uit te stralen volgens mij, maar je zit gewoon de hele les naar buiten te gapen en vooral als er weer een lekker wijf langs loopt.
Ze stoppen niet voor niets die nerdstudies bovenin.quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:26 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Ik kan vanaf de 8e verdieping niet zien of het een lekker wijf is ofniet
quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:28 schreef Blawh het volgende:
[..]
Ze stoppen niet voor niets die nerdstudies bovenin.
Haha stap op. Ik had vandaag 2e verdieping.quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:28 schreef Blawh het volgende:
[..]
Ze stoppen niet voor niets die nerdstudies bovenin.
Maar amper kippetjes, dus nerdstudie.quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:30 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Haha stap op. Ik had vandaag 2e verdieping.![]()
Trouwens ik vind het reuze meevallen met nerds. Je zou het misschien niet snel verwachten maar ik heb al gauw een stuk of 12 buitenlanders in mijn klasWaarvan de helft paupers uit Almelo
Neuh, gewoon een mannelijke studiequote:Op dinsdag 8 september 2009 19:32 schreef Blawh het volgende:
[..]
Maar amper kippetjes, dus nerdstudie.
Is toch anders.quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:33 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Neuh, gewoon een mannelijke studie
Die kippetjes zie ik ook wel zonder dat ze bij mij in de klas zitten.
Oke prosac hier heb je een kratje, ik ga kappersopleiding doen.quote:
nee joh textiel dat zit daar ook zag ik alquote:Op dinsdag 8 september 2009 19:34 schreef Robinhoo het volgende:
[..]
Oke prosac hier heb je een kratje, ik ga kappersopleiding doen.
Kearl is mie 'n loerboer, onie?quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:36 schreef Dos37 het volgende:
[..]
nee joh textiel dat zit daar ook zag ik al
ik spot altijd alles, je moet je ogen goed de kost gevenquote:
Wij moesten laatst ruilen van lokaal met een 3e klas kappersopleiding.(schat 3e klas).quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:36 schreef Dos37 het volgende:
[..]
nee joh textiel dat zit daar ook zag ik al
Alleen daarom wou ik al naar Saxion ipv UT.quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:38 schreef Dos37 het volgende:
[..]
ik spot altijd alles, je moet je ogen goed de kost geven
quote:Op dinsdag 8 september 2009 19:40 schreef Blawh het volgende:
[..]
Alleen daarom wou ik al naar Saxion ipv UT.
Pff, ik denk ik ga ff kijken bij m voor seizoen een. Zie ik alleen 3 en 4quote:Op dinsdag 8 september 2009 17:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Nee, halverwege seizoen 4 al.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |