quote:Op maandag 7 september 2009 23:07 schreef Djahani het volgende:
Die zijn er wel, maar zijn niet lekker.
Jij gooit het op de grond en vreet het als een hond op of gebruik je mes en vork?quote:Op maandag 7 september 2009 23:09 schreef Rosbief het volgende:
Mensen die chips met hun handen eten![]()
Lekker zeg, al dat huidvet op je voedsel
Jij douwt je hoofd in de zak en eet ze zo?...heb je een vet hoofd met kruimelsquote:Op maandag 7 september 2009 23:09 schreef Rosbief het volgende:
Mensen die chips met hun handen eten![]()
Lekker zeg, al dat huidvet op je voedsel
vraag ik me ook af iddquote:Op maandag 7 september 2009 23:10 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Jij gooit het op de grond en vreet het als een hond op of gebruik je mes en vork?
infuus prollyquote:Op maandag 7 september 2009 23:13 schreef trovey het volgende:
[..]
Jij douwt je hoofd in de zak en eet ze zo?...heb je een vet hoofd met kruimels
Nee, gewoon met plastic handschoenen.quote:Op maandag 7 september 2009 23:10 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Jij gooit het op de grond en vreet het als een hond op of gebruik je mes en vork?
Dat maakt het allemaal veel makkelijker jaquote:Op maandag 7 september 2009 23:18 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Nee, gewoon met plastic handschoenen.
Moet je latex handschoenen nemen...voel je de chips wat beter aan...wordt daarom ook voor dat andere artikel gebruikt...voor het gevoel maar zonder het geplak (als het goed is heb je daar geen last van kruimels, zo wel dan moet je even de huisarts bezoekenquote:Op maandag 7 september 2009 23:19 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Dat maakt het allemaal veel makkelijker ja
Zeg dan gewoon dat laten voeren nog beter is, want dit komt zwaar kansloos overquote:Op maandag 7 september 2009 23:30 schreef trovey het volgende:
[..]
Moet je latex handschoenen nemen...voel je de chips wat beter aan...wordt daarom ook voor dat andere artikel gebruikt...voor het gevoel maar zonder het geplak (als het goed is heb je daar geen last van kruimels, zo wel dan moet je even de huisarts bezoeken)
Daar zul je inderdaad wel dood van gaan...quote:Op maandag 7 september 2009 23:18 schreef beverton het volgende:
chips met bbq smaak is te lekker, jammer dat ik allergisch ben voor die varkenssap die ze erin hebben gedaan
Moet je wel iemand hebben die je de chips voertquote:Op maandag 7 september 2009 23:38 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Zeg dan gewoon dat laten voeren nog beter is, want dit komt zwaar kansloos over
Misschien kun je het op de volgende Fok! meet proberen.quote:Op maandag 7 september 2009 23:41 schreef trovey het volgende:
[..]
Moet je wel iemand hebben die je de chips voert
quote:Op maandag 7 september 2009 23:42 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Misschien kun je het op de volgende Fok! meet proberen.
quote:Op maandag 7 september 2009 23:51 schreef Hetiszover het volgende:
Het beste idee van Nederland lijkt mij.
http://www.sbs6.nl/web/show/id=389098
Ik ben wel eens naar die opnames geweestquote:Op maandag 7 september 2009 23:52 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hier stopte ik met kijken
quote:Op maandag 7 september 2009 23:51 schreef Hetiszover het volgende:
Het beste idee van Nederland lijkt mij.
http://www.sbs6.nl <==
quote:
Zeg je dat trouwens tegen je vriend(in) ook als je moet vingeren?quote:Op maandag 7 september 2009 23:06 schreef Pakspul het volgende:
Die je gewoon kunt aanraken zonder dat je handen daarna vet zijn en onder de kruimels zitten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |