Met een Jorannetje van Gijp. Zo zijn pot bier in het gezicht van Hansiequote:Op maandag 7 september 2009 22:04 schreef BansheeBoy het volgende:
De sfeer is gespannen. Het wordt echt matten daar.²
Visualisatiequote:Op maandag 7 september 2009 22:05 schreef Zero2Nine het volgende:
Genee kijkt dus gewoon al die Youtubefilmpjeszou hij SigaarSnor zijn?
ontmaskerdquote:Op maandag 7 september 2009 22:05 schreef Zero2Nine het volgende:
Genee kijkt dus gewoon al die Youtubefilmpjeszou hij SigaarSnor zijn?
Het zijn net mensenquote:Op maandag 7 september 2009 22:05 schreef Zero2Nine het volgende:
Genee kijkt dus gewoon al die Youtubefilmpjeszou hij SigaarSnor zijn?
Bashen die Hansie!! Ik wil hem huilend het strijdtoneel zien verlatenquote:Op maandag 7 september 2009 22:06 schreef Reddiablo het volgende:
onderbreking.... dan kunnen ze ff dit topic op FOK! doorlezen
joh, het wordt gewoon een plichtmatige 3-0 door Oranje, cue de wedstrijd van Japan. Schotland wil wel maar kan niet. Al zetten we Tim Krul op doel, met Loovens ervoor en Van Bommel ernaast (NEE, Johan - Van Bommel is beter als middenvelder!)
En zelf was hij een geweldige voetballer . Hij snapt het spel als geen ander, kan zo trainer worden bij een europese topclub. Die gast lult zoveel onzin dat je hem nooit serieus kan nemenquote:Op maandag 7 september 2009 22:00 schreef Zero2Nine het volgende:
Johan is idd genadeloos vandaagLovens slechter dan Ooijer, Babel is blind,De Jong niet meer dan een harde werker.
Die Schotquote:
God je hebt zoveel gemist. Maar 10 minuten na de uitzending staat het al op rtlgemist.quote:Op maandag 7 september 2009 22:12 schreef DirkZz het volgende:
Fuck de eerste 45minuten gemist.
Nog wat spanneds gebeurt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |