ze luisteren ook gewoon niet naar hemquote:Op maandag 7 september 2009 21:58 schreef Merkie het volgende:
Ik moet Hansie wel een beetje gelijk geven dat hij steeds onderbroken wordt, vrij irritant.
Nóg een uurquote:Op maandag 7 september 2009 22:00 schreef Zero2Nine het volgende:
Johan is idd genadeloos vandaagLovens slechter dan Ooijer, Babel is blind,De Jong niet meer dan een harde werker.
Het gaat nu wel heel erg ver idd, het wordt iets te doorzichtig.quote:Op maandag 7 september 2009 21:58 schreef Merkie het volgende:
Ik moet Hansie wel een beetje gelijk geven dat hij steeds onderbroken wordt, vrij irritant.
Op het veld ook nietquote:Op maandag 7 september 2009 21:59 schreef ASroma het volgende:
[..]
ze luisteren ook gewoon niet naar hem
McFaddenquote:Op maandag 7 september 2009 22:02 schreef Dos37 het volgende:
Wie was er geschorst bij Schotland?
Met een Jorannetje van Gijp. Zo zijn pot bier in het gezicht van Hansiequote:Op maandag 7 september 2009 22:04 schreef BansheeBoy het volgende:
De sfeer is gespannen. Het wordt echt matten daar.²
Visualisatiequote:Op maandag 7 september 2009 22:05 schreef Zero2Nine het volgende:
Genee kijkt dus gewoon al die Youtubefilmpjeszou hij SigaarSnor zijn?
ontmaskerdquote:Op maandag 7 september 2009 22:05 schreef Zero2Nine het volgende:
Genee kijkt dus gewoon al die Youtubefilmpjeszou hij SigaarSnor zijn?
Het zijn net mensenquote:Op maandag 7 september 2009 22:05 schreef Zero2Nine het volgende:
Genee kijkt dus gewoon al die Youtubefilmpjeszou hij SigaarSnor zijn?
Bashen die Hansie!! Ik wil hem huilend het strijdtoneel zien verlatenquote:Op maandag 7 september 2009 22:06 schreef Reddiablo het volgende:
onderbreking.... dan kunnen ze ff dit topic op FOK! doorlezen
joh, het wordt gewoon een plichtmatige 3-0 door Oranje, cue de wedstrijd van Japan. Schotland wil wel maar kan niet. Al zetten we Tim Krul op doel, met Loovens ervoor en Van Bommel ernaast (NEE, Johan - Van Bommel is beter als middenvelder!)
En zelf was hij een geweldige voetballer . Hij snapt het spel als geen ander, kan zo trainer worden bij een europese topclub. Die gast lult zoveel onzin dat je hem nooit serieus kan nemenquote:Op maandag 7 september 2009 22:00 schreef Zero2Nine het volgende:
Johan is idd genadeloos vandaagLovens slechter dan Ooijer, Babel is blind,De Jong niet meer dan een harde werker.
Die Schotquote:
God je hebt zoveel gemist. Maar 10 minuten na de uitzending staat het al op rtlgemist.quote:Op maandag 7 september 2009 22:12 schreef DirkZz het volgende:
Fuck de eerste 45minuten gemist.
Nog wat spanneds gebeurt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |