omdat het een liefhebber is. Net als Litmanenquote:Op dinsdag 8 september 2009 23:44 schreef Radegast het volgende:
Waarom stopt 'ie niet gewoon met profvoetbal?
kan me die laatste wedstrijd van hem tegen Twente nog wel herinneren. Davids werd gewisseld en iedereen wist dat ie nooit onder van Basten zou gaan/willen spelen. Een staande ovatie was het gevolg terwijl we op verlies stonden tegen Twentequote:Op woensdag 9 september 2009 00:31 schreef Silenus het volgende:
Wordt een beetje een treurig verhaal idd. Zijn "afscheid" bij Ajax was al hoogst opmerkelijk te noemen, hij kan beter de eer aan zichzelf houden en ermee stoppen. Het is sowieso niet echt goed als mensen moeten vragen om er alsjeblieft mee op te houden...
Heel z'n terugkeer bij Ajax was opmerkelijk. Hij had er zelf geen zin in, maar na 2 seizoenen lang trekken kwam ie toch maar fftjes terug naar Ajax.quote:Op woensdag 9 september 2009 00:31 schreef Silenus het volgende:
Zijn "afscheid" bij Ajax was al hoogst opmerkelijk te noemen
quote:Op woensdag 9 september 2009 09:08 schreef Dvm86 het volgende:
Ik hoop echter dat ze een voorbeeld nemen aan Jason Culina en terug komen op een iets jongere leeftijd
Ja, bij een beetje speler hoort een fatsoenlijk afscheid. Deze jongen is met regelmaat onze aanvoerder geweest.quote:Op woensdag 9 september 2009 10:36 schreef Jeroennaarbeneden het volgende:
Heb jij echt de behoefte om afscheid van hem te nemen dan?
Bij Ajax vinden we geen enkele verdediger goed, je zou bijan denken dat het niet aan die verdedigers zelf ligt. Vermaelen doet het blijkbaar bij Arsenal wel goed, dus hoe matig zal hij zijn?quote:Op woensdag 9 september 2009 10:41 schreef Jeroennaarbeneden het volgende:
Mweh, ik vind het simpele feit dat hij aanvoerder was toch niet genoeg om hem te vereren met een afscheid. Een erg goede aanvoerder vond ik hem niet, zoals ik hem ook helemaal niet zo'n goede verdediger vond.
Dus voortaan moeten we maar even aan jou vragen of iemand het 'waard' is om een afscheid te krijgen?quote:Op woensdag 9 september 2009 10:41 schreef Jeroennaarbeneden het volgende:
Mweh, ik vind het simpele feit dat hij aanvoerder was toch niet genoeg om hem te vereren met een afscheid. Een erg goede aanvoerder vond ik hem niet, zoals ik hem ook helemaal niet zo'n goede verdediger vond.
Ja, we hoeven er niet apart de Arena een dag voor af te huren, maar gewoon na of voor een thuiswedstrijd, een kleine toespraak, een ingelijste foto en dan een rondje lopen. Dat soort werk.quote:Op woensdag 9 september 2009 11:23 schreef Jeroennaarbeneden het volgende:
Mijn mening is uiteraard maar mijn mening, daar hangt verder vrij weinig van af.
Bij Ajax vond ik bijvoorbeeld Grygera prima hoor. Tommie liet gewoon veel steekjes vallen en ging weg na een redelijk seizoen, ipv een heel goed seizoen. Jammer. Begrijpelijk, maar jammer.
Toffe peer ook hoor. Maar een feestelijk afscheid met vuurwerk enzo lijkt me gewoon een tikkeltje overdreven.
quote:Op woensdag 9 september 2009 12:08 schreef Jeroennaarbeneden het volgende:
Ik kan me geen echt afscheid van Bergdolmo herinneren. Laat mijn geheugen me in de steek? Anders krijgt die wel voorrang imo.
Davids was zeker wel een toegevoegde waarde toen.quote:Op woensdag 9 september 2009 09:08 schreef Dvm86 het volgende:
Net als Davids, verwacht ik dat spelers zoals Sneijder en Van der Vaart was terug komen als ze helemaal gerangeerd zijn. Ik hoop echter dat ze een voorbeeld nemen aan Jason Culina en terug komen op een iets jongere leeftijd, zodat Ajax nog minstens twee seizoenen iets aan ze heeft.
Die heeft geen afscheid gehad idd. Zou eigenlijk samen met Chivu een afscheid krijgen, maar Chivu liep pas ruim een jaar later z'n afscheidsrondje na die 2-2 tegen ADO thuis.quote:Op woensdag 9 september 2009 12:08 schreef Jeroennaarbeneden het volgende:
Ik kan me geen echt afscheid van Bergdolmo herinneren. Laat mijn geheugen me in de steek? Anders krijgt die wel voorrang imo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |